PDA

צפייה בגרסה מלאה : היילקס או נבארה ?

ארז ש.
04-04-11, 12:57
שלום.
חבר\שכן מתלבט בין טנדר טויוטה היילקס 2011 לבין ניסן נבארה 2011 הוא מעוניין ביכולת שטח משמעותית (טיולים למדבר יהודה וכו' ולא רק בשטח חקלאי) וגם בנוחות יחסית בנסיעה בכביש, מי מבין הטנדרים האלו יספק אותו וללא צורך בשיפורים (הרכב מספיק יקר גם ככה) ? מדובר בטויוטה מנוע ה3 ליטר מול ניסן נבארה מנוע 2.5 שניהם אוטומטיות.
אה וגם התלבטנו בינינו איזה מהטנדרים יראה יותר טוב עם ארגז סגור (שיראה כמו רכב שטח) ?
נשמח לתשובה.
תודה.

ש01
04-04-11, 15:37
פני מספר חודשים פורסם מבחן דרכים בינהם + מגנום.
נברה ניצח חד משמעית בכל הסעיפים, כולל שטח, נוחות, כח וכד'

ארז ש.
04-04-11, 16:39
אתה יכול לכוון אותי למבחן הזה ? לינק או משהו.
תודה.

hdadad
04-04-11, 17:09
בתור אחד שיש לו נווארה יש לשניהם יתרונות וחסרונות, הנווארה יותר נמוכה מן היילקס אבל יותר נוחות נסיעה,
אני אישית הלכתי על הנווארה גם בגלל כוח וגם בגלל נוחות ומרווח פנים, מה שאין בטיוטה.
אבל בשורה התחתונה טויוטה זה טויוטה!!!!!!!

נ.ב הנה המבחן..
http://motocar.ifeel.co.il/test/893.aspx
הנווארה ניצחה

Chili Pepper
05-04-11, 12:23
אני ממש בור בתחום אבל מרגיש חובה לענות.
שמעתי שיש בעיית אמינות קשה מאוד בדגמים החדשים של הנבווארה- מספר מכוניות לא קטן שהלך ראש מנוע (ב30 אלף הראשונים), לא בגלל נהגים לא טובים ובכלל לא בשטח. כרגע חבר טוב שלי מארגן תביעה ייצוגית נגד ניסאן בגלל זה. אני יכול לקשר אותך אליו אם תרצה פרטים נוספים. אני ממליץ לבדוק טוב.

MMR
05-04-11, 15:58
אני כבר כתבתי בעבר, שבחברה בה אני עובד מחזיקים כ-30 נווארות, כולן ידניות, שעובדות קשה מאוד. לא מכיר שום בעיית אמינות חותכת ברכבים הללו, הרכב כלל לא עושה בעיות. באופן אישי אני מאוד נהנה ממנו מבחינת כוח ונוחות (יחסית לטנדר). שים לב שצריכת הדלק לא נמוכה...

hdadad
07-05-11, 17:16
[QUOTE=MMR;378308]אני כבר כתבתי בעבר, שבחברה בה אני עובד מחזיקים כ-30 נווארות, כולן ידניות,
באיזה חברה מחזיקים 30 נווארות, רק המחשבה על הדלק שהם שותות , אבל אין ספק שהחברה יודעת לפנק בנוגע לרכב החברה שהם נותנות, בד"כ כולם נותנים דימאקסים מעפנים.

MMR
08-05-11, 22:27
הצריכה תלויה באופן הנהיגה

neta4x4
08-05-11, 22:50
אני נוסע בימים האלה בדימקס שהחליף טויוטה 2002. אני עם הדימקס רק בגלל נוחות הנסיעה, הוא לא קופצני כמו הטויוטה ומגהץ נהדר, ובגלל המחיר האטרקטיבי.
אם הייתה לי את האפשרות לקנות היילקס הייתי עושה את זה,. נסעתי בשני הרכבים המדוברים וההיילקס יותר טובה באופן משמעותי.
נסיעה במושב האחורי של הנווארה נותנת הרגשה של טנק, צפוך לא נוח וחלונות מאוד קטנים, לעומת זאת בהיילקס אפשר להתרווח בנוחות ;).
אני הייתי בוחר בהיילקס אם לא היה ברור עד עכשיו

-->