PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש מידע בנוגע לג'ימי מוסבת לגז??? אם כאן לא המקום אנא הפנו אותי הלאה

eyal.m
07-03-11, 07:46
שלום חברים

מספר שאלות

מעוניין לרכוש ג'י אמ סי ג'ימי המוסבת לגז

אשמח לדעת על החסרונות באם יש כאלו? בעיקר בנושא טכני,תחזוקה,בעיות שעלולות לצוץ והאם יש בעיות/מחלות נפוצות לעניין הגז.

האם נושא הגז אכן מהווה חיסכון משמעותי בנסיעות של לפחות 2000-2500 ק"מ בחודש.

תודה מראש,

אייל

e-sheta
08-03-11, 00:05
חשוב לדעת איזה מערכת מותקנת כמה קילומטרים עשתה המערכת ברכב ובנוסף מודל או דגם מנוע יעזרו , קח בחשבון שרכב כזה מוסב לגז לא אוכל פחות גז מאשר בנזין ייתכן שגז יזלול יותר מבנזין ההפרש היחידי הוא במחיר התידלוק ,בגז יש בלאי מערכות יותר גבוה במערכת הפליטה והשסתומים , הידע שלי מניסיון ברכב בעל מנוע זהה ולאחר 60000 ק"מ והיו בעיות ותקלות שלא קרו לפני השידרוג למערכת גז .

itayhi
08-03-11, 12:19
חבר שלי קנה (בהמלצתי) ספארי 96 מוסבת לגז.
מאז הקניה (שנה) לא דווח על תקלות כלשהן, הרכב נוסע לא מעט (הבחור שיפוצניק והרכב יחיד במשפחה בת 6 נפשות כך שהוא משמש גם לעבודה וגם לפנאי)
כולל נסיעות ארוכות מדי פעם לצפון הארץ.
הבחור מבסוט עד השמים, מרגיש שהוא נוסע במחירי הדלק של לפני 10 שנים ולא ממש עושה חשבון לדלק.
הרכב עושה בממוצע ליטר ל6 ק"מ ומגיע עד ל7.5 (עמוס בציוד +6 נפשות) בנסיעות ארוכות.

סה"כ מדובר במנועים ותיקים ועמידים שלא אמורים לסבול משימוש בגז.
אם היה לי מקום ברכב שהוא לא ארגז פתוח ואם זה היה חוקי בהחלט הייתי משקיע במערכת
גז לסונומה שלי.

איתי

eyal.m
08-03-11, 13:08
חברים תודה,
שם וכתובת או קשר למקצוען בתחום המערכות הנ"ל שיוכל לבדוק את רכישתי האופציונלית

אשמח לקבל

GodsFather
08-03-11, 13:47
עידן הגז - חבר פורום. יושבים באיזור התעשיה חולון (בשביל הגילוי הנאות - אין לי דבר וחצי דבר איתו).

לגבי שרידות המנועים, אם כבר פתחנו את הנושא, מעניין אותי לדעת מה הייתכנות למנוע בן 20-30 שנה, נאמר בלייזר 5.7 , שממה שאני יודע אינו בעל מערכת הזרקה אלא קרב' בלבד... מישהו יכול לעזור ?

גם לינקים לפורומים זרים יתקבלו בשמחה :)

e-sheta
09-03-11, 08:20
ניתן לבצע הסבה לרכב מסוג זה במערכת חד נקודתית ,אבל לא תקבל אישור חוקי לנסיעה ושום מכון טסטים שיזהה שמורכבת מערכת שכזו לא ישתף פעולה בביצוע טסט ללא פרוק המערכת ,ברכבי קרבורטור רק המערכת החד נקודתית תעבוד הייטב .
ושוב אני מזהיר מתקלות הגז הוא חומר ניקוי בתוך מערכת הבערה במנוע וגורם להרבה בעיות במערכות הפליטה עד לרמה של סתימה בממירים קטלטים ובאמריקאיות מחיר ממיר הוא משמעותי מאוד .

עידן הגז - חבר פורום. יושבים באיזור התעשיה חולון (בשביל הגילוי הנאות - אין לי דבר וחצי דבר איתו).

לגבי שרידות המנועים, אם כבר פתחנו את הנושא, מעניין אותי לדעת מה הייתכנות למנוע בן 20-30 שנה, נאמר בלייזר 5.7 , שממה שאני יודע אינו בעל מערכת הזרקה אלא קרב' בלבד... מישהו יכול לעזור ?

גם לינקים לפורומים זרים יתקבלו בשמחה :)

GodsFather
09-03-11, 09:11
יש ממיר קטליטי ברכב בן כמעט 30 ?

טסט רגיל, עם אמריקאית, בארץ ? רק אם היא יושבת בכיסא הנהג ונראית כמו חברה של יו.

-->