PDA

צפייה בגרסה מלאה : בזק, הרמאות, והנסיון לייאש אותי - הפרטים בפנים

matokik
29-03-11, 18:45
יש אצלינו בבית ראוטר שמחובר למחשב נייח. הראוטר תפקידו לשדר אינטרנט לרחבי הבית, ברדיוס של 20 מטרים.
עובד מעולה כבר 3 שנים.
במרחק מסויים יש מחשב נייד, ומי שצריך משתמש בו. האינטרנט המשודר מהראוטר לא נקלט היטב במחשב הנייד.
פנייה שלי לחברה, והוצע לי להחליף את הראוטר, לדבריו של הנציג "ללא שום עלות ובחינם לגמרי".
אני מגיע לבזקסטור, מבסוט על זה שהעניין יקח כמה שניות ונתקל בסרוב מוחלט של הציגה להחלפה. "תלך להביא את בעל הקו או ייפוי כוח" היא ענתה לי בקול יבש, כאילו עשיתי לה משהו רע. ניסיתי למחות, להסביר בקול רגוע שכך הוסבר לי לנהוג, "תבוא, תחליף ותלך" כך הוסבר לי. לא עזר.
חזרתי כלעומת שבאתי.
(נ.ב קטן - לא אפשרי שאמא שלי תגיע, החשבון על שם אבי ויש ביני ובינןו קצר)
פניתי בטלפון ל"בכירה" בשירות הלקוחות של בזק. בחורה באמת מקסימה בשם דנית (פה זה המקום להגיד תודה לדנית על המאמצים לנסות לפחות לסייע) בנסיון לעזור לי ולקבל תשובות ופיתרון והגברת הציעה לי שנציג יגיע אליי הביתה (בתשלום כמובן, לא בחינם) ויסדר את הכל, סך שווי התשלום שעליי לשלם, מעל 200 שקלים. כשדרשתי, בעקבות עוגמת הנפש שנגרמה לי, ביזבוז של שעות יקרות על חשבון הזמן הפרטי שלי, זמן ההמתנה, הצורה בה הנציגה הפרוננטלית דיברה איתי ועוד שנציג יגיע אליי הביתה, ויעשה את העבודה ללא שום עלות מצידי, היא פשוט ענתה : "בלתי אפשרי לעשות זאת (כלומר לעזור לי) בחינם". היא הוסיפה: "אני מתנצלת על עוגמת הנפש, אני מתנצלת על איך שהנציגה דיברה אלייך, אבל בשורה התחתונה השירות הזה ניתן בתשלום"
גם אם אצטרך לתקשר עם אנשים בצעקות ולא דרך האינטרנט, אני לא אשלם עבור השירות הזה. גם אם אצטרך לחזור למהירות של ארבעה מגה (עכשיו זה במהירות של עשרה מגה), אני אחזור ולא אשלם להם שקל עבור זה.

ברוב חוצפת (או חוצפתו של הנציג שכתב את זה) היא עוד אומרת לי: "בכלל כתוב פה שהראוטר היה תקול ואנחנו עשינו לך טובה שאנחנו מחליפים בחינם" אני מעולם לא טענתי שהראוטר תקול. הוא עובד נפלא ומצויין אבל - בחיבור ישיר ולא אלחוטי.

כל רצוני הוא לקבל את מה שמגיע לי, עבור זה אני משלם, והם לא עושים לי שום טובה שהם נותנים לי שירות. העניין הוא שהם לא נותנים. הם עושים מהלקוחות שלהם בדיחה, ואני מתארגן כדי להגיש נגדם תביעה.

בשורה התחתונה: הכל יפתר אם אני אשלם להם 200 שקלים, כדי שנציג יבוא אליי הביתה ויסדר את הכל, אבל:
גם אם אהיה ברחוב, ואשלם על זה בבריאות שלי, אני לא אשלם להם על מה שמגיע לי, אף לא שקל אחד.

עיצות? רעיונות למי לפנות? אגיע הכי רחוק שהדמיון שלכם (או המציאות, לצד החוק) יאפשרו לי.

מאוד אשמח לעזרה, עיצות ורעיונות מגוונים כיצד לפעול.

תודה לכולם

8ball
29-03-11, 19:04
לקנות ראוטר אל חוטי באופיס דיפו\באג\אייבורי\ כל חנות אחרת לחבר אותו ליציאת קו אינטרנט שלך ולהגדיל בהרבה מאוד את טווח ואיכות השידור. כמובן שזה עולה בסביבות מה שהם ביקשו ממך על הגעה התקנה וכיפ לטכנאי אבל ישאר לך עודף למנה פלאפל.

צריך עזרה רעיונות או תמיכה "טכנית", רק תשאל אשמח לעזור לך להיפטר מהנבלות.

matokik
29-03-11, 19:14
לקנות ראוטר אל חוטי באופיס דיפו\באג\אייבורי\ כל חנות אחרת לחבר אותו ליציאת קו אינטרנט שלך ולהגדיל בהרבה מאוד את טווח ואיכות השידור. כמובן שזה עולה בסביבות מה שהם ביקשו ממך על הגעה התקנה וכיפ לטכנאי אבל ישאר לך עודף למנה פלאפל.

