PDA

צפייה בגרסה מלאה : "בירוקרטיה מתישה" נמאס !!! מרים את הכפפה לשים לזה סוף

BlackStar
18-04-11, 12:16
במדינה בה ארוחת ערב עולה יותר מיום עבודה, מדינה בה שכ"הד לא עומד בקנה מידה עם משכורת המינימום, במדינה בה פנס אחד עולה יותר משישה בארץ אחרת, ואיש אחד קשה שזה לא האינטרס שלו לעזור לך בטח לא בשכר שהוא מקבל

הזמנתם משהו פעם והוא נתקע במכס? או אז גיליתם שבאותו מכס אין קבלת קהל, ואין מענה אנושי, העיקר כל שבוע אתה מקבל הודעה לשחרור דבר דואר שאם לא תשחרר יתחיל לעלות לך כסף והרבה, עם ערימות של מספרי טלפונים לא מחוברים וללא מענה אנושי, איך אתה אמור לשחרר? מוכן לשלם, מוכן לבוא, רק תביאו כבר את החבילה.....איש אחד בארץ אחראי על נושא תחבורה כביכול - פנס זה נחשב כלי תחבורה...הוא עובד פעמיים בשבוע בתל אביב, לא ברור מתי ואיך אפשר להשיג אותו, בתל אביב לא יתנו לך תשובות על פרט מכס שנמצא בחיפה...צודקים האמת....בחיפה אין קבלת קהל....ולי אין פנסים לדוג איתם

די לבירוקרטיה המתישה - תנו לחיות

השינוי בידיים שלנו לעורר מודעות ציבורית

http://www.atzuma.co.il/people4people
לחתום בתחתית הדף

talw
18-04-11, 12:39
נירשמתי
אצל השכנים שלנו זה התחיל מהפייסבוק.........
בוא ניראה עד כמה רעבים אצלנו.......

BlackStar
18-04-11, 12:46
מעניין שאתה אומר שכנים
אני מתעורר כול בוקר עם אללא וואקבר מכיוון הים ואללא שמקבר מכיוון ההר
:)

דרור ברלי
18-04-11, 13:14
קודם כל נרשמתי, וכולם צריכים להירשם. אם זה יעזור? מסופקני.
את דעתי על הדרכים שבהן אזרחים צריכים לנקוט כדי להכריח את הרשויות להתחיל לעבוד ולהצדיק את המשכורות המנופחות שהפרזיטים שיושבים בהן מקבלים - כבר כתבתי מספיק פעמים וכולכם יודעים את דעתי - בלי "מחאה אקטיבית" (אין לי דרך מכובסת אחרת להגדיר ניידות משטרה הפוכות, משרדי ממשלה שעולים באש ופוליטיקאים שנמרחים בזפת ונוצות) שום דבר במדינה הזו לא יזוז. קיבלנו שיעור מאלף מהשכנים שלנו איך לעשות את זה. האם אנחנו מספיק "רעבים"?... אני לא חושב.

חג שמח וכשר.

talw
18-04-11, 13:20
אהבתי את "הזפת והנוצות"

אני אחראי לארגן את הנוצות
יאללה, מי אחראי על הזפת?

BlackStar
18-04-11, 13:40
דרור מי יודע יש מצב שיום אחד זה ידלק כמו גפרור בשדה אורנים באוגוסט
ואז נראה אנשים שורפים את ראשות הדואר העילגת שלנו
ואת הנמלים והרכבות והתחבורה הציבורית המסריחה שיש כאן
ועוד אלף ואחת דרכים איך להתחיל להזיע במצח

itt8
18-04-11, 15:50
יש עוד משהו שאתה כועס עליו? אותי לימדו תמיד להסתכל על חצי הכוס המלאה ולחפש את הטוב ,
בימים כתיקונם שרשור כזה היה ננעל מזמן בג'יפולוג

BlackStar
18-04-11, 17:00
בימים כתיקונם שרשור כזה היה ננעל מזמן בג'יפולוג??????

בעל מגנום יקר אני לא מאחל לך לחפש חלקים לאופנועים או סתם סופה \ לאנד רובר \ או טיוטה
אז תרגיש איזה שירות אדיב ומסביר פנים מקבלים במכס\דואר ישראל

BackDoorMan
18-04-11, 17:10
השכנים שלנו הרבה יותר אמיצים, הם גם התחילו מנקודה נמוכה יותר.
במצריים נהרגו 800 אזרחים אם לא יותר, בלוב אלפים, אני לא רואה בישראל נכונות כזו.
מהפכות הקטיפה כנראה שלא יחזרו.

שחר-סופה
18-04-11, 17:35
אהבתי את "הזפת והנוצות"

אני אחראי לארגן את הנוצות
יאללה, מי אחראי על הזפת?

