PDA

צפייה בגרסה מלאה : השוואת קורסי נהיגה בשטח

איתי. ס
26-02-11, 21:35
שלום אני יחסית טרי בתחום וחשבתי לעשות קורס נהיגת שטח.
הבעיה שהיא שאני יודע שמביאים בקורסים כאלו את הרכב לקצה ולצערי אין לי את הכסף לעמוד בתקלה.
האם לוותר מראש או שיש כאלו שנחשבים למפרקים יותר ופחות בתחום.
כל מידע בנושא כולל מי מעביר את הקורסים האלו ונחשב לטוב יותר יעזור, תודה.

דרור ברלי
26-02-11, 21:59
"מביאים את הרכב לקצה"?
ממה שזכור לי אז ממש לא. הקורסים הרציניים מקפידים מאוד על בטיחות, וגם על שלמות כלי הרכב.
ממה שעוד יותר זכור לי, ואני מאלה שלמדו לנהוג בשטח לבד ולא במסגרת קורס (כי אז לא היו דברים כאלה), להתאים כל מיני כללים ותובנות של נהיגת טנקים לקנ"מ מוקטן של ג'יפ כמו במקרה שלי, או סתם ללמד את עצמך את הבייסיק של כל זה לבד - יעלה לך יותר. יותר נזקים, יותר כסף, יותר סיכונים.

ishc
26-02-11, 22:17
נשמע רעיון מעניין לכתבה

יואב פולס
26-02-11, 22:20
ממליץ לך בחום לעשות קורס לנהיגת שטח. אישית עשיתי אצל אבירם ברקאי, ואני לא מכיר את האחרים.
"לקחת רכב עד הקצה" - זה בסה"כ קורס הדרכת שטח. אם הרכב שלך יתקלקל בקורס כזה, עדיף שזה יקרה בקורס ולא בשטח.

asafk
26-02-11, 22:43
בהחלט, קורס זה דבר מומלץ, בין השאר כדי שלא תגיע עם הרכב שלך לקצה בלי להתכוון לזה.
שמעתי רק על מדריך אחד שהיה פעם גורם לנזקים, וגם זה ברמת השמועה בלבד, אז כנראה זה לא המצב.
יש שלושה מדריכים שאני יכול להמליץ עליהם מהיכרות -
ב"מרכז הישראלי לסיור" תמצא שניים מהם - את יפתח שובל או את מוש כהן
וכמובן אבירם ברקאי.

אסף.

nirs
26-02-11, 22:52
ממליץ לך בחום לעשות קורס לנהיגת שטח. אישית עשיתי אצל אבירם ברקאי, ואני לא מכיר את האחרים.
"לקחת רכב עד הקצה" - זה בסה"כ קורס הדרכת שטח. אם הרכב שלך יתקלקל בקורס כזה, עדיף שזה יקרה בקורס ולא בשטח.

X1.

דרור ברלי
27-02-11, 00:37
אני לא שמעתי על מדריך שהיה גורם לנזקים. לא יודע מי זה, אני לא מעלה בדעתי מדריך שהיה חסר אחריות עד כדי כך.
המדריכים שאני מכיר (ואסף הזכיר כמה מהם) הם תותחים אחד-אחד. ואת זה אני אומר דווקא מהפוזיציה של מי שבא עם הרבה נסיון וחושב שיודע (כמעט) הכל, ויוצא לו מדי פעם לראות אותם בעבודה. במילה אחת - תענוג. תמיד יש מה ללמוד ו/או לרענן, מומלץ לכל מי שמתחיל בתחביב הזה, וגם לקצת יותר מנוסים.

ofirktm
01-03-11, 14:18
אבירם ברקאי-בחור משכמו ומעלה

-->