PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ של בעליי ניסיון איסוזו טרופר

slik1
07-04-11, 15:17
אני מתכוון לקנות טרופר מודל 2003 אין לי שום מידע לגביי אמינות צריכת דלק או תקלות חוזרות למודלים האלה אשמח לקבל מידע מבעליי ניסיון

נמרוד
07-04-11, 16:05
טוב שאתה שואל - כן, לאיסוזו טרופר דיזל מודלים 2000-2004 (הדגם האחרון שנמכר) יש בעית אמינות אמיתית ומשמעותית מאד, במנוע. זו הסיבה שהם נסחרים במחירים נמוכים מאד. היו הרבה דיונים בנושא בפורום איסוזו, צלול פנימה וחקור את ההיסטוריה.

meir alony
07-04-11, 16:24
אתה מדבר על בנזין או דיזל ?

yoav21
07-04-11, 18:50
טוב שאתה שואל - כן, לאיסוזו טרופר דיזל מודלים 2000-2004 (הדגם האחרון שנמכר) יש בעית אמינות אמיתית ומשמעותית מאד, במנוע. זו הסיבה שהם נסחרים במחירים נמוכים מאד. היו הרבה דיונים בנושא בפורום איסוזו, צלול פנימה וחקור את ההיסטוריה.

יואב

meir alony
07-04-11, 19:03
אני מתכוון לקנות טרופר מודל 2003 אין לי שום מידע לגביי אמינות צריכת דלק או תקלות חוזרות למודלים האלה אשמח לקבל מידע מבעליי ניסיון

אתה מדבר על בנזין או דיזל ?

בחייאת יואב :rolleyes:

יואל גרינר
11-05-11, 02:00
היה לי טרופר 2001 דיזל 3ל', לא להתקרב! מלא תקלות במנוע.
לגבי הבנזין אני לא יודע.

סוזי המשתוללת
13-05-11, 09:13

נמרוד
ממך ציפיתי לתשובה יותר מקצועית ורצינית מאשר לזרוק הערה כזו
תעשה קצת סקר במוסכים על רכבים אחרים עם מנועי דיזל חזקים ותראה שהדשא של השכן לא ירוק יותר !!
אצלי בחברה מתוך 8 מנועי פראדו למשל כבר הלכו שישה (ומדובר על הפראדו בשתי גרסאות המנוע אם כי ה125 כ"ס הוא הנפגע העיקרי)
פג'רו בדמי ה2800 אינו שונה (2 מתוך 3 רכבים של חברים השיבו את ראשיהם לבורא בק"מ"נמוך )
עובדתית נמכרו הרבה מאד טרופר דיזל ולכן גם נראה שהם מתקלקלים יותר
לצערי הרב מדובר יותר על בעיות של חוסר ידע של מוסכים מאשר בעיות אמיתיות של הרכב

אורי ק.
13-05-11, 09:38
אני יכול להעיד, שאצלנו במשפחה היה טרופר שנת 2000, אכלנו ממנו מרורים עד למצב שהוחלף מנוע (שירות נהדר של UMI בכל התקלות- רכב שטופל רק במוסך מורשה). ובכל זאת, לאחר שהלך טוטל לוסט, קנינו שוב טרופר. אין מה לעשות- בתמורה למחיר, בטח כשהמחירים ברצפה, הוא נותן הכי הרבה.
בטרופר הנוכחי, אצלנו כבר 3 שנים, טפו טפו טפו מלח מים אין שום תקלות, מטופל כמו שעון במוסך UMI, ובאמת נראה שלמדו לעבוד ולטפל במנועים האלה בשנים האחרונות.
מעניין למצוא סטטיסטיקה של השנתיים האחרונות לדוגמא, לכמה טרופרים שמטופלים במסוכי UMI הלך המנוע, לעומת השנים שלפני. מתחושת בטן אני בטוח שהמספר ירד משמעותית.

-->