גם אני +1 ...
זפת ....ממממ , קיבלתי משלוח חדש מהספק לשיפוץ של הבלייזר ,
ככה שיש לי מספיק גם בשבילם .

נ.ב : חתמתי על העצומה אבל סקפטי לגבי התוצאות ,,, הלוואי ואתבדה .

שחר.

boaz avrahami
18-04-11, 17:35
פיסבוק עאלק....
הכול התחיל בזכות אל ג'זירה ולכן שום חסימת אינטנט גם לא עזרה להם.

אנחנו מיללים על מותרות ורוב העם בצד של הגנבים והשבעים ולכן שום מחאה לא תתרומם.
דברו איתי כשיהיו פה רעבים אמיתיים שאין להם בבית כבלים ואינטרנט והם מעשנים סיגריות

שחר-סופה
18-04-11, 17:39
כמעט ושכחתי , BlackStar משתתף בצערך ,
שישלם להם השם , בעזרת השם .

חג שמח

שחר.

talw
18-04-11, 18:22
פיסבוק עאלק....
הכול התחיל בזכות אל ג'זירה ולכן שום חסימת אינטנט גם לא עזרה להם.

אנחנו מיללים על מותרות ורוב העם בצד של הגנבים והשבעים ולכן שום מחאה לא תתרומם.
דברו איתי כשיהיו פה רעבים אמיתיים שאין להם בבית כבלים ואינטרנט והם מעשנים סיגריות

פעם הייתי הולך ליתרום צעצועים משומשים למישפחות ניזקקות
הפסקתי ,כי לא יכולתי יותר ליסבול
תמונה של מישפחה בעלת שמונה נפשות אוכלת ארוחת ערב סביב שתי קופסאות טונה ,כל ילד מחזיק בידו פת לחם ותובל בתורו בשמן של הטונה.
כל פעם שאני מספר את זה, נוזלת לי דימעה
אתה כניראה לא מודע למה שהולך פה
העניים עסוקים בלישרוד את היום
תפקידנו ליגאול אותם
חבל שאני מספר את זה בכניסת "חג החרות"
שיהיה חג שמח

boaz avrahami
18-04-11, 18:35
פעם הייתי הולך ליתרום צעצועים משומשים למישפחות ניזקקות
הפסקתי ,כי לא יכולתי יותר ליסבול
תמונה של מישפחה בעלת שמונה נפשות אוכלת ארוחת ערב סביב שתי קופסאות טונה ,כל ילד מחזיק בידו פת לחם ותובל בתורו בשמן של הטונה.
כל פעם שאני מספר את זה, נוזלת לי דימעה
אתה כניראה לא מודע למה שהולך פה
העניים עסוקים בלישרוד את היום
תפקידנו ליגאול אותם
חבל שאני מספר את זה בכניסת "חג החרות"
שיהיה חג שמח

תמצא לי כאלו עניים - אני אשמח לעזור ולתרום.
אני מתכוון ברצינות גמורה.

אבל כאלו שבאמת אין להם ולא כאלו שסדר העדיפויות שלהם לא נכון!
כאלו שיש להם מחשב חדש, כבלים ועוד אבל לא משאירים לעצמם כסף לאוכל...

BlackStar
19-04-11, 20:34
חברים !!!! ערנות תציל את כולנו יאללה חתימות

רון נחמן
20-04-11, 10:59
חברים !!!! ערנות תציל את כולנו יאללה חתימות

נכנסתי לקישור כדי לחתום, אבל מה לעשות - אין שם עצומה... יש שם 2 פסקאות של תלונות.
במה בדיוק אני אמור לתמוך?
תערוך את הסיפור הזה, שלא יראה כמו התבכיינות ושחרור קיטור אלא כמו עצומה - אני באמת לא מבין מה אתה מנסה להשיג.

אם המטרה היא שיפור השירות במכס, זה מה שצריך להיות כתוב שם... ולא ברמזים.

זה שיש פה כמה חבר'ה שקופצים על כל הזדמנות להגיד שהמדינה חרא ואין מה לעשות זה אחלה (בשביל 50 החתימות הראשונות) - אבל אם אתה באמת רוצה לשנות משהו... אני מציע שתפנה לציבור גדול יותר.

(הדברים נכתבו אך ורק מתוך רצון בהצלחת המטרה המשותפת שלנו - להפוך למדינה שבה יש לאדם זכות גם ליהנות ולא רק לשרת ולשלם)

דרור ברלי
20-04-11, 13:56
היה שרשור בנושא הזה בדיוק.
הבעיה היא לא השרות במכס, אלא התקנות של משרד התחבורע, שמטרתן היחידה להקשות את החיים על מי שמייבא חלקים בעצמו.
הם רוצים שתקנה כאן בארץ, ביוקר בלתי נתפס, ותשלם מיסי עתק למדינה ופערי תיווך בלתי נסבלים ליבואנים, שבתורם משלמים מה שמשלמים למי שצריך כדי שיחתום להם על כל מיני אישורים שהם צריכים.

