PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמי Doetsh Tech? מישהו מכיר?

אדי
30-12-02, 17:46
שלום לכולם ,

אני מחפש בולמי זעזועים לקיט רוביקון אקספרס שמורכב על הסופה שלי .
הבולמים המקוריים שהיו מגיעים בד"כ עם הקיט הם סדרה 3000 של Doetsh Tech , לפי חיפוש באינטרנט הבולמים די טובים ורכים יחסית . והכי חשוב - 127$ כולל משלוח בתוך ארה"ב (summit racing)... וגם זולים יחסית .
למישהו יש נסיון איתם? מה דעתכם על בולמים אלו בסופה קצרה פתוחה?

תודה , אדי .[/b]

אדי
30-12-02, 18:42
ואולי עדיף לקנות את הבולמים הקשים יותרבגלל שהסופה כבדה יותר מרנגלר? סדרה 8000?

קישור לאתר היצרן:
http://www.doetsch-shocks.com/progshocks.php

אדי

זאביק
31-12-02, 10:06
אדי,
אתה יכול לנסות את הפורום של הפיראטים :twisted:
http://www.pirates4x4.com
בנושא כזה, הייתי הולך דווקא על משהו שמוכר בארץ, רק בגלל האפשרות לחפש ולנסות אותם קודם.
חבל לקנות בולמים בכמעט 1000 ש"ח ולגלות שהם לא מתאימים (לא במידות, אלא בהתנהגות).

תנסה להשיג לכמה ימים בולמי ראנצ'ו, אולדמן, קוני ותנסה אותם.

אדי
31-12-02, 16:20
זאביק , הבעיה היא זמן .... אני צריך להזמין היום כדי שמישהו בארה"ב יביא לי את זה לארץ בשבוע הבא כשהוא חוזר . בכל מקרה , ביררתי בפורומים אמריקאיים והם טוענים שהDT 3000 מאוד רכים ומתאימים לרנגלר (ובגלל המשקל של הסופה אני מעריך שהם יהיו רכים מדי...) , ה8000 לטענתם מעט יותר קשים ומי שיש לו די מרוצה . בכל מקרה המחיר הוא כ-750 ש"ח לארבעה בולמים שנראים בנויים טוב . נראה לי שאני אלך על זה .

אדי

זאביק
31-12-02, 16:36
אז רק נשאר להגיד מזל טוב :D :twisted: :wink:
ולחכות לחוות דעת

אדי
13-05-03, 16:26
טוב , בסופו של דבר הזמנתי את הDoetsc-Tech 8000 .
אני לא יכול להשוות עם בולמים אחרים כי ניסיתי רק אותם על הקיט החדש , אבל מכמה מאות ק"מ שעברתי עם הרכב מאז נראה שהבחירה היתה מוצלחת . הבולמים הקדמיים מורכבים על התושבות המקוריות והאחוריים על תושבת חדשה שבניתי כך שהם בצורת V - הם עובדים בכ-70% מהיעילות שלהם מהתקנה רגילה .

נוחות - מצויין , אולי זה גם בגלל הקפיצים הרכים יחסית .
גיהוץ - יחסית למקור זה הבדל שמים וארץ ... 80-90 קמ"ש על שבילי כורכר בלי להרגיש ... ויש הרגשה שאפשר לסוע אפילו יותר מהר ... אבל ההיילקס מלפנים הפריע לי :D .
אמינות - הבולם נראה מסיבי מאוד , הקוטר של הפין המרכזי גדול משל המתחרים וכך גם תכולת השמן ... כך זה נראה לפחות מבחוץ .

אני לא יודע עוד מה מעניין אז אם יש למישהו עוד שאלות הוא מוזמן לשאול .

אדי

יפתח
13-05-03, 16:44
אדי נישמח עם תפרסם תמונות של תושבות הבולם מאחורה, ובנוסף מעניין אותי היכן רכשת את הקיט ובאיזה מחיר.
לגבי הבולמים הקדמיים, כדאי לבדוק את אורכם, מכיון שבYJ התושבות גבוהות יותר מסופה, ובחברת רוביקון אקספרס מביאים יחד עם הקיט בולמים ארוכים שאינם מתאימים לסופה מקדימה.
הפיתרון שלי לנושא הוא בחלפת תושבת הבולם מקדימה לתושבות של סיקס.

אדי
14-05-03, 00:43
יפתח ,
הבטחתי לנמרוד כתבה על התושבות ... אני רק צריך לסרוק את התמונות ולצלם עוד כמה . אין לי מצלמה דיגיטלית אז זה יקח קצת זמן .
אכן מלפנים , הייתה לי בעיה , אבל לא בגלל הבולמים שרוביקון אקספרס מספקים עם הקיט (קניתי אותו בלי בולמים , דרך אגב , גם הבולמים האחוריים שמסופקים במקור עם הקיט ארוכים מדי) אלא בגלל שהמוסך בו התקנתי את הקיט נתן לי מידת סגירה שגויה של הבולמים הקדמיים , בינתיים הנמכתי את הבמפ-סטופים ב-9 ס"מ . אולי בעתיד אני אבנה תושבות מוגבהות מלפנים .
את הקיט הביא לי חבר של המשפחה מארה"ב (בלי בולמים , 670 דולר אם אני לא טועה לא כולל משלוח) את הבולמים הביא מישהו אחר (145$) . על הקיט שילמתי גם מכס (41%) קצת קשה להבריח 4 עלים :D .

יש לך במקרה תמונות של חיבור תושבות בולמי הזעזועים של הסיקס מלפנים?

אדי

-->