PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת בולמים

baloo
03-04-11, 10:25
שלום חברים

הרכב טויוטה היילקס 96 .

אני רוצה להחליף בולמים קידמיים כיוון שהתקציב דל אני צריך את עצתכם

האם יש למונרו דגם שיכול להתאים ....

מה יש לכם להגיד על בולמי גבריאל ...

האם יש טעם להחליף לבולמים מהסוג הנ"ל או לחכות ולחסוך לקוני או אולדמן.

הרכב הוא רכב "ב" לטיולים בלבד

תודה

איתי

baloo
05-04-11, 10:00
מישהו ??

integrala
07-04-11, 10:44
כבעל ניסיון עשיר ממליץ על מונרו
אם תחפור ותחקור תגלה שהם אותו הדבר כמו היקרים ביותר אפילו אותו יצרן
יש 2 סוגים מומלצים השאלה גם אם הרכב מוגבה

baloo
07-04-11, 14:25
הרכב בגובה סטנדרטי פחות או יותר

יש דגם ממולץ של מונרו ???

ספרדי
07-04-11, 16:10
בטויוטה שהייתי לי אני הרכבתי בולמי מונרו אדבנצ'ר אחלה בולם לא אכזב אותי, אם הרכב לא מוגבה הבולמים אחורים יתאימו וגם הקדמים
http://www.record-automotive.co.il/apage/27652.php
בהצלחה

ד ו ר ו ן
07-04-11, 20:02
אין ארוחות חינם ובמקרה הזה, כמה שתשקיע ככה תהיה התמורה.
זה שמאותו המפעל יוצאים בולמים של מונרו וגם של מותגים ממש לא אומר שהתוצר זהה או קרוב בכלל.

אתה באמת חושב שמותג כמו ARB או דומה ייתן למונרו להוציא את אוותו המוצר בחצי מחיר?
גם מהמפעל של בילשטיין מוציאים את הבולמי קרש הצהובים-כחולים וגם את הסדרות ה"גבוהות" יותר, המ זה אומר? שזה אותו מוצר?

לפותח השרשור,
תתחיל בלתאר את מצב מערכת המתלים שלך היום, לפי זה יהיה אפשר להגיד לך אם בכלל כדאי לך להשקיע במשהו איכותי (אם אתה עם קפיצים מתים, לא יעזור לך בולם מירוץ איכותי).

asafk
07-04-11, 20:29
דורון, במקרה הזה זה לא רק "מאותו מפעל", אלא מאותו פס ייצור ממש- במילים אחרות יש דמיון יותר מרב מאוד בין מונרו אדוונצ'ר לבולמים צהובים אחרים שעולים כפול.
בעבר היה כנראה שוני ממשי, היום נשאר הבדל רק במדבקה.
זה לא עושה את בולמי מונרו אדוונצ'ר מוצר איכותי במיוחד.

באופן דומה מי שיביט מקרוב בבולמי רוביקון אקספרס מהתקופה האחרונה יראה את ההטבעה "בילשטיין" עליהם.

אסף.

ד ו ר ו ן
07-04-11, 20:54
דורון, במקרה הזה זה לא רק "מאותו מפעל", אלא מאותו פס ייצור ממש- במילים אחרות יש דמיון יותר מרב מאוד בין מונרו אדוונצ'ר לבולמים צהובים אחרים שעולים כפול.
בעבר היה כנראה שוני ממשי, היום נשאר הבדל רק במדבקה..

זה לא עושה את בולמי מונרו אדוונצ'ר מוצר איכותי במיוחד..
עדיין יש הבדלים בינהם, בדיוק כמו שכתבת, דמיון אבל לא בדיוק אותו המוצר.
ההבדל הוא שמונרו מיוצרים לממוצע הכללי של רכבים, לא כיול לדגם מסויים.
אולדמן ואחרים עדיין מצהירים שהם מכיילים או לפחות מתאימים את הבולם למאפיינים של רכב זה או אחר או סט-אט מתלה מסויים, כמו ההבדל המורגש בדגמים בין בולמים להיילקס סטנדרטי או ל"כבד"וההתאמה לגובה סטנדרטי, או למוגבה או לחילופין ההבדל בין המצבים השונים בכיול בולמי קוני.
יש דמיון עד כדי זהות בין חלק מהדגמים של טאפ-דוג ושל אולדמן, אבל אלו בולמים שאין להם מקבילים של מונרו.

כל עדיין לא מוריד את הגורם הלא פחות חשוב והוא מה מצב המתלים ברכב הנדון, שבלי לדעת מהו, אי אפשר לדעתי בכל להתחיל להמליץ לו על משהו בצורה רצינית.

baloo
07-04-11, 21:36
מצב הקפיצים שלי לא מזהיר בכלל כפי שאמרתי קודם כיוון שהתקציב דל אני מחפש בולמים במחיר סביר .

לי די ברור שמה שעולה הרבו שווה הרבו (בתחום הבולמים) אבל ....

ד ו ר ו ן
07-04-11, 22:35
אם הקפיצים עייפים, לא הייתי משקיע במשהו איכותי באמת.

-->