כדי לסבך את החיים, הם קבעו שחלקים מסויימים מוגדרים כ"בטיחותיים" ואז הם מחוייבים באישור של איזה פקידון ממונה שבאמת בא לעבודה רק פעם-פעמיים בשבוע, כל פעם לדקה-שתיים. הטלפונים שלו לא מחוברים או שהמספרי הטלפון שהם נותנים לך הם שגויים בכוונה, הכל כדי להבטיח שאף אחד לא יענה לך.
את חבילת הטופסיאדה הלא קטנה שצריך למלא לצורך העניין, וזה כולל כל מיני אישורים ממוסכים מורשים שמתחייבים להרכיב לך את החלק (ואם לא קנית את החלק אצלם, משמע מנעת מהם לגזור את הקופון-רווח שלהם, רוב הסיכויים שלא יסכימו להרכיב לך), צריך להגיש לאיזה שומר בכניסה(!...) שדואג להעביר את זה לאותו פקידון רם מעלה שלא נאה לו לקבל קהל.

מי שלא מתאים לו כל הטירטור הזה, נכנע לגחמות המערכת וקונה בארץ. משלם הרבה מדי לפ יכל קנה מידה, והולך הביתה. לעתים אני תוהה אם לא צריך לעשות בדיוק את זה - כי גם זמן ועצבים שווים כסף, והרבה.
כל היתר - נמאס לכם מהמצב הזה? עזבו אתכם מסיפורים סוחטי דמעות על ילדים רעבים שמצדיקים את המשך ההפקרות הכוללת כאן. גם כוחן של עצומות הוא במקרה הטוב רק לצורך שחרור הקיטור - המערכת לא סופרת אף אחד שמתנהג בנימוס ופועל בצינורות המקובלים. פעם כדי לקצר הליכים היה מקובל "להפוך שולחנות", היום השולחנות האלה צריכים לבעור ומוטב שכל המשרד שמסביבם גם כן.... הסיפור הזה הוא עוד סימפטום של מערכת מושחתת, רקובה וחולה שכמו איבר מוכה נמק - צריך לחתוך אותו ולזרוק לזבל. אל תצפו שאת "החיתוך וההשלכה" המערכת תעשה לעצמה עבורכם - זה משהו שהציבור צריך לעשות למערכת בדרכים אההה... "אקטיביות".

BlackStar
22-04-11, 18:07
אחים שלי אתם שאננים
אוכלים אותנו חיים
מדינה בלי בושה
בואו נעשה מעשה תעזרו !!!!!! ותחתמו

ש01
22-04-11, 19:59
קודם כל נרשמתי, וכולם צריכים להירשם. אם זה יעזור? מסופקני.
את דעתי על הדרכים שבהן אזרחים צריכים לנקוט כדי להכריח את הרשויות להתחיל לעבוד ולהצדיק את המשכורות המנופחות שהפרזיטים שיושבים בהן מקבלים - כבר כתבתי מספיק פעמים וכולכם יודעים את דעתי - בלי "מחאה אקטיבית" (אין לי דרך מכובסת אחרת להגדיר ניידות משטרה הפוכות, משרדי ממשלה שעולים באש ופוליטיקאים שנמרחים בזפת ונוצות) שום דבר במדינה הזו לא יזוז. קיבלנו שיעור מאלף מהשכנים שלנו איך לעשות את זה. האם אנחנו מספיק "רעבים"?... אני לא חושב.

חג שמח וכשר.

האמת דרור, די נמאס לי לקרא את הקיטורים שלך,
בד"כ אני קורא די בשקיקה את שאתה כותהב.
אני שייך לאלו שהיו מנויים בילדותם אעל "טורבו", ובהמשך קראו בהתלהבות כל פרסום בנושא רכב ותחבורה,
מידי יום ו' את הטור של אודי עציון בממון של ידיעות ועוד.

כולנו יודעים שהדבר היחיד שמעניין את "נבחרינו" כולל שר התבורע (ציטוט שלך לו?), ואף גורמים בכירים נוספים הוא מה כותבים עליהם, איך הם נראים בעיתונות וכד'.

למיטב ידיעתי אתה היחיד בין הגולשים והמצ'טטים כאן עם גישה ל"שחור על גבי נייר".
אם אינני טועה קראתי כתבות שלך בידיעות?
אין ספק שניחנת ביכולת להתבטא ולכתוב בדרך שרובנו יכולים רק להתקנא בה.
כעתונאי, בעל גישה למערכות העיתונים, זה המקום לכתוב, להתבאטא ולנסות להשפיע.