צריך עזרה רעיונות או תמיכה "טכנית", רק תשאל אשמח לעזור לך להיפטר מהנבלות.

תרשום לי פה או ב"הפ את הטלפון שלך, נדסקס על העניין.

Tourist
30-03-11, 00:09
אני אשכנזי. אשתי מרוקאית. אתה צריך אשה מרוקאית.

יש לנו ניתוקי קו קבועים שיכולים להמשך כשבוע בגלל גניבת כבל גדול המוליך לישוב (לצורך נחושת כנראה) אחת לחודש חודשיים.

כשהאשכנזי מתקשר (אני...) הם מיד מפצים אותי במאתיים דקות שיחה (תרגעו... זה 5 ש"ח) ואני שותק ואומר תודה.
כשהמרוקאית מתקשרת (אשתי...) הם מזכים את החשבון במאתיים ש"ח ושולחים מכתב התנצלות.

אני לא יודע איך היא עושה את זה.
אבל ממה שהתבוננתי מהצד - היא פשוט מוכנה לשבת עם הנציגים מעל שעתיים על הקו ולא מרשה שינתקו אותה או שנציג "יחזור אליה".
הם כנראה מתייאשים בסוף.

גם העירייה זיכתה אותנו במעל 3000 ש"ח על ארנונה, ו'האגיס' שולחים טיטולים עוד לפני שהיא מתקשרת להתלונן שזה נוזל...

מרוקאית. מומלץ.

matokik
30-03-11, 07:45
אני אשכנזי. אשתי מרוקאית. אתה צריך אשה מרוקאית.

יש לנו ניתוקי קו קבועים שיכולים להמשך כשבוע בגלל גניבת כבל גדול המוליך לישוב (לצורך נחושת כנראה) אחת לחודש חודשיים.

כשהאשכנזי מתקשר (אני...) הם מיד מפצים אותי במאתיים דקות שיחה (תרגעו... זה 5 ש"ח) ואני שותק ואומר תודה.
כשהמרוקאית מתקשרת (אשתי...) הם מזכים את החשבון במאתיים ש"ח ושולחים מכתב התנצלות.

אני לא יודע איך היא עושה את זה.
אבל ממה שהתבוננתי מהצד - היא פשוט מוכנה לשבת עם הנציגים מעל שעתיים על הקו ולא מרשה שינתקו אותה או שנציג "יחזור אליה".
הם כנראה מתייאשים בסוף.

גם העירייה זיכתה אותנו במעל 3000 ש"ח על ארנונה, ו'האגיס' שולחים טיטולים עוד לפני שהיא מתקשרת להתלונן שזה נוזל...

מרוקאית. מומלץ.

האמת שצחקתי בלי סוף.

עכשיו כשנרגעתי אני יכול לספר שגם את השלב הזה עברתי.
ניסיתי לצעוק, בחיי שניסיתי (אגב, בכלל לא מתאים לי ולא לאופי שלי לצעוק) אבל זה לא שיכנע אותם.
אני מארגן עכשיו מהלך מסויים עם עורך דין. כשעורך דין ידבר איתם, זה ישמע אחרת מאשר "אזרח רגיל".

חשוב מאוד מאוד לציין כבר עכשיו: בסופו של דבר אם זה יפעל, הם לא עושים לי שום טובה, לפנים משורת הדין. זה דבר שמגיע לי, שזכותי המלאה לקבל. או שהם יתנו או שאני אתבע אותם בבית המשפט.

Eitan_S
30-03-11, 16:43

אתה נודניק לא קטן. אינך הבעלים של הקו, לא אמרת לנציג בזק כי אינך הבעלים של בקו.

על סמך מה אתה דורש שרות?

eran4x4
30-03-11, 18:34
במקום לריב עם כל העולם אולי תשלים עם אבא......
:(

או שאולי גם איתו אתה מתקשר בעזרת עורך הדין?

kobiarava
30-03-11, 21:03

אתה נודניק לא קטן. אינך הבעלים של הקו, לא אמרת לנציג בזק כי אינך הבעלים של בקו.

על סמך מה אתה דורש שרות?

+1
הדבר המינימאלי בפניה לספק שירות הוא להזדהות. מן הסתם, רוב נותני השירותים לא יתנו לאף אחד שירות אם הוא לא הלקוח הרשום, למעט במקרים בהם דורש השירות מציג ייפוי כח. טוב היית עושה אם בשיחה שבה הבטיחו לך החלפה של הראוטר, היית מבהיא לנציג שאינך בעל הקו, ומנסה לברר אם אתה יכול לקבל את השירות בשמו. לא בדקת-בעיה שלך. חוצמזה, אתה לא מעוניין לשלם על השירות של הטכנאי 200 שקל, אבל כן מוכן לשלם שכ"ט לעורך דין???

בהצלחה-קובי

-->