PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתקון Armor וחיבור לטעינה בשקע מצית

shayw
09-03-11, 12:55
אחרי שראיתי הרבה שרשורים העניין, נראה לי שאבדתי את הידיים והרגליים...

יש לי זרוע למחשב נייד כזאת (http://www.jbstore.co.il/pl_product~020-0112~19~0.htm), ואני חושב בכיוון של Armor.

השאלות (הפשוטות) שלי הן:
1. האם אני יכול להשתמש בזרוע הזאת (ללא התושבת הייעודית של ה Armor) - פשוט להניח את המחשב ולקבע אותו למגש של הזרוע?
2. האם יש אפשרות פשוטה (ללא ג'ימפור/חיתוך/מעקפים/ניתוחי לב וכו') - Out Of The Box - להזין את המחשב ישירות משקע המצית?

תודה,

שי

נדב42
09-03-11, 14:16
הי שי,

מספר בעיות:

א. אם אין לך ארמור, יהיה לך קשה להשיג אחד כעת. הם לא נמכרים באופן שוטף, גם לא באי-ביי (אלא אם כן תקנה חדש ב- $4500 ...)
ב. הארמור הוא מחשב כבד, ולא בטוח שזרוע כזו תוכל לשאת אותו ביציבות ואמינות ברכב שטח מקפץ

לגבי הזנת חשמל - הארמורים שלנו הגיעו עם ספק "מקורי" לשקע מצית. יש כאלו ג'נריים בזול באי-ביי, וניתן גם להשתמש בספק מקורי של חלק מדגמי ה- Thinkpad הישנים. החיבור הוא עגול סטנדרטי.

נדב.

shayw
09-03-11, 14:47
הי שי,

מספר בעיות:

א. אם אין לך ארמור, יהיה לך קשה להשיג אחד כעת. הם לא נמכרים באופן שוטף, גם לא באי-ביי (אלא אם כן תקנה חדש ב- $4500 ...)
[שי] - זה נכון... אבל בא נניח שבסוף יהיה לי... אני רוצה להבין את המשמעויות עוד לפני.
ב. הארמור הוא מחשב כבד, ולא בטוח שזרוע כזו תוכל לשאת אותו ביציבות ואמינות ברכב שטח מקפץ
[שי] - לפי ה-Specs של הזרוע היא נושאת 5 ק"ג בתנועה (ו-10 ק"ג בעמידה). ה Armor שוקל יותר מזה??

לגבי הזנת חשמל - הארמורים שלנו הגיעו עם ספק "מקורי" לשקע מצית. יש כאלו ג'נריים בזול באי-ביי, וניתן גם להשתמש בספק מקורי של חלק מדגמי ה- Thinkpad הישנים. החיבור הוא עגול סטנדרטי.
[שי] - פה החלק המסובך (לי) - קראתי בכל מיני שרשורים על בעיות מתח, טעינה וכד'. האם יש מוצר מדף שאני יכול לחבר לשקע המצית ולמחשב ולהיות רגוע שהמחשב נטען ללא סכנה למחשב (כפי שקראתי בשרשורים השונים...)?
נדב.

הי נדב,

תודה על התגובה. ראה התייחסותי בתוך תשובתך.

תודה,

שי

omri_t
09-03-11, 15:33
בזמנו קניתי ארמור,
אבל את התושבת לא קניתי - כי המחיר היה נראה לי גבוהה.
בהמשך גם גילינו כי בחלקן אין USB ויש בעיות מתח.

את הארמור ניתן להזין משקע המצית ע"י הספק שסופק יחד עם המכשיר.

אני, וגם משתמש נוסף כאן באתר, בנינו תושבות (כל אחד בנפררד ולא קשר)
התושבת שלי מאוד פשוטה בגלל מבנה הדשבורד בסופה.
והזנת המתח והUSB מבוצעים מהשקעים הרגילים.
החסרון הוא בחיווט שרץ ובסיכון ששקע ה USB ינזק במידה ויתלש.

בהצלחה.

raanan
09-03-11, 19:03

"בצהוב" מוצע למכירה ארמור ב- 3100 ש"ח .

רענן

omri_t
09-03-11, 19:15
רענן, מסתבר שעשית לנו כאן תוכנית חסכון קטנה... :)

raanan
09-03-11, 19:35
רענן, מסתבר שעשית לנו כאן תוכנית חסכון קטנה... :)

אני את שלי השגתי ,
יש למס' רב של חברים טבלט קשוח עם ביצועים מעולים לכול תוכנת ניווט שקיימת.
חושב שזאת "קפיצה של כמה מדרגות" לעומת הפוג'יסטו 3400 הוותיק (שהיה טוב לזמנו).
מעריך שלפחות ב-5 השנים הקרובות, לא יהיה טבלט בליגה הזאת ובמחיר דיל שרכשנו.

רענן

-->