PDA

צפייה בגרסה מלאה : גלדיאטור שינוי מ6 ל8 צילינדר,צריך מומלץ לשינוי מנוע

cj 64
24-03-11, 20:53
לאחר שהבאתי סעפת 4 לועות,+מאייד של אדלברוק 550 c\f\m וראש מנוע משופר
קניתי גם הדרסים,פירקתי החלקים ,
ואז...................
מישהו בא והציע לי ממנוע 5700 (הזרקה חד נקודתית) כולל גיר וטרנספר במצב מעולה,ובמחיר זעום!
וזה יהיה עדיף לגיפ כזה ששוקל המון,ונוסע על 4.88 +צמיגים 35 אינץ'.
לעניין...
גדול עליי להרכיב את זה בחנייה פרטית וגם ציוד וידע ברמה שכזאת.איין לי.
אני צריך מישהו באזור גוש דן,שיודע ומומלץ עלייו לעשות פרוייקט שכזה.
ואל תתנו לי המלצות על כל המכונאים הידועים,שהם כבר מותגים ועל זה שוחטים במחיר!!!
תודה גל

six 4 life
24-03-11, 21:02
כדאי קודם שתבדוק באיזה צד הביצה הקדמית בגלדיאטור שלך נמצאת ובאיזה צד היציאה הקדמית בטרנספר שמחובר לרכבת שהציעו לך נמצאת...
אח"כ תבדוק כמה עולה לסובב טרנספר/ להתאים אחר.

cj 64
24-03-11, 21:08
כדאי קודם שתבדוק באיזה צד הביצה הקדמית בגלדיאטור שלך נמצאת ובאיזה צד היציאה הקדמית בטרנספר שמחובר לרכבת שהציעו לך נמצאת...
אח"כ תבדוק כמה עולה לסובב טרנספר/ להתאים אחר.

זו כבר דבר שאיין פה מה?!
אם לא מתאים ובזה אני לא מפחד אני אחליף לו לסרן אחר של וונדורה או משהו אחר..
זה לא מה שמטריד אותי.

six 4 life
24-03-11, 21:42
אלו כמובן שיקולים שלך אבל זה משהו שכדאי שתקח בחשבון מראש. סרן ונדורה לדוגמה מגיע עם 4.10 והגלדיאטור עם 4.88, כך שתוסיף למשוואה מעבר להתאמות של הסרן גם החלפת י.העברה והתאמות צנרת ברקס.

cj 64
24-03-11, 22:53
אלו כמובן שיקולים שלך אבל זה משהו שכדאי שתקח בחשבון מראש. סרן ונדורה לדוגמה מגיע עם 4.10 והגלדיאטור עם 4.88, כך שתוסיף למשוואה מעבר להתאמות של הסרן גם החלפת י.העברה והתאמות צנרת ברקס.

אח יקר שלי...
קודם תודה על ההתענינות ,אבל
אני באמת לא זקוק ליעוץ.
אם יש לך איזה בעל מקצוע ,תן המלצה.
א"עפ שכבר נסגר כרגע איזה משהו עם מישהו.(יש ללבן תעניין קצת לסגור כמה פרטים, ונראה מה יהיה התשובה)

six 4 life
24-03-11, 23:06
בהצלחה.

GodsFather
25-03-11, 05:57
דווקא זה מעניין את פשוטי העם - SIX4LIFE, אז מה ההבדלים שצריך לקחת בחשבון בהחלפה כזו, מעבר למה שרשמת ?

תומר א.
25-03-11, 19:12
, אז מה ההבדלים שצריך לקחת בחשבון בהחלפה כזו, מעבר למה שרשמת ?

דבר ראשון צריך לחבר את הסרן לרכב, מיקום תושבות הקפיצים והדיפ' וכמובן רוחב הסרן. יחסי העברה,גודל הצלב, מיקום הדיפ' החדש ביחס לטרנספר- סטיה גדולה מדי תצריך CV .
סוג וגודל ההברגה של צינורות הבלמים, מעגל החלוקה מיקום וגודל הקאליפר- הג'אנט הישן צריך להתאים.
וכמובן מערכת ההיגוי.
וזה רק להחלפת סרן בכדי להכניס מנוע V8 לתא שנועד ל6 טור צריך להתייחס למיקום משאבת הבלם והבוסטר ובמקרה הזה למערכת החימום שיושבת בצד השני.
מערכת המים- התאמת ראדיאטור וצנרת, מיקום תושבות המנוע, התאמה לגיר או התאמת גשר הגיר.מערכת חשמל ושעונים.
באופן כללי שינויים מהסוג הזה מעבר לחיבור פיזי של המושתל החדש לרכב מצריך הרבה שינויים מינוריים שצריך לקחת בחשבון מאחר והם מצטברים לסכום לא מבוטל.

GodsFather
28-03-11, 04:24
תודה.

בולדוזר
28-03-11, 08:53
ממליץ בחום על אורן מערכות .
גילוי נאות נוסף לזה שהם הסדנה שמתפלת בי אנחנו גם חברים.
בהצלחה

-->