PDA

צפייה בגרסה מלאה : פחחות לרכב- ספרו לי קצת על זה..

asafk
25-11-04, 01:47
יש לי זמן פנוי.
הלנדרובר צריך פחחות (בחלקים שעשויים פח. באלומיניום זה לא נחשב- רק ליישר קצת כיפופים, או להתעלם מהם).

קצת טיפים, בבקשה-
אחרי שניקיתי את החלודה עם מברשת על הדיסק- מה עושים?
מתי משתמשים בחומר ומתי מטליאים עם פח?
ובאופן כללי- מה שאתם יכולים לספר לי- אני אשמח לשמוע.

אסף.

שאולי
25-11-04, 15:29
אסף שלום
לשאלתך , כאשר יש ריקבונות , כדאי לחתוך אותם כמו שעשו פעם טלאים במכנסים , ופשוט לרתך פח חדש במקום
כאשר מדובר רק ביישור , תשתמש בחומר פחחים , וגם רק לאחר שיישרת את הפח למצב הכי ישר שאפשר
אם הפח עקום ללא תקנה , אז גם אותו כמובן אפשר להחליף
רק בריאות
שאולי

שעיה כליף
25-11-04, 18:02
אסף
במקרה של חורים ורקבון יש צורך להטליא, פתח פתח ב"תפור" טלאי בהתאם, ההלחמה תהיה הלחמת כסף, הלחמה באש, לאחר מכן השחזה ומילוי אם יש צורך.
יש לי ערכת ריתוך באש - חמצן ופרופן, מקסימום תצטרך למלא גזים.
תרגיש חופשי להשאיל.
שיה

המהנדס
25-11-04, 20:57
יש לי זמן פנוי.

הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות איתו זה ללכת לפחח ולהסתכל איך הוא עובד
הוא ישמח לדעתי . תוכל ללמוד הרבה אפילו ביום אחד אצל פחח ממוצע(שיש לו עבודה :twisted: ).

אם אתה רוצה לדעת טוב - לך ותלמד מהמומחים
אםאתה רוצה שהעבודה שלך תחזיק הרבה זמן תקנה חומר באיכות גבוהה שלא יתפוצץ אחרי שנה שנתיים.

תנסה ליישר את הפח כמה שיותר (יש לי פטיש פחחים ואיזמלים מיוחדים למטרה הזו אתה יכול לבוא להשאיל) ולשים כמה שפחות חומר.
אם אתה שם חומר אז את החומר הראשוני (יש שניים) שהוא הקשה יותר והפחות עדין
לשים ברמת גימור גבוהה יחסית שלא ישארו גלים שיסגרו בהרבה חומר עדין.
את האבחנה לגבי "גלים" מומלץ לעשות בעזרת צינור עם זרם מים חלש שמבליט את הגלים בפח או בחומר.
מילוי אחרון בעזרת התזה (פילר) החומר הזה נדבק לאצבעות ולא יורד לפחות שבוע אז קח בחשבון לעבוד עם כפפות ניילון.
אפשר ליישר את הפח במקומות לא נגישים בעזרת קדיחה ומשיכה עם חוט ברזל.
בטח יש עוד אלף דברים ששכחתי אתה מוזמן להתקשר אם יש לך בעיות או אם אתה לא יודע איפה לקנות חומרים.
אה ולא דיברתי פה על צביעה אלה רק על פחחות צבע זה סרט אחר...

-->