PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכס וסוכנות.

N0mad
14-03-11, 15:13
צפיתי בכמה הודעות ברשת, ולא ממש קיבלתי תשובה.

האם, סוכנות רכב יכולה ליצור קומבינה עם עמיל מכס וליצור לעצמה ריווח על ידי זיוף סכום הזיכוי?

לדוגמא, אם יש הנחת תייר של לדוגמא 50אלף, אז העמיל שהם עובדים איתו, יוציא חשבונית שהתקבלו רק 40 אלף, והם יאמרו, תקשיב חבוב קיבלנו רק 40, ככה היה השווי של הקופון ביום החישוב, שלם לנו 10 בבקשה.

אייך אני יכול כאזרח שלא מבין בזה, להוציא אישור על כמה הם באמת קיבלו?

אני יודע שזה נשמע הזוי, אבל אודה לכם אם תענו לי האם באמת יש אפשרות לתרחיש כזה.

בתודה מראש.

טל חסיד
14-03-11, 15:24
תבקש ליראות את החשבונית קניה וגם את רשימון היבוא של הרכב.

טל

GodsFather
14-03-11, 15:52
כמדומני, בשבוע שעבר הייתה כתבה על עמיל מכס שביצע בדיוק את הפעולה הזו ונתפס. ככה שלא עלית פה על שוס גדול, מישהו ברשות המיסים דואג לתפוס אותם.

N0mad
14-03-11, 16:05
ובכן אני שואל כי ניסו לעשות עלי תרגיל, ובעזרת אנשים טובים, כמוכם, שחלקו איתי ידע, הגעתי למחרת וטענתי דברים קשים, ורציתי לבטל את הענין הם אמרו לי "רק רגע נברר שוב." אגב יום לפני, הזיכוי שלי ירד ב13 אלף שקל.
ומיד אחרי הבירור הנוסף (אוסיף שביקשתי מהם באותו יום שבישרו לי על הירידה הפתאומית, לבדוק כמה פעמים, והם נתנו לי אותה תשובה.) זה עלה בחזרה ב10!
החישוב נעשה פעם בשבוע, ביום שלישי. אז מרביעי לחמישי יש הבדל אדיר בלי חישוב מחדש.

ובכלל, כשניסיתי לברר למה זה ירד ב13 אלף שקל, הם טענו "שבגלל שלא השתמשתי בזיכוי, אז הוא פוחת ככל שעובר הזמן, ככה הביטוח הלאומי מרוויח עליך כסף, הם עושים את זה לכולם."

לכן אני קצת עצבני, ומאוד חשדן.

עדיין שוקל את דרכיי, לברוח מהם (אגב זאת סוכנות ראשית בת''א במסגר.) או ליידע אותם שאני יודע, וזה יספיק.

-->