PDA

צפייה בגרסה מלאה : רשמים מטופו-מאפ

ishc
20-02-11, 07:54
אחרי שני טיולים של יומיים ושימוש בשניהם בתוכנה אפשר לכתוב ביקורת.
הטיול האחרון כלל נסיעה מדרגות לראש חצצון וחזרה ונסיעה מדרגות למרסבא, משם להר מנטור וליציאה במישור אדומים.
המסלולים הוכנו בבית והועלו למכשיר.
קדום כל לגבי גודל מסך אני מתנצל מראש אבל מי שלא מסוגל לנווט עם מסך בגדול של אייפון שילך לראות אופטומיטריסט!!! אני בטוח במרוץ, שנוסעים במהירות האייפון לא מספק אבל בכל טיול שהנסיעה בו היא רגועה גודל המסך מספק ביותר.
לגבי התוכנה. התוכנה עושה שימוש במפה לבנה (יש אופציה לקנות סמ"ש) אותי אני מוצא שזה מספק לחלוטין בינתיים, נכון לאיזור מדבר יהודה השבילים די מדוייקים (בכל זאת מקובל עלי מאוד שבשטח לא יהיה דיוק 100%) ומאוד קל להתמצא במפה. מעקב הסמן אחרי הרכב תוך כדי תנועה די מדוייק ובטיול האחרון לא הייתי צריך לרענן אותו אפילו פעם אחת (בטיול הקודם היו איזה שלוש פעמים , אבל גם זה בסדר). ישנן נק' עניין במפה, רובן לא מפורטות וזה חבל (רק שם ונק' ציון) אבל תמיד אפשר להוסיף נק' עניין משלך ולפרט כמה שרוצים. חיסרון נוסף הוא שאי אפשר לשרטט מסלול בזמן אמת באייפון. את המסלול צריך להכין בבית ולטעון למכשיר דרך אתר החברה. קצת מבאס אבל תכלס עוד לו נתקלתי במצב שאני זקוק לאופציה הזו.
סיכום: ביחס למחיר התוכנה (180 ש"ח בערך כולל מפה לבנה ולא כולל סמ"ש) ובייחוד לאור מחירי המתחרות טופו-מאפ נותנת יופי של תמורה לכסף ועושה חיים קלים מאוד בניווט (עדיין אני מחזיק מפה באוטו).

momi-r
28-02-11, 18:52
שמח שאתה מבסוט.
אני באופן אישי אחרי יותר מ 5 טיולים בעזרת התוכנה עדיין נתקל בשבילים לא מעודכנים במפה אם זה שבילים שנמצאים בשטח ובמפה לא או שבילים שנמצאים במפה ובשטח לא...
גם לגבי המיקום המיקום לא תמיד מדוייק והרבה פעמים צריך לעשות ריענון
והסמן קטן ולא הכי בולט - אחרי שיחה עם השירות הבנתי שהסמן ישודרג בעדכון הבא של התוכנה

אבל אם אתה מבסוט - סבבה !
תהנה !

-->