PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרוג אחד בהתהפכות הגיפ היום ביערות מנשה

אמיר ב.א
02-04-11, 16:11
לא הצליח לגמור את העליה , ונוסע לא היה חגור ...
סעו בזהירות!

http://news.walla.co.il/?w=/1/1811704&m=1&mid=111713

tallevi
02-04-11, 17:02
נכנס לשפ"צ או התהפך אחורה?

טל.

Chili Pepper
02-04-11, 17:25
בקשר ישיר לנושא-
שמעתי על לא מעט אנשים שמהרגע שנכנסים לשטח מורידים את החגורת בטיחות.
מה אתם אומרים?
אני באופן אישי משתדל לא להוריד אבל כיוצאים וחוזרים לרכב באמצע עליה/ ירידה זה בעייתי.
גל.

omri_t
02-04-11, 17:36
בקשר ישיר לנושא-
מה אתם אומרים?
אני באופן אישי משתדל לא להוריד אבל כיוצאים וחוזרים לרכב באמצע עליה/ ירידה זה בעייתי.
גל.

כפי שראית כאן, ובעוד לא מעט מקרים-
צריך לנסוע עם חגורת בטיחות, כי אם תתהפך זה יציל לך את החיים....
ברור שזה לא נעים ולא נוח.

נדב42
02-04-11, 17:45
מה אתם אומרים?

תמיד עם חגורה. אין ספק בכלל.

asafk
02-04-11, 18:13
בחלק מחגורות הבטיחות קיימת בעיה מובנית - בשיפוע חד החגורה לא נפתחת. לכןאם מורידים את החגורה בעליה, כדי לצאת מהרכב, כדאי לאבטח אותה (קשר, אטב) כדי שיהיה אפשר לחגור בחזרה כשחוזרים לרכב. וכמובן לא לשכוח להתיר את האבטחה - כי אם החגורה לא צמודה לגוף היא לא מאוד יעילה.

אני מכיר מקרה אחד בלבד של מישהו שחייו ניצלו בזכות זה שלא היה חגור. אני מכיר מקרים רבים של חיים שניצלו בגלל שהיו חגורים, וחיים שקופדו כי לא היו חגורים.
אז מהסטטיסטיקה של המקרים שאני מכיר (וחקרתי כמה וכמה תאונות שטח וגם כביש במשך השנים) כדאי תמיד להיות חגור.

אסף.

asafk
02-04-11, 18:20
אגב, שימו לב שהמבנה של הרכב (4ראנר ככל שאני מזהה) נשאר שלם. כלומר חגורת בטיחות היתה באופן וודאי שומרת על שלמותם של כל נוסעי הרכב.
העליה, ככל שאני מזהה את הצילום, היא העליה לגבעה שממש מול המעיין.

אסף.

התייש
02-04-11, 19:27
רק עם חגורה!, לא מכיר שיטה אחרת.

Gilad
02-04-11, 19:36
העליה לנ"ג?

הירשפלד יובל
02-04-11, 19:49
כל נסיעה בשטח אני חגור ובנקודות בעייתיות (בעיקר שפ'צים ) אני מפנה את שאר הנוסעים מהרכב , במיוחד ילדים. בסדיר נתנו לי פעם M151 , גפ'ס , שמישהו דפק לו את מערכת ההיגוי לילה קודם. לא זוכר אם היו לו בכלל חגורות בטיחות או אם חגרנו אותן אבל כמשמאלנו היה מדרון /תהום ולפתע הרגשתי שאין לי הגה ,נפרדתי יפה מהג'יפ וקפצתי לכיוון המדרון.נפלתי התגלגלתי על השיחים ויצאתי בשריטות קלות בלבד. את הג'יפ חילצנו עם REO מנוף.
אחת הבעיות היום עם רכבי 4X4 היא שחלק מהנהגים , במיוחד הצעירים שבהם לא מודעים לפוטנציאל הסכנה שברכבים אלו.

ניצן39
02-04-11, 22:03
עליה שפשוט לא צריך לעלות מול הביוב האזורי(הר בית קברות של ר"ה) פשוט זהירות !!!

רון נחמן
03-04-11, 00:15
שימו לב שפעם בכמה שבועות אנחנו נתקלים בכתבה על הרוג או שניים ממקרה דומה- נהיגה חסרת אחריות ואי-חגירת חגורות בטיחות, של "צעיר כבן עשרים מאחד מכפרי הסביבה" (ציטוט מהכתבה הנ"ל)
אני לא זוכר מתי הפעם האחרונה (טפו, טפו!) שמישהו שקשור לפורום נפגע באירוע דומה.
אז מה אני מנסה להגיד? שיש קשר הדוק בין תרבות מוטורית לבין אי-תרבות מוטורית לבין פצועים והרוגים.
ויכול מאוד להיות שצריך למצוא דרך להנחיל את התרבות הזאת גם באותם כפרים, לפני שהמחוקקים תאבי הסטטיסטיקות שלנו יאסרו נסיעה מחוץ לכביש סלול...

שמוליקו
03-04-11, 08:45
שימו לב שפעם בכמה שבועות אנחנו נתקלים בכתבה על הרוג או שניים ממקרה דומה- נהיגה חסרת אחריות ואי-חגירת חגורות בטיחות, של "צעיר כבן עשרים מאחד מכפרי הסביבה" (ציטוט מהכתבה הנ"ל)
אני לא זוכר מתי הפעם האחרונה (טפו, טפו!) שמישהו שקשור לפורום נפגע באירוע דומה.
אז מה אני מנסה להגיד? שיש קשר הדוק בין תרבות מוטורית לבין אי-תרבות מוטורית לבין פצועים והרוגים.
ויכול מאוד להיות שצריך למצוא דרך להנחיל את התרבות הזאת גם באותם כפרים, לפני שהמחוקקים תאבי הסטטיסטיקות שלנו יאסרו נסיעה מחוץ לכביש סלול...

לצערי אני מכיר לא מעט שהם לא בגילאי ה 20 ולא חוגרים בשטח, מקווה שלפני שיהיה מאוחר גם יבינו ( והם לא כפריים...)

-->