PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה עדיף סמסונג קלאקסי S או אייפון 4?

סופת המדבר
12-04-11, 21:17
שאלתי מה ההבדלים בין אייפון 16 ל32 G
עכשיו אני שואל מה ההבדל או מה כדאי \עדיף
סמסונג קלאקסי S או אייפון 4
בעיקרון צריך בלוטוס בטח הורדת אפליקציות וכו'
הבנתי לפי כל מיני סקרים שהסמסונג ''לוקח'' את האייפון
ואם כבר מחליפים אז על מה כדאי ללכת

אביעד פ.
13-04-11, 00:14
אני גם נמצא בצומת הדרכים הזאת. ולפני החלטה סופית
מבחינת נתוני חומרה אפשר להגיד שהם זהים.
אפליקציות יש יותר באייפון, אבל כרגע במאגר של אנדרואיד יש 300 אלף. מספיק בקיצור.
מערכת הפעלה של שתי המערכות מאוד משופשות וטובות ואין העדפה של אחת על פני השניה.
אם אתה עובד הרבה עם אפליקציות פייסבוק גוגל גימייל ושאר החבורה, יש עדיפות לגלקסי.

אבל!!
על אף נתוני חומרה זהים, יש הבדל ניכר בהרגשה כאשר עובדים על איפון וגלקסי. לטובת האייפון.

המולטי טאץ' של האייפון הוא ללא תחרות (פרט לאל ג'י, אבל אין את החדש בארץ עדיין), המהירות תגובה והעלת אפליקציות באייפון טובה משמעותית.
לאייפון מערכת בקרה שמונעת מאפליקציות לאכול לך את הסוללה, בעוד באנדרואיד (גלקסי) הכל פתוח הכל חופשי, ולכן יש אפליקציות שבלי לדעת ינגסו לך ביסים גדולים בכל שניה מהזמן הנותר לסוללה.

באופן כללי הסוללה זהה בשני המכשירים.

אייפון יותר נוח וקל לאנשים שלא מסתדרים עם מחשבים, הכל נגיש, הכל קל, הכל פשוט ולא צריך לשחק עם הגדרות.
הגלקסי יפיק את המירב שלו מידיים שמיומנות בישומי מחשב וניצולם.

אני אישית, עוד לא החלטתי מה אני רוצה לעצמי.

אורי ק.
13-04-11, 00:20
לי יש אייפון 4, לאחי גלקסי.
היתרון של הגלקסי- אינטרנט מהיר בהרבה- על אותו חיבור WIFI טוען סרט יוטיוב מהר יותר במספר שניות משמעותי. יתרון נוסף זה כמובן האפשרות לבטח אותו.
לעומת זאת, האייפון נוח לשימוש בפער ניכר. הרבה יותר אינטואיטיבי ופשוט לתפעול. הטאץ' הרבה יותר "מגיב", והמסך של האייפון לדעתי נותן תמונה יותר חדה ויפה, למרות שברוב המבחנים שקראתי, בעניין המסך דווקא הסמסונג לוקח.

קוקי הגדול
13-04-11, 10:05
אני רכשתי את הגלקסי לפני כמה ימים ולומד אותו כל יום...

ואני אכתוב את היתרונות שלו : קל יותר במשקל מאשר האייפון .
יש לו בלוטוס ,לפי מה שהבנתי באייפון אין בלוטוס.
יש לו אחריות ,לאייפון אין .
לטעמי הרבה יותר נוח לשימוש מהאייפון .
בהצלחה
מעוז

IlanHadar
13-04-11, 10:40
כיוון שזה אתר שטח וניווט שטח חשוב לך אז על הסמסונג יש לך את ה Oruxmaps תעשה חיפוש כאן ותמצא, על האייפון תצטרך לשלם הרבה אם יש משהו בכלל. כדי להתקין תוכנות על האייפון בלי לשלם על כל דבר צריך לפרוץ אותו, על הסמסונג לא.

את הסמסונג תוכל לתפור לצרכים שלך, עיצוב המסך, ווידג'טים, אפילו החלפת מערכת הפעלה. האייפון סגור, אבל אין כמו הממשק שלו...

nirs
13-04-11, 16:13
הייתי ממתין ל- S2 שאמור להיות טוב מה- Iphone4 (לפחות עפ"י מבחן השוואתי), כמו כן ישתמש במערכת הפעלה טובה בהרבה מהנוכחית (אנדרויאד 2.3 במקום 2.2)

סופת המדבר
13-04-11, 16:48
בעיקרון זה בישביל אישתי כרגע היא מקבלת חשבון טל' בסביבות ה400 ש'ח
עם העסקה עם אורגנ היא תקבל איזה מכשיר שהיא רוצה (אייפון 4 16 או G32 או סמסונג וכו')
היא לא כזאת משתמשת רצינית אז ככה שהיא לא תבדיל בין המהירות העלאה של מכשיר מסויים לבין אחר
עם המכשיר כולל חבילת דקות גדולה זה יחסוך לה (לנו) כמעט חצי סכום כל חודש
אז ככה שהמכשיר עצמו זה לא ההחלטה העיקרית החבילה ''מדברת'' בעד עצמה
אחד הדברים הקצת יותר חשובים זה הבלוטוס שיש לסמסונג על מנת לתקשר על הדיבורית
והבנתי גם שהבלוטוס בסמסונג זה רק לתקשר עם דיבורית וכו' ואי אפשר להעביר איתו קבצים (?)

eysham
13-04-11, 17:54
אני עוד מההשקה של גוגל של ה-G1/HTC DREAM בתחילת 2009 עם אנדרואיד,
היום עם גלקסי CAPTIVATE S.
מבסוט לאללה וממליץ בחום.

