PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית הנעה בבפאלו 97

minimi
13-04-11, 19:22
שלום לכולם !
הבאפאלו סירב להניע מס' פעמים , כשסובבתי המפתח היה רק קליק , אורות וצופר נראו בסדר . בהנעה בכבלים לא הניע מייד אלא רק לאחר מס' נסיונות .
המכונאי אמר להחליף מצבר והחלפתי אבל ללא שינוי , רק קליק באיזה רכיב שצילמתי - קופסת מתכת מעל למינוס בתמונה .
אלטרנטור שופץ לפני חצי שנה .
אשמח לעצות איך לתקן , תודה מראש ונקווה שנתראה בפסח בדרום...

e-sheta
13-04-11, 23:18
לדעתי בעייתך נימצאת במצתי הלהט שמחממים את הסולר לפני ההנעה , האם הבעייה ממשיכה גם לאחר שמנוע הרכב חם .

razzamataz
14-04-11, 00:30
לדעתי בעייתך נימצאת במצתי הלהט שמחממים את הסולר לפני ההנעה , האם הבעייה ממשיכה גם לאחר שמנוע הרכב חם .

ממה שאני הבנתי יש קליק = הסטרטר לא מסתובב ואז תבדוק את חיבורי הסטרטר אפילו תפרק אותו ותתן מתח ישיר
ואם לא הבנתי נכון
והוא מסתובב ולא מניע, אז באמת תבדוק את מערכת המצתים, יכול להיות שזה הקליק שאתה שומע = ריליי דפוק, תבדוק על אחד המצתים עם נורת ביקורת האם יש מתח כשיש סוויץ במצב לפני סטרטר
האם הם מחוברים כל אחד בנפרד או אם פס מתכת כולם ביחד?

minimi
14-04-11, 15:06
הבהרה הסטרטר לא מסתובב ולא נכנס לפעולה יש רק רעש של קליק מהאזור המצולם

razzamataz
14-04-11, 19:26
אז יכולים להיות שני דברים או סטרטר דפוק או בעיית אספקת חשמל (ריליי או נתק)

תבדוק ויזואלית את הכבל שמגיע לסטרטר, תתחיל ממנו ותלך אחורה, תבדוק חיבורים, קורוזיה, שלמות הכבל עד שתגיע לריליי שעושה קליק

האם הסטרטר אפילו לא עושה נגיעה? האם נסעת במים או בוץ לאחרונה? האם בעיית פיוז שרוף נשללה

בשביל שלמות הכבל, הייתי בודק עם נורת ביקורת את הכבל עצמו, כשחבר נותן סטרטר לראות עם יש מתח
תיזהר שלא יניע פתאום!!!

כדי לבדוק את הריליי, הייתי עוקף אותו עם נורת הביקורת ונותן סטרטר בסוויץ

מכיוון שאני לא מכיר את החיווט ברכב שלך קשה לי להסביר איך ועל מה להסתכל, אבל פשוט תעבור מהסטרטר אחורה והכל יתגלה לך

בהצלחה

minimi
14-04-11, 23:59
תודה על התשובה , איך מוצאים את הפיוז ואיך יודעים איפה הריליי ואם הוא דפוק ?

razzamataz
16-04-11, 10:56
ככה, פיוזים נמצאים או מתחת לדשבורד (המכסה מסמן איזה פיוז זה מה) אבל פיוזים "כבדים" נמצאים גם באזור המנוע, תחפש קופסאת פלסטיק שחורה עם פיוזים גם שם.

ריליי הכי טוב לבדוק עם ריליי חדש, פשוט מחליפים בינהם ומנסים או נורת ביקורת
לריליי אם תוציא אותו יש 4 רגליים שטוחות ובית שאליו הוא נכנס, כמו לפעמים שרטוט המעגל הפנימי נמצא על הריליי,
ואז פשוט רואים איפה הגשר ומגשרים עליו ישירות ונותנים סוויץ

לפני שאתה מחליף ריליי תוודא שזה הנכון, שם עליו יד שחבר נותן סוויץ ותראה עם אתה מרגיש קליק ביד.

אני עדיין מציע לך לבדוק סטרטר (יכול להיות שנתפס) תחבר אותו ישירות....האם שהתחברת לכבלים הוא הסתובב?

shmulikbg
16-04-11, 16:32
בדוק גם את נעלי הכבל על המצבר.

-->