PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול הילקסים לדרום

שחר ר
28-03-11, 21:50
בתאריך 11 4 9 יום שבת. יוצא טיול לבעלי הילקסים בלבד, הכיוון הוא דרומה סכיני דימונה הר כמריר+מעלה ניסתר המסלול בעבירות בינונית + . נקודת מפגש תחנת דלק פז בכניסה לערד בשעה 45 8 . נא להירשם באתר שנוכל לצאת לטיול הראשון של המועדון .

canaf90
28-03-11, 22:56
אחי אולי נעלמתי לך קצת בגלל איזה פרוייקט שהתחלתי וגם בגלל זה לא הגעתי למפגש אבל בימים אלה אני חוזר לחיים נורמטיבים ועל אפי ועל חמתי שתשמור על הילדה אני מגיע בן מגיע
דרך אגב שכחתי לציין בפניך בפעם האלף ומאתיים חמישים תודה שיעצת לי לקנות היילקס
אור
נ.ב
החיים הם כמו דיפנדר פעם אתה מבסוט בטיול ופעם אתה חוזר מהמוסך עם חשבונית של 25 אלף מקלל את. .............של האוט ומחפש מקום לישון בשבועיים הקרובים עד שהאישה תירגע והילדה תבין למה אין סימילק חיתולים צעצועים חשמל מים ארנונה גן חובה...
מה לא ככה?

YosSima
29-03-11, 08:38
אני בעניין.
היילקס 97
אפשר קצת יותר פרטים...? כמו כמה זמן הטיול?
תודה
יוסי

יאללה ... מועדון היילקס קורם עור וגידים :)

aviv30
29-03-11, 10:30
בתאריך 11 4 9 יום שבת. יוצא טיול לבעלי הילקסים בלבד, הכיוון הוא דרומה סכיני דימונה הר כמריר+מעלה ניסתר המסלול בעבירות בינונית + . נקודת מפגש תחנת דלק פז בכניסה לערד בשעה 45 8 . נא להירשם באתר שנוכל לצאת לטיול הראשון של המועדון .

האם הטיול הוא חלק ממועדון ההיילקס??

או סתם טיול היילקסים..

שחר ר
29-03-11, 17:42
הטיול הוא חלק מהפעילויות של המועדון ,נכון לעכשיו המועדון עוד לא נכנס לפעילות שוטפת,הטיול הוא יוזמה אישית שלי בשביל החברים במועדון ולכול בעלי ההילקס ,
בקשר לזמן הטיול יום שלם

שחר ר
02-04-11, 10:35
בוטל הטיול מחוסר משתתפים

-->