PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה למשתמש חדש בטאבלט אנטנה תוכנות והתיאום ביניהן

8ball
15-03-11, 00:27
אהלן חברים...
קניתי היום טאבלט פוגיטסו 3400, ואני קצת מסתבך עם כל העסק פה.

מותקן עליו נויגייד גירסה 4.04 אייגו 2006 ותוכנת מאפ פרי כלשהי לא ברור לי מה איכותה.

בנוסף לא קיבלתי עם המכשיר אנטנת GPS.

ועכשיו לשאלות,

1 האם האופציה היחידה שלי היא לקנות אנטנה חיצונית, או שאפשר להשתמש במכשיר כף יד כאנטנה? (מיו P350 עם סירף3)
2 במידה והתשובה ל1 היא רק חיצונית, איפה אני קונה אחת במחיר שפוי? כל מה שראיתי ביד 2 וזאפ מדובר על 350 וצפונה, הרבה מאוד צפונה
3 מה האפשרויות שלי מבחינת תוכנות ניווט? עמוד ענן כרגע לא אפשרי על טאבלט אולי בהמשך, מה כן אפשרי?

מצטער על כמות השאלות והחפירה המרוכזת, וכמובן שכל הערה, הארה או רעיון כלשהו יתקבלו בברכה, במיוחד הסברים על איך ולמה

תודה לכולם

אליאב

נדב42
15-03-11, 09:26
הי,

שאלה מקדימה ולא קשורה: יש קשר בינך לבין משתמש Eli8ball ?

לשאלותיך:

1. אני לא הייתי טורח לחבר בין השניים, ומשאיר את המיו כגיבוי זמין לכשל כלשהו במערכת הניווט הראשית על הטאבלט, ראה 2 ...
2. אני עובד עם המקלט הזה (http://cgi.ebay.com/Globalsat-BU-353-USB-GPS-Receiver-SIRF-III-Navigation-/220751690794?pt=GPS_Devices&hash=item3365d37c2a), $37 והוא אצלך בבית כולל משלוחה ...
3. אני מנווט עם Twonav, אם אתה רוצה ללמוד עליה, הצטרף להדרכה הקרובה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?48361-TWONAV-%D7%9C%D7%98%D7%91%D7%9C%D7%98-%D7%9E%D7%99-%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%99%D7% 9F-%D7%91%D7%94%D7%93%D7%92%D7%9E%D7%94-%D7%95%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%94/page3&highlight=twonav) ...

נדב.

sos4u
15-03-11, 10:14
אהלן חברים...
קניתי היום טאבלט פוגיטסו 3400, ואני קצת מסתבך עם כל העסק פה.

מותקן עליו נויגייד גירסה 4.04 אייגו 2006 ותוכנת מאפ פרי כלשהי לא ברור לי מה איכותה.

בנוסף לא קיבלתי עם המכשיר אנטנת GPS.

ועכשיו לשאלות,

1 האם האופציה היחידה שלי היא לקנות אנטנה חיצונית, או שאפשר להשתמש במכשיר כף יד כאנטנה? (מיו P350 עם סירף3)
2 במידה והתשובה ל1 היא רק חיצונית, איפה אני קונה אחת במחיר שפוי? כל מה שראיתי ביד 2 וזאפ מדובר על 350 וצפונה, הרבה מאוד צפונה
3 מה האפשרויות שלי מבחינת תוכנות ניווט? עמוד ענן כרגע לא אפשרי על טאבלט אולי בהמשך, מה כן אפשרי?

מצטער על כמות השאלות והחפירה המרוכזת, וכמובן שכל הערה, הארה או רעיון כלשהו יתקבלו בברכה, במיוחד הסברים על איך ולמה

תודה לכולם

אליאב

מצטרף לכל ההמלצות של נדב.
הערה אחת בתוספת "גירסא 4.04 " היא גיסא פרוצה של נוויגיד שאינה חוקית לשימוש, [ לא יודע כמה זה מטריד אותך ..],
במידה ואתה כבר מתעתד לרכוש משהו חדש, מצטרף בחום רב להמלצה לרכוש את TWONAV, אמנם לא תהנה מכל היכולות שלה [ עקב נחיתות החומרה של ה FUJITSU ] אבל זו תוכנה עם הפנים קדימה ולא אחורה.
בהצלחה !

8ball
16-03-11, 12:22
חברים מצטער שרק עכשיו נכנסתי להגיב, לא הייתי ליד המחשב ביומיים האלו.

נדב, לשאלתך זה הניק הקודם שלי שהשתנה מסיבה מאוד פשוטה. החתימה שלך מסכמת אותה מצוין... אם לא אכפת לך אשמח אם תשלח לי בפרטי את הטלפון שלך,

אני אשמח להתיעץ איתך לגבי הויטרה באיזה נושא.

sos מאוד מפריע לי ,שהתוכנה היא לא חוקית, לא ידעתי את זה ולכן התוכנה גם תרד מהמחשב מיד, לגבי הtwonav עד כמה אני מאבד מיכולותיה בשל נחיתות חומרה?

דיננוזאור שטח
16-03-11, 16:34
אחינו 8 אז ככה

בנוסף לזה שנווגייד 4 היא לא חוקית היא לא ממש נוויגייד גירסה 4 מעולם לא הייתה קיימת זה למעשה הטורבו המיתולוגית ואם תבדוק תגלה שהפורמט של המפות הוא JPEG בנוויגייד פורמט המפות הוא אחר ומוצפן, המפות שיש לך הן כל כך ישנות בערך מהתקופה של המרד המכבים ביוונים תבדוק האם לא מסומנים במפה נתיבים לפילי מלחמה... חבל לבזבז עליה חשמל...

השימוש ב-2NAV על המחשב שלך אינו כרוך באיבוד יכולות מאחר ומנוע התוכנה מיועד להפעלה יעילה במקור למגוון גדול של פלטפורמות וחלקן הגדול בעלות יכולת חישוב הרבה יותר קטנה מהמחשב שלך כמו מחשבי PNA PDA ככה שאין לך מה לדאוג המקום היחידי שאולי תרגיש משהוא הינו בשימוש במפות הלוין שיכך להם קצת יותר זמן ליטעון את המפה ולהזיז אותה אבל לדעתי לא תרגיש בכך בכלל... אם בכל זאת זה יציק לך תמיד אפשר להגדיל את זיכון ה-RAM למקסימום ולהוסיף SSD ואז אתה מסודר

ממליץ לך להוריד גירסת ניסיון מאתר החברה ולנסות להריץ את תצלומי הלווין החינמיים לפני הרכישה ככה שבדיוק תדע מה תקבל בעבור כספך

נדב42
16-03-11, 20:33
הטלפון שלי פורסם פה בגלוי כבר כל כך הרבה פעמים ... אם רק החיפוש היה עובד כמו שצריך ...
קבל: 054-2271003

(אבל אם זה לא עניין אישי, אז עדיף לפתוח שרשור פה, לטובת הקהל הרחב ...)

8ball
16-03-11, 23:26
דינו יקר... אני חושב שאתה מתבלבל לגבי הנתיבים לפילים, זה מסומן עם ציורים של דינוזאורים.... לגבי גרסת הניסיון נוריד נתקין וננסה ברגע שתהיה אנטנה.. (מאותגר איביי שכמותי)
נדב - אני אפילו לא מנסה לחפש באתר, אם כבר אז דרך גוגל...

נדב42
16-03-11, 23:34
אם אתה רוצה, אזמין לך מקלט GPS באי-ביי ...
(דבר איתי בטלפון לשם כך)

-->