PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש ייעוץ בקשר לקנייה של סמוראי

omer26
13-03-11, 17:07
שמי עומר [חדש בפורום] מעוניין לקנות סמוראי אך ישלי מספר שאלות
1. האם עדיף לקנות משנת 96 [קפיצי ספירלה]
2. השוק של הסמוראי מאוד גבוה האם נכון להשקיע סכום גדול כל כך 20.000 ומעל
3. מה רמת האמינות של הגיפ
4. מה שווי ההוצאות השוטפות שלו [דלק,ביטוחים, וכו]
בקיצור אשמח עם מישהו ייתן לי ייעוץ מקיף על בחירה בדיקה וקנייה של גיפ סמוראי

תודה מראש.

רון נחמן
13-03-11, 18:07
שמי עומר [חדש בפורום] מעוניין לקנות סמוראי אך ישלי מספר שאלות
1. האם עדיף לקנות משנת 96 [קפיצי ספירלה]
2. השוק של הסמוראי מאוד גבוה האם נכון להשקיע סכום גדול כל כך 20.000 ומעל
3. מה רמת האמינות של הגיפ
4. מה שווי ההוצאות השוטפות שלו [דלק,ביטוחים, וכו]
בקיצור אשמח עם מישהו ייתן לי ייעוץ מקיף על בחירה בדיקה וקנייה של גיפ סמוראי

תודה מראש.

אני אתחיל משאלה 3-
רמת האמינות תלויה בהרבה גורמים: מי היו הבעלים הקודמים ומה הם עשו עם הרכב (לרוב לא תדע), מאיזה שנה הוא, מה השיפורים שיש עליו היום (ומה השיפורים שהיו עליו וירדו, ועליהם לא תדע עד שיהיה נזק שיסגיר את העבודה), וגורמים נוספים.

האם נכון להשקיע סכום כזה? לדעתי לא. זה לא הדבר הנכון לעשות, כלכלית. אבל אם אתה בוחר בסמוראי כנראה שיש לך עוד שיקולים מלבד הרציונל- ההחלטה לקנות סמוראי הייתה החלטה דבילית לחלוטין מבחינה כלכלית. הייתי עושה אותו דבר שוב. הרכב נותן יחס מדהים של חיוכים-לשקל.
אני אישית מצאתי כלי שנת 90' והוצאתי עליו עד כה סכום עתק (מעל סכום הרכישה). מצד שני, לקחתי את זה בחשבון כשקניתי אותו- וחרגתי רק במעט מהתקציב. לאט לאט מתחוור לי שלא משנה איך אני מסובב את זה, כלי לשטח קשה שישמש אותי ביום-יום יעלה לפחות 40 אלף ש"ח, גם אם זה יהיה בתשלומים (תיקון אחרי תיקון...).

מבחינת דלק אתה צריך לראות סקרים שונים שהתפרסמו בפורום זה (חפש). מבחינת ביטוח הסכומים דומים לפרייבט.

בשורה הכמעט התחתונה, כרגיל בשרשורים כאלו, אתה צריך להבין מה אתה רוצה לקבל מהרכב - האם הוא רכב יחיד, לאיזה שטח הוא ישמש אותך (לשבילים, לדוגמא, אני מאמין שהמסולסל טוב משמעותית), וכמה תרצה לשפר אותו (נגזרת של סוג השטח).

איך עונים על שאלות כאלה בלי ג'יפ? אני מציע לך להגיע לזוקיאדה שתתקיים בעוד שבועיים, סקור את הכלים, עשה סיבוב או שניים עם האנשים הנחמדים שיגיעו, ותתייעץ (ככה, בע"פ...)

בנוסף, אתה מוזמן ליצור קשר בה"פ (הודעה פרטית) אם אתה באיזור ת"א ואתה רוצה להתרשם מהרכב שלי.

בהצלחה בחיפושים

GodsFather
14-03-11, 12:40
תקרא פה - http://www.jeepolog.com/forums/content.php?1151-jeepolog-archive

אח"כ תעבור קצת על שרשורי הפורום

בסה"כ מה שרון רשם די נכון. הוצאות יכולות להיות מאד נמוכות ויכולות להיות מאד גבוהות, זה תלוי בבעלים, באיכות הרכב שנבחר , בהיכרות עם בעלי מקצוע ואו עבודה לבד ועוד. בסה"כ זה רכב סטודנטים והם לרוב עם עני מאד.

תגיע למפגש, יעשה לך רק טוב. מה גם שיש כמה חבר'ה שמוכרים את הרכבים שלהם במפגש, תוכל להשוות.

אל תפסול גם ויטרה ישנה או ג'ימני 99, כמובן תלוי תקציב.

omer26
14-03-11, 12:49
תודה רבה על הייעוץ
אסכם זאת ככה אני מחפש גי'פ קטן עביר זול ואמין [הכל יחסי כמובן]
אגב דיברתי עם מורי הוא ייעץ לי רבות וכך גם אתם,
אם אמצא משהו ואצטרך ייעוץ אפנה אליכם ואשמח אם תעזרו לי
מתי הזוקיאדה ואיפה?

GodsFather
14-03-11, 12:54
משימה ראשונה - תחפש.

רמז - http://www.jeepolog.com/forums/forumdisplay.php?20-Suzuki

-->