כשקניתי והבאתי אותו הביתה, אישתי עשתה לי פרצוף של "הלו... ומה איתך? אתה לא רוצה גם??" בקיצור חזרתי וקניתי עוד אחד... שנינו מרוצים מהעיסקה.

מעבר לזה, מאיפה הבאת את זה שלאייפון 4 אין בלוטות'? זה פשוט לא נכון.
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4-3275.php

אם אישתך בקטע של טכנולוגיה ולא מפחדת מהתעסקויות והגדרות - רק אנדרואיד - כלומר גלקסי אס
אם היא שמרנית יותר ומפחדת אפילו מהשלט של הטלויזיה... רק אייפון

איל

איל

shyy
13-04-11, 20:49
תבדוק את נושא האחריות באיפון ותגלה שאין במקרה של שבר או אפילו תקלה במכשיר תצטרך לקנות חדש.
נסה להחליף סוללה באיפון ( אי אפשר בלי מעבדה)
נסה להתקין אפליקציה שלא אושרה ע"י אפל ותסתכן באובדן אחריות עד נעילת המכשיר.

באופן אישי נראה מספיק סיבות למה לא לקנות איפון

shachar
13-04-11, 22:12
אפל היא חברה פשטיסטית , זה בא לידי ביטוי "באחריות" על המכשיר, התקנת אפליקציות וכו.
ל גלקסי יש אין ספור אפליקציות , אנדרואיד הוא "הדור הבא" עם זאת לא טריוויאלי לבצע דברים כגון שדרוג גרסת מערכת הפעלה למרות שלכאורה הכל פתוח.
הממשק באפל יותר אינטואיטיבי, באנדרואיד יותר גמיש.

zerez
13-04-11, 23:34
אפל היא חברה פשטיסטית , .

אפל תמיד הייתה חברה "פאשיסטית" שמכרה מערכות סגורות ולכן הן יותר יציבות ויעילות, עד היום אין מה להשוות בין מקינטוש למחשב ווינדווס, אפל גם הובילה תמיד בממשק נוח ואינטואיטיבי.

האייפון הוא מערכת סגורה ויציבה, אנדרואיד הוא מערכת פתוחה מבוססת ליבת לינוקס וכל זמן שלא פורצים אותה היא גם יציבה וחסינה לווירוסים, ברגע שעושים לה "רוטינג" הוירוסים יכולים להשתלט על הליבה.

מבין מכשירי האנדרואיד אני מעדיף את HTC כי הם מוציאים עידכונים רישמיים למערכת ההפעלה.

מה עדיף? תלוי בצרכים, אישית אני מעדיף מכשיר אנדרואיד.

Nirho
14-04-11, 07:41
אני עם אייפון 3G (וממתין בשקט ל5 הקרב ובא), ולאבי יש את הגלאקסי S.
אני מסכים עם כל הדיבורים על הגמישות של האנרדרואיד והגן הסגור של אפל, אני רק חושב שמפרשים אותם הפוך.

אנשים לא בהכרח אוהבים חופש בחירה אינסופי. זה מבלבל, וזה מקשה להחליט, ואפילו מתסכל.
תנסה לקנות לפטופ של HP, תגלה שבאמת יש המון מבחר, עם כל מפרט שאי פעם תוכל לדמיין,, לעומת אפל שלה יש בסה"כ 3 משפחות של ניידים, אבל כשזה מגיע לרגע הבחירה, רוב האנשים מעדיפים את המבחר המצומצם יותר אך הברור והפשוט יותר.

כשזה מגיע לטלפונים, זה נכון שאפשר לעשות עם האנרואיד הכל. אבל מי רוצה את זה?
בשורה התחתונה רוב האנדרואידים שראיתי נשארו פחות או יותר במצב המקורי שלהם, כי אלא אם כן אתה אולטרא חנון, עם עודפי זמן, כנראה לא תנצל את כל האפשרויות שעומדות לפניך, ולא תחליף את המראה של הטלפון או את מערכת ההפעלה (שאגב זה ממש מסובך לעדכן אותה),ובתמורה ספקית הסלולר דווקא תלביש לך עליו מה שהיא רוצה.

באייפון לעומת זאת, הכל יותר פשוט ואינטואיטיבי. ההגבלות שיש בו לא רלוונטיות ל95% מהאוכלוסיה, ואת מה שהוא עושה, הוא עושה פשוט קל ומצויין. והגן סגור גם לספקית הסלולר שלך שאפילו מדבקה עם הלוגו שלה אפל לא מרשה לה לשים.
אגב, מישהו התייחס קודם לאפליקציות של גוגל ופייסבוק, גם את זה הוא עושה מצויין.

