PDA

צפייה בגרסה מלאה : הכלב מיוחם מה עושים ?

bizon
04-04-11, 00:04
חברים אני זקוק נואשות לעזרה הכלב שלי מיוחם והוא פשוט מיתחרפן ומחרפן אני עוד חיי עם זה אבל השכנים לא ממש (ובצדק יש לומר ) כל משך הלילה הוא נובח ומיילל ואני כבר במצב ממש לא נעים עם השכנים אני מוציא אותו לריצות כדי שיוציא כמה שיותר אנרגיה ובכל זאת הוא פשוט קרע את כל הגדר ויצא אז שמתי חדשה וחזקה אחרי זה הוא מצא פירצה חדשה לבסוף התחלתי לקשור אותו בלילה בקיצור כל טיפ ועצה יעזרו אגב מדובר בלברדור מעורב עם בלאד האוונד בתודה מראש

מור

idanw
04-04-11, 00:46
זה לא הוא שמיוחם... כנראה שיש כלבה מיוחמת בסביבה.
אין הרבה מה לעשות, חוץ מלחכות או לסרס.

bizon
04-04-11, 01:22
במידה ומסרסים זה ירגיע אותו סופית ? אני קצת נירתע מלסרס אותו אבל כניראה שלא תיהיה ברירה כרגע הוא איתי בבית מה שלא יראה בעין יפה בבוקר אבל פשוט אין ברירה אחרת. אין איזו תרופת סבתה למצב הזה ?

מור

idanw
04-04-11, 01:57
זה אמור להרגיע אותו סופית, אבל נדמה לי שצריך לחכות עד שירגע ואז לסרס (אני לא בטוח, תתיעץ בוטרינר)

עידן

bizon
04-04-11, 02:12
טוב מחר נלך לדוקטור ניראה מה הוא אומר נקווה לטוב ... תודה

מור

ishc
04-04-11, 08:19
מור, לסירוס יש יתרונו רפואיים. מכיוון שרוב הכלבים הביתיים לא מבצעים את זממם שהם מיוחמים, לאורך שנים הפעילות ההורמונלית הלא מאוזנת הזו יכולה לגרום למחלות ואף לסרטן. לכן או שתיתן לו ל%^&ן או שתחתוך.

itayhi
04-04-11, 10:10
אין איזו תרופת סבתה למצב הזה ?

מור

תנסה לשים לו קרח על הביצים... :-D

לא, אין תרופות סבתא.
גם סירוס לא תמיד עוזר.

בהצלחה

איתי

klam
04-04-11, 12:01
סירוס יעיל במיוחד עד גיל שנה וחצי. לכלב בוגר הסירוס פחות אפקטיבי, אבל יקל על הבעיה (של בני האדם, לא של הכלב..), באופן סביר.

bizon
04-04-11, 13:48
תודות לכם על התגובות הוא בן שנה וחודשיים תכף נלך לווטרינר וניראה מה הוא אומר :)

מור

מידבר
04-04-11, 14:48
סירוס ? מציע לחשוב פעמיים לפני שמטילים פגם בחיה שמטפחים.

נדב42
04-04-11, 16:35
סירוס ? מציע לחשוב פעמיים לפני שמטילים פגם בחיה שמטפחים.

מסכים לחלוטין. כואב לי לחשוב על זה אפילו ...
נראה לי כמו זמן טוב במיוחד להרעיף על הכלבלב הרבה חום ואהבה, בטח לא להשאיר אותו לבד בחוץ בלילה ...

bizon
04-04-11, 20:34
הוא מקבל אהבה בלי סוף _:) וגם לי זה לא ממש מסתדר כל עיניין הסירוס הבעיה היא שאני לא חיי לבד וזה לא ממש תלוי בי בכל מקרה היום הווטרינר לא היה ועל הדרך החבוב מצא לו עלמת חן נאה נקווה שזה מספיק לו לבינתיים _:_)

מור

ש01
06-04-11, 19:58
תביא לו כלבה...

polar bear
06-04-11, 23:41
הפגם העיקרי שאנו מטילים בכלב הוא עצם היותו חיה מבויתת. אחרי שהוא בוית - בשביל מה להשאיר לו יכולת התרבות? גם אצל זכרים ובמיוחד אצל נקבות, השארת מערכת הרוויה גורמת למחלות. אז בשביל מה? ובנוסף - כל המצדד באי עיקור מוזמן לעבור בכל כלביה מועצתית , ולראות את כמות הגורים המומתים שם. ושוב - בשביל מה?

