PDA

צפייה בגרסה מלאה : ספיקות מזרקי TBI GM

itay-rover
26-02-11, 21:07
מה ההבדלים(אם בכלל)בין הספיקות של המזרקים למערכת TBI של GM בין וונדורה לסונומה?

בעקבות פרוייקט הסבה ל TBI במנוע V8 של לנד רובר(נפח 3500) מתקבלת ספיקת דלק גבוהה במזרקים.המערכת ירדה מוונדורה,אני חושב בכיוון של להחליף למזרקים של ספארי(מנוע 4300) קצת יותר קרוב.אני בכיוון?

איתי.

tzagi
28-02-11, 08:44
לכול גודל מנוע- 4.3, 5.0, 5.7 ההספק של המזרקים שונה למרות שבית המצערת נשאר כהוא.
אתה יכול להשיג הספק יותר נמוך או גבוהה ע'י התקנת רגולטור מתכונן,adjustable pressure regulator

בדרך כלל יוצא יותר זול מלהחליף מזרקים., כמובן שיש גבול לכיוון ההספק.
ל 3.5 בכלל הייתי הולך על מזרקים מ2.8 ומעלה את הלחץ דלק, ...שווה לבדוק.

itay-rover
28-02-11, 17:51
תודה על התגובה.
לא הייתי רוצה ללכת לכיוון הורדת הלחץ,זה יגדיל את גודל הטיפות,יכול להיות שזה זניח,אבל בתור צעד ראשון אני חושב לשנות את רוחב הפולס (צריבה מחדש של מפת ההזרקה).אני בודק עם מישהוא שיש לו את החומרה והידע בנושא.
מצד שני,מוצא חן בעיניי ההצעה של מזרק קטן ולחץ גבוה,מבין שתי האופציות מה עדיף?על איזה מנוע או רכב יושב מנוע 2.8?

איתי.

itayhi
28-02-11, 19:45
אני מקווה שהבנתי נכון את השאלה שלך, אבל מנועי 2.8 הגיעו לארץ משודכים לסונומות מסוף שנות ה80 ותחילת ה90, עד מודל 93 למיטב ידיעתי.
בכל מקרה, אם במהלך שיטוטיך תיפול בטעות על מנוע כזה שמשודך לו גיר ידני, אשמח אם תיידע אותי.
תודה

איתי

itay-rover
07-03-11, 00:23
מישהוא יודע מהו לחץ ההזרקה המינימלי שעדיין נחשב תקין למערכת הזרק חד נקודתית?
בשביל הניסויי,הורדתי את הלחץ על ידי ווסת מיתכוונן לחצי באר והמנוע עובד יפה,ספיקת הדלק 0.74 ליטר לשעה ב900 סל"ד וקונוס הריסוס ניראה יפה.גם בנסיעה לא מורגש חוסר בדלק,אבל זה טרם ניבחן בעליות ממושכות.
חצי באר נמוך מידיי?

איתי.

-->