PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אחורית חשמלית בהיילקס 95

boazya
10-04-11, 14:06
היום בבדיקה לא מכוונת של הנעילה נוכחתי לדעת שהיא לא נכנסת לעבודה..

שזה אומר..

אני מפעיל נעילה נוסע מעט הנורה מהבהבת אבל איני שומע נקישה שאכן הסרן ננעל.

פירקתי את היוניט שעל הנעילה התגלה קצת חול ניקיתי ושוב לא עובד.

עזרתכם בבקשה.

ד ו ר ו ן
10-04-11, 23:14
עוד אפשרות היא קרעים בצמה.

ohad v
12-04-11, 13:48
האם נעילה אחורית נשלטת של היילקס מתאימה לפוראנר?

tooshey
12-04-11, 14:42
כן, עם התאמות.
התהליך זהה להתקנת ביצה אחורית נעולה בסרן קדמי של היילקס ישן.
תריץ חיפוש, יש מספר כתבות על הנושא.

בברכה,טושי

boazya
12-04-11, 21:31
אהלן
יש לי שתי שאלות..על נקישות ועל כמה שהן מקשות.

-1- בימים האחרונים בזמן שאני בולם את הרכב אני שומע מאזור החלק הקדמי רעש של תקתוק [מציין שרק בבלימה] לא משנה אם אני לוחץ חזק או להיפך בעדין..יכול להיות ברקסים?

-2-בנסיעה לאחור אני גם שומע נקישה [כמו הנקישה כשהסרן ננעל] אבל אותה אני שומע ממרכז הרכב ככה שאין לי מקום ספציפי לגשת אליו..יצא לי לשמוע ממספר אנשים שדיברתי איתם על הנושא שזה מגיע מהדפרנציאל האחורי וכשיש שם מעט חופש אז נשמעת הנקישה הזו.. מישהו נתקל בתופעה כזו??? הסברים יתקבלו בברכה

ד ו ר ו ן
12-04-11, 21:53
-2-בנסיעה לאחור אני גם שומע נקישה [כמו הנקישה כשהסרן ננעל] אבל אותה אני שומע ממרכז הרכב ככה שאין לי מקום ספציפי לגשת אליו..יצא לי לשמוע ממספר אנשים שדיברתי איתם על הנושא שזה מגיע מהדפרנציאל האחורי וכשיש שם מעט חופש אז נשמעת הנקישה הזו.. מישהו נתקל בתופעה כזו??? הסברים יתקבלו בברכה
אם זה נשמע ממרכז הרכב זה יכול להיות חופש בדרייבשאפט האחורי, אבל לפעמים גם סתם בגלל שאין גריז בתוכו.
תתחיל בלגרז טוב-טוב את הדרייבשאפט האחורי ותראה אם הנקישה נעלמת.

mtntz
13-04-11, 20:49
אם זה נשמע ממרכז הרכב זה יכול להיות חופש בדרייבשאפט האחורי, אבל לפעמים גם סתם בגלל שאין גריז בתוכו.
תתחיל בלגרז טוב-טוב את הדרייבשאפט האחורי ותראה אם הנקישה נעלמת.

אגב גירוז הדרייב-שאפט, מתי מפסיקים לדחוף גריז?? אמור לצאת מאיפשהו? פעם הראשונה, מיד לאחר הקנייה, בגירוז הראשון, תוך כדי גירוז שמתי לב שהחלק הנע[קדימה אחורה] של ההינע מתחיל להדחף ככל שאני מגרז,אחרי לא מעט פמפומים במגרזת הוא המשיך אבל לנוע אחורה אבל כל פעם נדחף קצת וחזר קצת[לא התנועה שהייתה בהתחלה...] זה תקין??

tooshey
13-04-11, 21:06
מילאת בדיוק כמו שצריך.

בברכה,טושי

-->