PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסבת דיסקו בנזין אוטומטי לידני?

asafk
12-05-03, 23:06
(לא נעים לי לשאול שאלות בפורום הזה... אל תספרו לחבר'ה עם הJeepים :oops: )

כמה זה מסובך?
מעבר ללהחליף את הגיר עצמו. האם ה"אמבטיה" מתאימה להתקנת הדוושה המיותרת? ידית ופלסטיקים? תושבות גיר/ טרנספר? התאמה למנוע? לטרנספר?
אני דביל כי אני חושב על כזה דבר בכלל?
אני דביל כי אני חושב על לנדרובר בכלל?

אסף.

Bulldog
12-05-03, 23:19
למה לעבור לידני?

יוני5
13-05-03, 11:59
אסף, כן, אתה דביל שאתה חושב לעבור ללנדרובר, כמוני. (לי לפחות יש תירוץ: 4 דלתות..)
עומר, יש אנשים, כמוני למשל, שפשוט אוהבים יותר ידני. אוטומטי זה יותר נוח, עדיף לזחילה, מעלה את ערך האוטו.... אבל אוהבים (זה מסוג הדברים שלא נסמכים על לוגיקה) ידני.

יוני5

נמרוד
13-05-03, 12:07
אסף, למה בנימה של התנצלות? אתה מזמין ירידות. אני מרגיש שיש משהו שמעיק עליך, אז שתף אותנו - למה שתרצה לעבור לדיסקברי בנזין מכל המכוניות בעולם? הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה שעלית על אחת כזאתי בחינם, בתור מטרת טנקים שעוד לא נפגעה.

(ברצינות)

asafk
13-05-03, 20:42
א. הדיון תיאורטי.
ב. אני לא בהכרח בעניין של דיסקו בנזין- זו אפשרות אחת מרבות (אחרת- להוסיף גגון לסופה, למשל :wink: )
ג. למה ידני? בשביל להוריד את כמות הדלק ששמונה צילינדרים לוגמים בשטח (גרפס בסוף כל עליה? )
ד. יש אחת- לא ממש בחינם, אבל לא ממש עולה כסף- אחרי תאונה קשה- יכול להיות פרוייקט מעניין.

וההתנצלות? נו... לא נעים לי מעצמי... :roll: מה אני אעשה עם כל הפוסטרים של JEEP?

יש לי כמה סיבות להחליף את הצעצוע לסופי שבוע. כשיהיו לי כל הפרמטרים, אני אשתף.

אסף.

yoni 110
12-06-03, 01:03
בתור אחד שביצע החלפה של אוטו' בידני (בTDI300) הדבר אפשרי ואפילו פשוט יחסית.
הפלסטיקה בתוך הרכב מוחלפת בכזאת של ידני, הפנל שעליו יושבות הדוושות מוחלף גם הוא בכזה של ידני (להוציא פנל של 2 דוושות ולהכניס במקומו של 3 שוושות) ממש לא סיפור.
לא צריך לבצע אילתורים או קידוחים חדשים לצורך ההתאמה (במידה ויש לך את כל החלקים)
אין כמו ידני ולא משנה מה יגידו כולם (אדיוט שעבר מאוטו לידני).....

יוני

דרור ברלי
19-06-03, 22:15
אכן אין כמו ידני. ובגלל שטרחת והחלפת מאוטומטי לידני אז יש סיכוי שאתה אולי, ממש אולי, לא כל כך אדיוט... :D

-->