כשלקחתי את הכלבה הנוכחית שלי היו שם שלושה שגרים - אחד שלה שכלל עוד שני גורים, ועוד שני שגרים של 6 ו 8 גורים, כל הגורים הומתו בחודש שחלף מהיום שבחרתי את הכלבה עד היום שלקחתי אותה,{ יש איזשהו חוק כזה } כולל הנקבה של ה 8 . { ובלי לדבר על המיכלאות של נתניה ושל רמת גן...}.

העיקור לא גורם לשום תופעת לוואי. לא עצלנות ולא כלום. הכל תלוי בבעלים.

סולי
07-04-11, 00:07
אני חושב שהם אוכלים כמו בהמות..
אבל אני לא מומחה, פשוט ראיתי מסורסים ומעוקרות והם תמיד היו שמנים.

איש
07-04-11, 07:25
הפגם העיקרי שאנו מטילים בכלב הוא עצם היותו חיה מבויתת. אחרי שהוא בוית - בשביל מה להשאיר לו יכולת התרבות? גם אצל זכרים ובמיוחד אצל נקבות, השארת מערכת הרוויה גורמת למחלות. אז בשביל מה? זאת תאוריה שגויה לומר שלהשאיר לחיות את איברי המין הוא דבר שגורם למחלות הוא כמו שאני אומר לך שאם משהו כבר לא רוצה ילדים אז נסרס אותו , ואם האמא כבר לא מניקה אז נקרות לה את השדיים ככה לא יהיה לה סרטן השד. ובנוסף - כל המצדד באי עיקור מוזמן לעבור בכל כלביה מועצתית , ולראות את כמות הגורים המומתים שם. ושוב - בשביל מה? וזאת הסיבה היחידה למה באמת צריך לסרס/לעקר כלבים רצוי לתת לכלב להגיע לבגרות לפני הסירוס אחרת איברי המין שלו לא יתפתחו ועם הזמן הדבר ייצור בעיות במתן שתן

כשלקחתי את הכלבה הנוכחית שלי היו שם שלושה שגרים - אחד שלה שכלל עוד שני גורים, ועוד שני שגרים של 6 ו 8 גורים, כל הגורים הומתו בחודש שחלף מהיום שבחרתי את הכלבה עד היום שלקחתי אותה,{ יש איזשהו חוק כזה } כולל הנקבה של ה 8 . { ובלי לדבר על המיכלאות של נתניה ושל רמת גן...}.

העיקור לא גורם לשום תופעת לוואי. לא עצלנות ולא כלום. הכל תלוי בבעלים.
עיקור כן גורם לתופעות לוואי כגון השמנה עקב חוסר איזון הורמונלי , ויכול לגרום לתוקפנות יתר אצל נקבות .

אגב אם הכלב שלך מיוחם ואתה חושב שאם תיתן לו להזדווג עם כלבה אתה פותר את הבעיה ,אז ההפך הוא הנכון .
ככל שתיתן לו יותר רמת ההורמונים שלו תעלה והרצון שלו יגדל גם כן .

polar bear
07-04-11, 12:04
איש תשמע אני לא מתווכח עם אף אחד א ב ל ...שלוש נקבות שהכרתי בחיי מתו מסרטנים שונים שהיו קשורים באופן ישיר לאי עיקורן תיכף אחרי הגעתן לבגרות מינית { פחות מגיל שנה לצורך הענין } . אחת מהן עוקרה אבל כנראה מאוחר מדי. שלוש נקבות אחרות, שהחזקתי ברשותי { או הורי לצורך אחת מהן } לא השמינו ולא הראו שום תוקפנות יתר ושום דבר בסיגנון. זה נקבות...זכר יצר לי להכיר רק אחד מקרוב שבפירוש נגדעו חייו בגיל 11 בגלל שלא סורס.

ובאמת, כל הקבלה בין חיה לבן אדם שגויה בעיני מהיסוד. ולמרות זאת - יש היום לא מעט אנשים שמעקרים את עצמם על מנת שלא יהיו להם "תקלות".

איש
07-04-11, 12:12
כמובן שלגבי הנושא הראשון לא ניראה לי שמשהו ישכנע את הצד השני שהוא צודק אבל לפחות שמעו דעה נוספת , ושכל אחד יפעיל את שיקול דעתו .
אבל לגבי השמנה זאת עובדה שגם הווטרינרים מודעים לה וגם לא מסתירים אותה .

גלעד.

gp1
09-04-11, 11:44
תקראו זה מתוך אתר של כלבים

RONI
09-04-11, 12:40
טוב מחר נלך לדוקטור ניראה מה הוא אומר נקווה לטוב ... תודה

מור

הד"ר בטוח לא יעזור...אולי דוקטורית.!
למה לסרס?
תחשוב על עצמך!
את האזניים הייתה חותך לו?