PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכשיר GPS מדיל אקסטרים ורכב שטח פתוח - הולך ביחד?

שגיא S
16-02-11, 20:08
שלום חברים,

האם מכשיר GPS 7 אינץ' יחזיק מעמד בסמוראי פתוח וקופצני?
האם המתקון לשמשה יחזיק מעמד או שצריך לבנות מתקן יותר מסיבי?

המכשיר עם ווינדוס CE 6, וIGO 8.3 ויש לו מעבד של 500-600 MHZ
הוא יריץ עמוד ענן כמו שצריך?

תודה על ההתיחסות.
שגיא,.

שגיא S
17-02-11, 12:23
LANDSCAPE יותר טוב מעמוד ענן? ויעבוד על המכשיר?

erezgur
19-02-11, 20:52
האם ברכב פתוח בהירות המסך של המכשיר המדובר מספקת? אני חושש שתראה את המכשיר אבל לא מה שמוצג בו בשמש מלאה ברכב פתוח...

בדיל-אקסטרים ישנם מכשירים שונים עם מתקונים שונים לשמשה. ישנם גם מתקונים נוספים לרכישה. הקפד לנקות היטב את השמשה לפני הצמדת הוואקום ותהיה מוכן לאפשרות שהמתקון יפול במשך הזמן (יש לי חבר הנוהג לכרוך את כבל הטעינה סביב המראה כדי לבלום את התרסקות המכשיר במקרה של שחרור הוואקום מהשמשה - אבל זה למכשיר 5 אינטד קל משקל).

ישנן תושבות איכותיות יותר ויקרות בהרבה אם תתקל בבעיה כזו.

לא מכיר את לנדסקייפ כדי לחוות דעה לגבי ההשוואה אל מול עמוד ענן, אבל אני ממש לא יודע האם ניתן לקנות אותה (רק את התוכנה) ולהתקין על המכשיר הסיני (חשוב על אנשי התמיכה שיצטרכו לתמוך בכך). לגבי עמוד ענן - כנראה שיעבוד. תיתכן בעיה קלה עם הפונטים (נתקלתי בשאלות בנושא, גם בפורום זה) אבל עם קצת ידע ונסיונות - לא צריכה להיות בעיה להעתיק פונט עברי (TTF) מהמחשב הביתי אליו - שוב, צריך לדעת מה עושים והיכן יש למקם אותו.

בהצלחה,
ארז גור

boba banay
19-02-11, 21:56
twonav עובד מעולה על המכשיר הזה
הורדתי את התכנה לנסיון מהאתר שלהם ועבד מצוין - חבל שהיא פתוחה רק ל5 ק"מ הראשונים כי המחיר לדעתי גבוה מאד

רון נחמן
19-02-11, 22:28
לא יכול לחדש לך לגבי רכב פתוח,
אני בסמוראי העדפתי לוותר על הוואקום לשמשה ובניתי מתאם מתברג לתושבת, מפרספקס בחיתוך (עלות נמוכה מאוד...). מתחבר ישירות לדש-בורד ושומר על המכשיר שלי (4.3" מדיל אקסטרים) יציב מספיק כדי לנווט בנהיגה.
בנוסף אני ממליץ בחום על עמוד ענן - עובד חלק ויפה וכולל את כל המסלולים ונקודות העניין.

אני אצלם מחר את התושבת ואעלה.

-->