אחריות על שבר, אין לשום מכשיר, ביטוח אפשר לעשות לכל מכשיר.
אחריות בסיסית על המכשיר יש, תבדוק עם חברת הסלולר האהובה עליך. ואני לא חושב שאישתך תפרוץ אותו בכל מקרה...

כיוון שאתה מדבר על מכשיר לזוגתך, אני חושב שיותר נכון לה המכשיר הנוח יותר והנעים יותר, על פני המכשיר עם האפשרויות האין סופיות. בקיצור - אני ממליץ על אייפון.

סופת המדבר
14-04-11, 09:05
אני עם אייפון 3G (וממתין בשקט ל5 הקרב ובא), ולאבי יש את הגלאקסי S.
אני מסכים עם כל הדיבורים על הגמישות של האנרדרואיד והגן הסגור של אפל, אני רק חושב שמפרשים אותם הפוך.

אנשים לא בהכרח אוהבים חופש בחירה אינסופי. זה מבלבל, וזה מקשה להחליט, ואפילו מתסכל.
תנסה לקנות לפטופ של HP, תגלה שבאמת יש המון מבחר, עם כל מפרט שאי פעם תוכל לדמיין,, לעומת אפל שלה יש בסה"כ 3 משפחות של ניידים, אבל כשזה מגיע לרגע הבחירה, רוב האנשים מעדיפים את המבחר המצומצם יותר אך הברור והפשוט יותר.

כשזה מגיע לטלפונים, זה נכון שאפשר לעשות עם האנרואיד הכל. אבל מי רוצה את זה?
בשורה התחתונה רוב האנדרואידים שראיתי נשארו פחות או יותר במצב המקורי שלהם, כי אלא אם כן אתה אולטרא חנון, עם עודפי זמן, כנראה לא תנצל את כל האפשרויות שעומדות לפניך, ולא תחליף את המראה של הטלפון או את מערכת ההפעלה (שאגב זה ממש מסובך לעדכן אותה),ובתמורה ספקית הסלולר דווקא תלביש לך עליו מה שהיא רוצה.

באייפון לעומת זאת, הכל יותר פשוט ואינטואיטיבי. ההגבלות שיש בו לא רלוונטיות ל95% מהאוכלוסיה, ואת מה שהוא עושה, הוא עושה פשוט קל ומצויין. והגן סגור גם לספקית הסלולר שלך שאפילו מדבקה עם הלוגו שלה אפל לא מרשה לה לשים.
אגב, מישהו התייחס קודם לאפליקציות של גוגל ופייסבוק, גם את זה הוא עושה מצויין.

אחריות על שבר, אין לשום מכשיר, ביטוח אפשר לעשות לכל מכשיר.
אחריות בסיסית על המכשיר יש, תבדוק עם חברת הסלולר האהובה עליך. ואני לא חושב שאישתך תפרוץ אותו בכל מקרה...

כיוון שאתה מדבר על מכשיר לזוגתך, אני חושב שיותר נכון לה המכשיר הנוח יותר והנעים יותר, על פני המכשיר עם האפשרויות האין סופיות. בקיצור - אני ממליץ על אייפון.

ת'שמע נראה לי שסיכמת את הכל יפה וברור
אתמול בלילה התקשרה שוב הנציגה של אורנג' ובסוף אישתי סגרה איתה על האייפון 4 16G
בכל מקרה נראה לי (אם נראה שנצטרך) שהמכשיר יפרץ (יש לה מישהו בעבודה שיש לחבר שלו מעבדה לאייפון אז הוא אמר לה שהוא יסדר לה הכל)
אני מכיר יותר אנשים עם אייפון ושיודעים לתפעל אותו מאשר סמסונג (אולי כי הוא חדש יותר(?)
אז ככה שלא תיהיה בעיה להגיע למה שהם הגיעו עם המכשיר
לא נראה לי שאנשים כמונו שלא מצפים מהמכשיר יותר מידי שנשים לב איפה הוא יותר איטי
או שלא נראה לי שנרצה או נצטרך להחליף אי פעם איזה מע' הפעלה
בקיצור הזמן ידבר ואם כלום או הרוב מרוצים מהאייפון למה שאישתי לא תיהיה מרוצה (?)

BackDoorMan
14-04-11, 12:18
תבדוק את נושא האחריות באיפון ותגלה שאין במקרה של שבר או אפילו תקלה במכשיר תצטרך לקנות חדש.
נסה להחליף סוללה באיפון ( אי אפשר בלי מעבדה)
נסה להתקין אפליקציה שלא אושרה ע"י אפל ותסתכן באובדן אחריות עד נעילת המכשיר.

באופן אישי נראה מספיק סיבות למה לא לקנות איפון

לא נראה לי כל כך מסובך ,

http://www.youtube.com/watch?v=qAy3xgdci4s

3GS קצת יותר קשה אבל לא צריך להרתיע מכונאי חובב.

http://www.youtube.com/watch?v=lIEdIxRpU3g

3G

http://www.youtube.com/watch?v=Pr6HWZa0dGM

-->