PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילה מTBI

yarinzim
01-04-11, 13:41
בלייזר שנת 90ת מנוע 5.7 - לפני כשבועיים שיפצתי את מערכת הTBI. קניתי סט מקורי שכולל בתוכו את הכל, לפיכך החלפתי את הכל.
לפני מספר ימים הבחנתי בריח של דלק חזק בתוך הרכב, וכשפתחתי את מכסה המנוע ראיתי שישנה נזילה מהמערכת.
שמעתי שיש "נקודת תורפה" באזור הדיפרגמה ושרוב הנזילות מקורן מאזור הפעמון שיושב עליה. פתחתי את המערכת מחדש בשביל לוודא שאכן הכל יושב כמו שצריך. על פניו הכל נראה תקין אך גם אחרי שהרכבתי את המערכת בשנית הנזילה עדיין קיימת.
בשביל לתת קצת כיוון מדוייק יותר, צילמתי את המערכת. הקפתי בעיגול אדום את האטם התחתון שבתמונה נראה שהוא ספוג בדלק. והקפתי בעיגול צהוב את הטפלון הכתום שעוטף את הדיפרגמה וכמו כן את "החלונית" הקטנה שדרכה אני רואה את הקפיץ שיושב מתחתיה.
אם מישהו מכיר את המערכת אשמח לקבל קצת הכוונה, ובבקשה מכם חברים - אני אומר זאת עם כל הכבוד: שמעתי כ"כ הרבה שטויות לגבי הTBI לכן השערות כלליות לגבי מערכת שאולי נראית דומה, לא יעזרו לי.

בתודה מראש,

safari93
03-04-11, 21:10
זה קרה גם לי.

את הדיאפרגמה החלפת? בדוק שהיא לא קרועה ושהיא באמת יושבת בצורה טובה . אגב, זה נקרא ווסת-לחץ דלק.

דבר שני, הברגים אמורים להיות סגורים בכוח שווה. לחץ באחד הצדדים בתושבת של הדיאפרגמה עלול לגרום לכך.

נאור.

yarinzim
03-04-11, 21:53
רציתי לעדכן מחר בבוקר אבל ענית אז אני לא אשאיר את זה תלוי :)
באמת הגעתי כבר למסקנה שהדיאפרגמה לא תקינה, קניתי היום בבוקר חדשה והחלפתי, הבעיה נפתרה.

safari93
04-04-11, 14:24
יפה-מאוד.

-->