PDA

צפייה בגרסה מלאה : שירשור הבעת תודה, הערות ועוד, למארגני הזוקיאדה

matokik
25-03-11, 18:13
קודם כל תודה.
תודה לסביון, תודה לרותם, תודה למורי, תודה לחבר"ה של זוקי פרו.
תודה לעידן מאישטח, תודה לכל מי שפקח הבוקר את העיניים ועלה לו בראש, "אני נוסע לבן שמן, לזוקיאדה"

תודה גם לנדב, על התה המדהים, באמת ששנים לא טעמתי תה בטעם כל כך מענג.

הערה קטנה:

אתמול בלילה כולם רצו לטרוף את רותם. טלפונים כמו בחמ"ל פעיל, הודעות, שכנועים ונסיונות ביטול ומה לא.

רותם כל הכבוד, אמרתי לך את זה באופן אישי אבל חשוב לי שכולם פה יקראו וידעו:

אמרת לי בעצמך: "אני לא מבטל ולא כלום, אני שם" וכאילו באצבע האלוהים, כאילו מהשמיים, השמש זרחה והיה יום נעים במיוחד.

היו כאלה שאני מכיר, ושביקשו לבוא, אבל כששמעו גשמים אמרו "אני לא בא לטבוע".

בקיצור, אומנם פעם שנייה בלבד שאני מגיע לזוקיאדה, אבל בהחלט אימצתי לחיקי.

אוהב את כולכם, שבת נפלאה, ושבת שלום.

גקי צאן
26-03-11, 00:08
אכן תודה למארגנים..זה היה המפגש הראשון עבורי..ובהחלט יפה לראות את הח'ברה מזוקיפרו על הפריסה וההערכות...אמנם אני מקבוצת הGV ראיתי רק שניים שעברו שידרוג..אני יכול לומר שבהחלט קיבלתי חשק להכנס לשיפורים

savyon
26-03-11, 06:35
לסביון אין יד או אצבע בארגון.

כבוד גדול למארגנים רותם, אלדר ומי ששכחתי.

סביון

ניקיטה
26-03-11, 09:12
חברה קבלו סרטון הסוקר את מרבית הכלים, ואת ה"פירמות"

http://www.youtube.com/watch?v=0R0yr9Smcb4

Samurai Dakar

חן דן
26-03-11, 10:30
ניקיטה כל הכבוד, סרטון ערוך יפה
ותודה על הפויקה הטעים

התייש
26-03-11, 10:37
יפה ניקיטה. כמו תמיד סרטון מושקע.
אהבתי במיוחד לראות את הסמוראי האפור בדקה 10:25.
נראה מעניין המרכב הזה.

ניקיטה
27-03-11, 10:58
חברה נהנתי בטרוף, שמח שהתעוד מוצא חן בעינכם!!!
מת על המפגש, על הג'יף על טיולים והכי חשוב על האנשים!!!!

azora
27-03-11, 13:10
אמנם הדברים נאמרו בפרהסיה ומול כולם, אך חשוב לי לציין פעם נוספת.
תודה רבה לכל נותני החסויות שבלעדיהם האירוע היה יוצא הרבה פחות טוב
תודה ראשית ועיקרית אני בספק אם צריך לפרט מי הם ומה הם ל: זוקי-פרו
תודות לא פחות מיוחדות מגיעות ל: אישטח, שלמרות שנבצר מהם להגיע כלויאלים לקהילה עדיין העניקו פרסים, ד"ר מורי, ליאור מזוקילנד, פרונטקס, טריפנט, קשת.נט, ויקטוריאנס ו-ל.כ.

תודה לכל מי שהגיע והביא איתו עוד קצת מצב רוח לאירוע

לאחר בקשה מיוחדת ניאות להיעתר לנו היבואן, ולבאי הזוקיאדה ניתן יהיה לקנות גם בימים הקרובים את הפס-אור כמעט במחיר עלות של 245 ש"ח לדגם החדש ובמחיר של 220 ש"ח לדגם הישן.
ניתן לפנות אלי בפרטי או בטלפון: 050-7620532

מורי
28-03-11, 07:56
תודה רבה למארגנים שכל שנה מסדרים לנו אחלה אירוע. אני יודע שזה לא פשוט בכלל...

אמנם הגעתי באיחור (אירוע של חבר...),אבל שמחתי לפגוש את כולם ולהכיר חלק מהאנשים שהצטרפו לאחרונה למשפחת סוזוקי.
מהזוקיאדה נסענו לטייל במדבר יהודה ליומיים מענגים במזג אוויר מושלם,כולל תקיעה אחת מביכה של הג'ימני החדש שלי אותו אני מתחיל לשדרג בימים אלה ...

GodsFather
28-03-11, 17:59
אפילו אני אומר תודה, יצא לי לראות תמונות של כמה כלים מאד מעניינים ואפילו של הפחנוע שלי לשעבר.

חח למארגנים, נקווה למספרים גדולים יותר בשנים הבאות.

אמיר

matokik
28-03-11, 19:23
תודה רבה למארגנים שכל שנה מסדרים לנו אחלה אירוע. אני יודע שזה לא פשוט בכלל...

אמנם הגעתי באיחור (אירוע של חבר...),אבל שמחתי לפגוש את כולם ולהכיר חלק מהאנשים שהצטרפו לאחרונה למשפחת סוזוקי.
מהזוקיאדה נסענו לטייל במדבר יהודה ליומיים מענגים במזג אוויר מושלם,כולל תקיעה אחת מביכה של הג'ימני החדש שלי אותו אני מתחיל לשדרג בימים אלה ...

ובפעם הבאה, תגיד לי מראש "תביא איתך דברים". מה הייתה היציאה המצחיקה הזו "אתה ספונטני"? בטח ספונטני יא פרופסור, אבל בלי שום דבר ברכב? תגיד שאתה יוצא לטיול כזה מראש, אדע להתארגן. אביא דברים, וככה אוכל להחליט אם להצטרף אלייך או לא.

cj 64
28-03-11, 23:54
פעם ראשונה שהצטרפתי...נהניתי מאד .
מאד מרשים מסודר ,וחברה עלכפכפאק.חלקם נתנו הסברים מיקצועיים וידידותים,חלקם פינקו בבירה קרה ,וגם אכלתי סנדויץ מאד טעימ,ולבסוף גם זכיתי בהגרלה.סלאמתק'
היו חסרים לפי דעתי אייזה כמה מיקצים,או איזה מיני תחרות ,קצת אקשן היה לפי דעתי מוסיף המון פלפל למפגש!
ואם מתכננים איזה טיול למדבר כמו שקודם רשמתם,אז תודיעו שיהיה אפשר להצטרף אליכם עד הסוף.
גל
סמוראי 84

-->