PDA

צפייה בגרסה מלאה : פג'רו Q - לא סוחב לאחר שיפוץ משאבת סולר.

ELKABETS
03-04-11, 18:05
שלום.
הרכב הוא Q 2.8
לפני שבוע לערך שלחתי את הרכב למוסך בשל קשיי הנעה בבוקר.(במהלך היום לא היו בעיות)
משאבת הסולר שופצה,אבל עכשיו האוטו לא סוחב כשהיה ומעשן שחור.
הרכב חזר למוסך עוד באותו היום,עשו מה שעשו והיום קבלתי אותו חזרה,ונאמר לי במוסך להגיע עוד יומיים לכיוונים סופיים.
כצפוי הרכב עדיין לא סוחב,וזה מורגש מאוד בעליות,המנוע מרגיש חנוק ומעשן כבד.
האמת? הקשקוש נשמע לי מצוץ מהתחת ואני לא מאמין שהבעיה תפתר עוד יומיים. (במוסך הזה היא לא תפתר)
מה עלי לעשות? אני בדיכאון כבר מהסיפור הזה.
תודה.

tallevi
18-04-11, 08:43
לפי התיאור של התופעה שהיתה לך,כנראה שמדובר על סלילי החימום,אני לא מבין איך מזה הגעת לשיפוץ המשאבה...
עצתי לך היא לא להתחיל לפזר את הכסף שלך במקומות אחרים,אלא לדרוש את מה שמגיע לך עבור הכסף שכבר שילמת ובלי סיפורים.
אתה מבחינתך אמור לצאת מהמוסך כשהרכב תקין לחלוטין.

טל.

ELKABETS
18-04-11, 20:01
בדיעבד הבנתי מה קרה.
הטעות היא שבקשתי מהמוסך לשלוח את המשאבה לשיפוץ אצל מכון מסויים ומכך נטלתי הימור על תקינות וטיב המשאבה.
במוסך לא ידעו להרכיב את המשאבה נכון ביחס לטיימינג אז וחשבו שהבעיה איך לא? בכיוונים.
אז התחילו לשחק בכל ברגי הכיוונים שבמשאבה עד שחירבנו את המשאבה לגמרי.
מה אמרו לי במוסך? הבעיה במשאבה.
במשאבה המשופצת השנייה שהבאתי למוסך כבר דאגו שבעל מקצוע אמיתי {מכונאי שהובא ממוסך אחר} יעשה את העבודה ובכך הבעיה כמעט נפתרה מבלי להתעסק בכיוונים שבמשאבה כלל.
את לקחי כבר הפקתי מכל הסיפור הארוך הזה.
חג חירות שמח.

sportage
23-04-11, 22:28
לא ברור לי:
1. איך עשית דיאגנוזה שזו בעיית משאבה. לפי התאור - בכלל לא בטוח.
2. למה ללכת למוסך שאינו מכיר את הרכב ?
3. ובכלל לטיפולים כאלו שווה ללכת למוסך מורשה לשלם עוד 200 ש"ח ולקנות שקט נפשי לקבל אחריות כוללת לכל הטיפול.

חג פייסח שמייח.

shahav
25-04-11, 23:00
לא ברור לי:
1. איך עשית דיאגנוזה שזו בעיית משאבה. לפי התאור - בכלל לא בטוח.
2. למה ללכת למוסך שאינו מכיר את הרכב ?
3. ובכלל לטיפולים כאלו שווה ללכת למוסך מורשה לשלם עוד 200 ש"ח ולקנות שקט נפשי לקבל אחריות כוללת לכל הטיפול.

חג פייסח שמייח.
מוסך מורשה זה לא עוד 200 שח אלה פי 2 במחיר.
לצורך איבחון בלבד - כידאי לעבור במורשה...

רבין

ELKABETS
26-04-11, 18:05
ובכלל לטיפולים כאלו שווה ללכת למוסך מורשה לשלם עוד 200 ש"ח ולקנות שקט נפשי לקבל אחריות כוללת לכל הטיפול.

חח... אני בטוח שפיספסת כאן,התכוונת ל 2.000 ש"ח לא כולל הרפייה וקינוחים.
רבין. לגופו של המקרה שלי.
לצורך האיבחון שהינו בגדר חובה "במורשה" נדרשו 900 שקלים. האמת? לא מצפה שאף אחד יעבוד חינם בשבילי.
אלא,שפה הכתובת היתה על הקיר. ולכן חסכתי אותם לעצמי. עשיתי שאלת רב על מקור הבעייה. ונשאלתי כמה שאלות.
1.מה מצב מצתי הלהט? בדקתי תקינים.
2.מה מצב משאבת העזר וכל הצנרת? בדקתי והחלפתי מה שנדרש?
3.תגיד,לאחר שמניע נכבה? לאחרונה כן, ואז אי אפשר להניע. אהה... אני מבין.
טוב לאחר קצת שקט שהיה באוויר התשובה הייתה חד משמעית. משאבת סולר.
אם הייתי איש תמים ללא הבעייה המוכרת לרובנו של חוסר בנזילות העו"ש הייתי לוקח למורשה בלי חשבון.
אבל,עד שזה יקרה לצערי אני לא זה ולא זה. אלא סתם עוד אדם סטנדרתי מהרחוב שהחליט להיות רב ליום אחד.

-->