PDA

צפייה בגרסה מלאה : בשעה טובה התחדשתי בהיילקס

itaysa
17-04-11, 10:14
אז למען הגילוי הנאות ההיילקס במשפחה כבר כמה שנים טובות, בגלל הקרבה המשפחתית לבעליו זכיתי לזכות ראשונים עליו.

שנת 2005, סטנדרטי לחלוטין, נעול מאחור, 175 אלף קילומטר
צפוי לשמש כרכב הצמוד שלי, סדר גודל של 15-20 אלף קילומטר בשנה. בעיקר על הכביש ודרכי עפר לא מסובכות. בשאיפה לכמה שיותר טיולים בשנה, אני מקווה שמשהו כמו 5-6 טיולים רציניים בשנה.

רשימת הדברים שהייתי רוצה לשפר היא ארוכה בהחלט ותידרש סבלנות רבה להרכבתה והשתלמתה.
בכל מקרה מספר דברים קטנים, חלקם קוסמטיים שנראה לי שאפשר לטפל בהם בקלות יחסית:

1. יש כמה כתמי חלודה בדופן האחורית של הקבינה (תמונות מצורפות) - תוצאה של ברזנט שנשאר מגולגל ותפס מים. איך מומלץ לטפל בחלודה? עם איזה צבע כדאי לצבוע?
2. גומיות בגג איבדו קצת מגמישותן (תמונה מצורפת) - האם ניתן להדביק? עם איזה דבק מומלץ?
3. מגן גחון (המקורי שהגיע עם הרכב) - שלושה מבין ארבעת הברגים נשברו בתוך ההברגה. ניסיון לחלוץ אותם לא צלח בינתיים. שמתי לב שקיימות עוד מספר הברגות שאינן בשימוש לצד אלו שבהן תקועים הברגים. השאלה היא אם להמשיך לנסות לחלוץ או לוותר עליהם ולנסות להתאים חיבורים חדשים?
4. מדבקות על גוף הרכב - אומנם בנות שש בלבד אבל לא נראות טוב. אני חושש שאם אוריד אותן יהיו סימני "שיזוף" על הרכב. למישהו יש ניסיון עם זה?
5. וו גרירה - די נמאס לי לשמוע את וו הגרירה מגרד כל מעבר. מעוניין להליף אותו לוו ניתן לפירוק. דורש רישוי מחדש של הוו?

אשמח לקבל דגשים למכלולים שמומלץ לשים עליהם דגש במעקב. אני חסר ניסיון מכני אבל מעוניין ללמוד לטפל ברכב בעצמי (מה שנכון ואפשר כמובן)
יש עוד המון פנטזיות לגבי הרכב, הכל כמובן במסגרת התקציב המוגבל.... אשתדל לעדכן

39953399543995539956http://www.jeepolog.com/forums/images/BP-White/misc/pencil.png

nimrodmordechay
17-04-11, 10:51
בהצלחה בשיפורים...

הורדתי מדבקות להיילקס בת 16. מים רותחים ישר מקומקום וכרטיס כלשהו לגרד אותם...

נשאר סימן שיזוף אבל לדעתי זה ממש בקטנה, וזה יתטשטש תוך חודשיים שלשה...

בהצלחה, זהירות על האצבעות.

ד ו ר ו ן
17-04-11, 22:56
מדבקות מורידים עם מייבש שיער.
אתה מחמם אותן בעדינות עד שהן מתחילות להתרכך, ומוריד בקלות.
את שרידי הדבק אתה מוריד עם סמרטוט עם קצת WD40.

jeepme
25-04-11, 17:01
תתחדש
וו גרירה נשלף דורש התקנה ותקינה.
בתכלס שוטרים לא שמים לב ולא מתייחסים לעניין אך עדיין זו עילה להורדה מהכביש - שינוי מבנה..
מגן גחון - כשתגש לסדנא ותרכיב מגן יחלצו את הברגים בכל מקרה, כך שההתעסקות מיותרת אלא אם אתה מרכיב לבד.
בהצלחה

-->