PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיוון קלאץ' בלנד קרוזר 75

ohanani
09-04-11, 15:29
האם ניתן לכוון אותו?
השילוב מתבצע ממש בסוף מהלך הדוושה (כמעט כשהיא משוחררת לגמרי) - ומצד שני האוטו סוחב מעולה, אין ריחות - ולא נראה לי שהקלאץ' סיים את חייו. לדעתי, אם יש אפשרות לכוון את גובה הקלאץ' (גובה הדוושה) - גם לי וגם לקלאץ' יהיה נכון יותר...

טל חסיד
09-04-11, 19:01
במשאבה העליונה של המצמד בחלק הפנימי של האוטו (איפה שרגל שמאל) יש אום נעילה על מוט הברגה שחרר אותו, סיבוב שלו תוך כדי שינוי אורך ההברגה נותן לך את כיוון הדוושה. בסוף הכיוון לנעול חזרה את האום נעילה.

טל

tooshey
09-04-11, 19:04
אין כיוון למצמד.
פעם היו אצבעות וכבל או שטנגות.
היום יש שמש וצנרת הידראולית.

ישנם שני כיוונים שניתן לעשות, אחד זה האורך של הדחיף במשאבה והשני זה החופש בדוושה.
שניהם כיוונים מאד עדינים ומוגבלים, ולא יעזרו באמת אם המצמד בסוף חייו.

כדי לבדוק את המצמד, כשהמנוע פועל ובלם חניה משוך,שים הילוך חמישי, לחץ חצי גז וזרוק את המצמד.
אם כבה מיד- תקין, כבה אחרי 2 שניות- בסוך חייו, המנוע ממשיך לעבוד- מצמד מחליק- תכין 3000 ש"ח...

בברכה,טושי

ד ו ר ו ן
09-04-11, 19:48
במשאבה העליונה של המצמד בחלק הפנימי של האוטו (איפה שרגל שמאל) יש אום נעילה על מוט הברגה שחרר אותו, סיבוב שלו תוך כדי שינוי אורך ההברגה נותן לך את כיוון הדוושה. בסוף הכיוון לנעול חזרה את האום נעילה.

טל
האום הזה נועד לכוונון מרווח החופש של הדוושה, לא לשינוי נקודת ההפרדה/חיבור.

בנוסף,
אם המשאבה עבדה על חייה בתחום מסויים, הרבה פעמים בחלק של המוט שלא עבר את המחז"ש של המשאבה נוצר חספוס עדין עם השנים.
הוא לא מפריע כל עוד הוא לא מגיע למחז"ש.
אם אתה משנה את מהלך הכניסה של הפיסטון לבוכנה העליונה, אתה מעביר דרך המחז"ש חלק מחוספס שיכול לגמור על המחז"ש, נזילות וסיום חיי המשאבה העליונה

rlzel
11-04-11, 20:24
אם אתה צריך קלאצ' יש לי,מקורי,מגיע קומפלט עם מיסב לחץ ומכסה.
הראל

-->