PDA

צפייה בגרסה מלאה : צינור שמתחבר לקרבורטור (לא דלק), מהו?

YonatanN
28-03-11, 16:27
יש צינור שחור בטרקטור שלי שמתחבר לקרבורטור (מתחת לפילטר אוויר), אני רוצה לדעת מה זה הצינור הזה מהסיבה הפשוטה: הוא הרוס ואני צריך להחליף אותו, אבל אני לא יודע מה השם שלו או לאן הוא מתחבר בצד השני.

תודה רבה.

גל מגל
28-03-11, 20:08
האם מדובר בטרקטור בנזין?

תעלה תמונה...

YonatanN
28-03-11, 21:46
קודם כל תודה גל,
כן, מדובר במנוע בנזין.
נכון לעכשיו אין לי מצלמה, האם אפשר לשלוח לך הודעה פרטית כאשר אקבל את המצלמה ותהיה לי תמונה?

idanw
28-03-11, 22:09
אם זה לא צינור דלק, זה יכול להיות או צינור ואקום (של מגבר הטורים למשל) או צינור מים.

עידן

kobiarava
28-03-11, 22:13
צינור ואקום. לפני שאתה מחליף אותו, אתה צריך כמובן לבדוק לאן היה מחובר בצד השני... מה מתקדם עם ה"גרוטאה" שלך?

קובי

YonatanN
29-03-11, 09:31
הא אז אתה מכיר את הסיפור קובי, מעולה.
ה"גרוטאה" שלי, מסתבר שנסעה לא מזמן, המנוע שלה במצב מעולה והיא צפוייה להניע ברגע שאני אתקן את הצינור ואקום, אני יחזיר תקרבורטור וזה אפילו הולך להניע. הסטרטר עובד, המצבר תקין, הבאתי שמן חדש, הכל פיקס בדבר הזה. הדבר היחיד הבעייתי הוא המראה הפיזי, זה הכל! לצערי: זה כל מה שהסתכלתם עליו - גורטאה: זה לא.

ו... בקשר לבעיה. צינור ואקום.. אממ, אני אפרק קצת עד שאני אגיע לצד השני שלו, ולאחר שאני אמצא, איפה אני מוצא צינור כזה חדש?

YonatanN
29-03-11, 10:53
עכשיו פירקתי את החלק שאליו הצינור מתחבר, זאת מין דלת כזאת שמאחוריה יש קפיצים שנראים כמו הקפיצים של הValves של המנוע.
צינור הוואקום לא מתנתק, נראה שצריך לפרק את הדלת כדי להוציא את הצינור.

-->