PDA

צפייה בגרסה מלאה : סקודה פאביה מיד 2, ממה להזהר?

יקיר גרין
16-03-11, 12:16
אני מתכוון לקנות כזו, אבל חושש מכמות הקילומטרים שהרכבים האילה מציגים ...
יש מודל 2008 שעשו 180000 ק"מ (לא מונית, אבל חברה) ויש 2007 שעשו 70000 ... מה הסיכוי שזיפו את מד המרחק? זה אפשרי? מה צריך להחליף, לוח שעונים? מחשב?

קשה למצוא רכבים ידניים שלא נסעו בלי הפסקה, מצד שני כמה זה חשוב, הרכב הזה עושה גם חצי מליון כמונית בלי בעיות מיוחדות ...

מה יכול להראות שהרכב נסע הרבה? יש אזורים מועדים, (בולמים, פדאלים וכו)?

תודה מראש ...

דרור ברלי
16-03-11, 16:43
סימנים מחשידים לק"מ גבוה: בולמים, מיסבי גלגל, גומיות על הדוושות, מושב נהג שקוע (!!!), ריפוד מהוה, קרקושים.... אפילו מוניות מרצדס לא הכי ישנות אבל עם חצי מיליון ק"מ ויותר, מקרקשות יופי.

omri_t
16-03-11, 19:33
אני מנחש שאתה מחפש פאביה דיזל?

בעיקרון מנועי קונצרן VAG והדיזלים במיוחד מציגים אמינות לא רעה.
היה לי קורדובה עם מנוע SDI- אחד הדברים היותר אמינים ומוצלחים שפגשתי.

לעניין ק"מ- למיטב ידיעתי ממה שקראתי, לוח השעונים מקודד למחשב הרכב, בפועל לא פשוט להוריד ק"מ ברכבים הללו.
זה מצריך גישה מסויימת למחשב הרכב- שלא ע"י המתאמים הסטנדרטיים שיש במוסכים - בחנויות האינטרנטיות.

פחות סביר למצוא אוטו כזה שהופחת בו ק"מ.
ואם אנחנו מדברים על רכב מ 2008- סביר שטופל רוב חייו במוסך- וניתן לקבל פירוט טפולים וק"מ.

בהצלחה!

גיא
19-03-11, 16:20
השאלה איפה מוצאים אחד כזה

אני שובר את הראש כבר כמה זמן

mugi8675
20-03-11, 10:09
לפני שבוע מכרתי אוקטבה דיזל עם 350,000 ק"מ (יד ראשונה). בבדיקה, לאחר שהבודק מכר לקונה את ההגנות הרגילות, הוא שאל אותי: "החלפת מנוע?" אמרתי שזה המנוע המקורי, והוא הופתע ואמר שהמנוע "כמו חדש". אם אתה מוצא רכז שיש לו רשימת טיפולים מלאה ובזמן - לך על זה, הקילומטרג' לא מהותי בדיזל מטופל, בטח לא 350K. רכב שמור וטוב נראה גם, בדרך כלל, טוב וכדאי לראות הסטורית טיפולים.

יקיר גרין
21-03-11, 18:17
השאלה איפה מוצאים אחד כזה

אני שובר את הראש כבר כמה זמן

גיא, דוקא יש 2 בקריות ו-1 בחיפה ... לי זה רחוק ...

-->