PDA

צפייה בגרסה מלאה : נמאס לי מהחופש במוט הגה בפרדו

ikelner
05-03-11, 19:09
כשנה אני נוסע עם חופש בהגה. לא מדובר בחופש מאילו מהמערכות התחתונות (עברתי טסט לפני שבוע). קיים חופש יחסי בים גלגל ההגה למוט ההמשך שלו - מורגש ביד אם מחזיקים ביד אחת את מוט ההגה באיזור שמעל הדוושות וביד השניה את גלגל ההגה. בנסיעה בשביל מעט משובש מורגשות רעידות רעות בהגה. בטסט אין להם סיכוי לעלות על דבר כזה.
ביקרתי באחד המוסכים המורשים (שמומלץ כאן ע"י רבים) ונאמר לי שאין מה לעשות חוץ מלהחליף מוט הגה, ושלא מדובר במשהו בטיחותי. מוט הגה חדש מתחיל ב 5000 ש"ח לפני שמוסיפים את מה ש"ימצאו" בדרך. מנהל המוסך המליץ לי למצוא מוט מפירוק ולאחר ששאלתי ענה שהסיכוי שבמוט מפירוק יהיה את אותו החופש הוא אחד למליון.
800 ש"ח מאוחר יותר (מצאתי מפירוק כפי שהמליץ) ו 400 ש"ח עבודה ואני נוסע הביתה עם האוטו עם אותו חופש בדיוק שאף התגבר לחופש מורגש אף יותר לאחר כחודש.
פרדו ארוך 2001. איבדתי אמון במקום, אבל החלטתי לפתור את העניין. למי יש רעיון איפה להתחיל?

MIKID2
06-03-11, 06:57
ישנו מוסך פרונטים בצומת כנות הבחור שם תיקן לי את החופש הזה ללא החלפת שום חלק דבר איתו קוראים לו מוטי 0547000036

yonibh
06-03-11, 16:34
גם אני מרגיש את הנקישות הקטנות האלה בהגה בנסיעת שטח, כאילו יש בוקסה קצת חופשית איפה שהוא במורד מוט ההגה.
ikelner, אם אתה ניגש את מוטי שהומלץ לעיל, אשמח אם תדווח על תוצאות.
דרך אגב, תודה לך על התשובה המקיפה בנושא בולמים וקפיצים בפרדו.

ikelner
06-03-11, 17:41
מיקי, תודה על המספר. אבדוק אותו ואשתדל לדווח.

-->