PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת כיסאות לסמוראי

samuraiDP
21-03-11, 19:56
כרגע על הרכב יש כסאות שאינם מקוריים, נראים לי של משהו אמריקאי (ג'יפ, שברולט או ג'יאמסי),
אני מאד מעוניין להחליף את הכסאות האלה כי הם לא נוחים ומערכת הכוונון שלהם כבר ממש לא מתפקדת...

אני זוכר שרשורים שדיברו על כסאות של מזדה 3, מצד שני אני גם רוצה כסא שיכול להתקפל כך שאפשר להכנס למושב האחורי (ארופאיות 2 דלתות כמו רנו או פז'ו)...
שלוש שאלות:
מה עדיף לדעתכם / מה יש ברכב שלכם?
איזה התאמות צריך לעשות כדי לחבר את הכסאות האלה לתושבות המקורית של הסמו?
איפה מוצאים כסאות במחיר הגיוני במרכז? האם באַזור בפירוקיות יהיו כאלה?

תודה רבה,
דרור

נדב42
21-03-11, 20:14
יש לי מושב נהג מקורי של ויטארה ארוכה, אתה מוזמן לבדוק אם זה יתאים ...

samuraiDP
21-03-11, 20:16
נדב תודה, אבל אני מחפש זוג תואמים...

הירשפלד יובל
21-03-11, 21:03
דרור.שלי רכב צר והיה לי שני כיסאות של אספייר מתקפלים קדימה ,אבל היו רחבים והפריעו לסגור את הדלתות , הוצאתי אותם ואופסנו במחסן . הורכבו כיסאות של של פיאט פונטו שנקנו מחבר פורום ,לא מתקפלים אלא מתרוממים אבל צרים תענוג ,נוקשים למדי (כך אני אוהב או לפחות חשבתי עד הטיול האחרון להר מונטר ודיר מרסבא שפירק לי את הגב -למרות שכנראה נבע מהרוחות והתקררות לכן ריככתי אותם ) .את בניית התושבות עשיתי בעצמי -לא מסובך.

ohadw50
22-03-11, 11:41
כרגע על הרכב יש כסאות שאינם מקוריים, נראים לי של משהו אמריקאי (ג'יפ, שברולט או ג'יאמסי),
אני מאד מעוניין להחליף את הכסאות האלה כי הם לא נוחים ומערכת הכוונון שלהם כבר ממש לא מתפקדת...

אני זוכר שרשורים שדיברו על כסאות של מזדה 3, מצד שני אני גם רוצה כסא שיכול להתקפל כך שאפשר להכנס למושב האחורי (ארופאיות 2 דלתות כמו רנו או פז'ו)...
שלוש שאלות:
מה עדיף לדעתכם / מה יש ברכב שלכם?
איזה התאמות צריך לעשות כדי לחבר את הכסאות האלה לתושבות המקורית של הסמו?
איפה מוצאים כסאות במחיר הגיוני במרכז? האם באַזור בפירוקיות יהיו כאלה?

תודה רבה,
דרור

היי ,

יש לי 2 כסאות של מזדה 3 300 ש"ח בפרוקיה בטירה ,
הכסאות מאוד נוחים וקלים להתאמה ,
הכסאות מתקפלים מספיק בשביל שיהיה נוח להכנס אחרוה בסמוראי,

מוזמן לבוא לראות ,
תודה,
אוהד

Tom Bril
22-03-11, 12:39
אוהד, שלחתי לך הודעה פרטית