PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניווט שטח באייפון

mate
14-02-11, 09:50
לאחר רכישת אייפון 4 (תתחדש, תודה...)
רוצה לדעת מה האפשרויות לניווט שטח עליו
האם ניתן ניתן להתקיו עמוד ענן, או שיש גרסה שמתאימה לו?
מה לגביי אייפד? חושב לקנות כזה לשימוש אחר ותהיתי היכן הוא עומד מבחינת ניווט שטח?
חשוב לצייין שיכולותיי הטכנולוגיות די "מוגבלות"
תודה
רז

אורי ק.
14-02-11, 10:14
היו כאן כמה דיונים בעבר כולל אחד די עדכני על שימוש בתוכנה שנקראת TOPOMAP.
אני גם כמוך פחות או יותר, מחכה להמלצות טובות על תוכנת שטח. עד כה לא שמעתי המלצות חד משמעיות על תוכנה טובה לניווט שטח.
לגבי עמוד ענן, השמועות מדברות כבר שנה שעומדת לצאת גרסה לאייפון אבל עד כה זה לא קרה. בתחילת החודש שלחתי מייל לתמיכה שלהם בעניין הזה, וטענו שבאמצע פברואר תצא הגרסה לאייפון... אחכה עוד יומיים שלושה ואציק להם שוב בעניין הזה.

ובלי קשר, בשבת האחרונה עשיתי "פיילוט" של ניווט בעזרת גוגל ארת', לא רע בכלל... וחינם... יש גם תוכנה של THE NORTH FACE שמציגה את המסלול שלך על תצ"א של גוגל ונותנת לך נתוני מהירות גובה וכו'. גם כן חינמית.

momi-r
14-02-11, 11:46
היי רז
רכשתי לא מזמן את תוכנת ה TOPOMAP לאייפון תוכל לראות חוות דעתי בנושא כמה שרשורים למטה..

לגבי עמוד ענן מבטיחים כבר המון זמן שיוציאו לאייפון בינתיים זה לא קורה

אפשר להשתמש בינתיים בתצ"א של גוגל מאוד מדוייק תתחיל עם זה ותראה מה הדרישות שלך להמשך.

erezgur
14-02-11, 20:40
כיום יש לך אופציה מצויינת בדמות TwoNav של CompeGPS - עובדת גם על האייפון וגם על אייפד.
יואב רופא, מפתח עמוד ענן, נמצא לדברין בשלבים הסופיים של שחרור הגרסה לאייפון. לא אתפלא אם הפיתוח הסתיים כבר והאנרגיה מופנית להליך הרשמי (וממושך לעיתים) של הכנסת התוכנה לחנות הישומים של אפל.

ארז גור

זרקו
14-02-11, 22:20
יואב אכן בחור מקסים.
לא נעים לי לומר אבל ראיתי את התוכנה שלו (עמוד ענן) רצה על מכשיר האייפון שלו כבר לפני שנה וחצי.
מעניין למה זה עוד לא יצא.

mate
15-02-11, 08:18
ארז, אתה יכול לפרט טיפה על התוכנה?
מחירים? יש מפות סמ"ש?
רז

udi500
15-02-11, 13:23
ראיתי את TWONAV רצה על אייפון - בהירה ויפה מתמיד.

אורי ק.
15-02-11, 13:48
אשמח לקבל פרטים נוספים על TWONAV.
מחירה באפסטור הוא 65$. האם זה כולל מפות סמ"ש? ואם לא מה העלות הנוספת של מפות סמ"ש?

erezgur
19-02-11, 21:42
את התוכנה אתה רוכש בחנות הישומים של אפל (appStore).
את מפות סימון השבילים של ישראל (או מפות טופוגרפיות לבנות, ללא סימון שבילים (אבל באיכות גבוהה מאד), או שניהם - ניתן לרכוש באתר החברה וגם באתר הישראלי שלה.
המחירים והפרטים נמצאים באתר. אין לי קשר לכך.

ארז גור

גימל4
20-02-11, 09:59
אשמח לקבל פרטים נוספים על TWONAV.
מחירה באפסטור הוא 65$. האם זה כולל מפות סמ"ש? ואם לא מה העלות הנוספת של מפות סמ"ש?

כמה תוספות על מה שכתב ארז:

את המפות רוכשים באתר שלי TwoNav.co.il
יש שלוש אפשרויות:
1. כיסוי ארצי של מפות 1:50 לבנות + 1:250 + תלת מימד
2. להוסיף לסעיף 1 מפות סמ"ש בכיסוי ארצי
3. לרכוש מפות סמ"ש בודדות

כלול במחיר גם התקנה של המפות בתוכנה במחשב הביתי המאפשרת תכנון והעברת המידע לאייפון/אייפד.

ריכוז מידע בנושא תוכל למצוא בקישור
(http://www.twonav.co.il/shop/content-page.asp?extra=16)

-->