אולי כך, תוך רתימת המערכת ועמיתך למקצוע (עיתונאי רכב, תחקירים ובכלל), תוכל להשפיע.
בטוחני שרובנו כאן רוצים לשנות, לשפר, להשפיע ועוד, אבל לך יש את האמצעים לכך (ואף מתפרנס מכך) לרובנו פשוט לא.

אז די לקיטורים. נורא נחמד לקבל כאן בפורום תמיכה, אהדה ודחיפה. אבל פורום זה מהווה מועדון סגור ואינו מגיע למקומות הרלוונטיים (אני חוזר על עצמי אך שם תןוכל להשפיע על משרד התחבורע, משטרע, איש הבגושים ואלילי הבירוקרטיה).

חג שמח,
נפגש בשטח.

דרור ברלי
25-04-11, 01:23
ראשית כל עניין עקרוני - אם נמאס לך לקרוא אותי, אז אל תקרא. זו מדינה חופשית (לכאורה) ואני לא מכריח.

שנית (אם אתה עדיין קורא. כי אם לא - תעבור הלאה, לשרשור אחר) - בסופו של דבר, מה שמפריע לנו כאן, עם מכנה משותף של כולנו שהוא תחביב מסוים, זה שמדינת ישראל לא מתנהגת בעניין התחביב הזה שלנו כמו אמריקה, נכון?... מה לעשות - כאן לא אמריקה! אמריקה זה משהו אחר, ארץ אחרת, חוקים אחרים. באמריקה חירויות הפרט, כולל הזכות לקנות ולשאת נשק, מעוגנות בחוקה. באמריקה רוב הציבור מוכן לקבל בהבנה אלפי מקרי רצח על ידי מיליוני כלי נשק שמסתובבים ברחובות חופשי וחוקי(!) ולו רק שלא ייפגעו חירויות הפרט שלו. למדינת ישראל בכלל אין חוקה! אבל יש כאן רגישות עצומה לחיי אדם שלדעתי אין באמריקה. הרגישות הזו שלנו מגבילה מאוד את חירויות הפרט שלנו ואנחנו לא מתלוננים.
לנו אין חוקה, אבל יש חוקים והרבה, ומי שמחוקק אותם אולי לא שם קצוץ על מכת התאונות, אבל הוא מודאג מאוד-מאוד מהביקורת הציבורית בגלל אותה מכת תאונות ממש.
אז מה? אתה יכול לבוא למשרד התחבורע בטענות על זה שהוא רוצה לפקח על ייבוא חלקי חילוף שהוא קורא להם "בטיחותיים"?... אתה חושב שיש איזה עיתון שיסכים לעשות את זה?... אם משהו במערכת מתנהל כנגד האזרחים ובניגוד לאיזה שהוא חוק - אדרבא, אפשר לעשות מזה מטעמים, אבל כל עוד הכל על פי חוק.... חוק מטומטם, מטופש (לדעתנו), אבל חוק.

אגב עיתונות הרכב - בתחום הזה אני נטו בוחן מכוניות, לא תחקירן. הפרנסה העיקרית שלי בעיתון באה מכיוון התמחות אחר, והכתיבה על מכוניות היא רק בנוסף.

ולבסוף - מה שאני אומר תמיד על הדרכים שלדעתי הן נכונות לגבי איך למחות ואיך להפגין, זו דעתי האישית לא רק בנושא יבוא חלפים אלא על איך המדינה הזו מתנהלת. אני בהחלט מקנא בשכנים שלנו, שיוצאים לרחוב, ששורפים, שהופכים, שעושים בלגן ומפילים בכוח שלטון מושחת. כמובן שזה לא בגלל חבילה של מישהו שתקועה במכס, אלא בגלל עניינים הרבה יותר בסיסיים ועקרוניים, אבל אני אישית חושב שבשורה התחתונה כולם קשורים זה בזה.

דרור ברלי
25-04-11, 01:27
עוד טיפ קטן:

לדעתי - מה שאפשר להשיג בארץ, תקנו בארץ. נקודה.
גם אם זה עולה קצת יותר. כל הטירטור הזה מסביב לחבילה במכס, הדלק, הריצות, ימי העבודה האבודים, העצבים, כל אלה שוים הרבה יותר מהסכום שתחסכו בקניה בחו"ל.

MR BIG
25-04-11, 07:30
כולכם צודקים.
ואתם אפילו משתמשים במילים עדינות...
הפגנות לא מעניינות את אף אחד. ה"מעשים" וה"אקטיביות" שאתם מדברים עליה צריכים להיות יד חונקת את צווארו המודבק לקיר של איש רם מעלה. כשהוא יבין שכל החלטה או מירמור חיי האזרחים יעלה לו אישית בבטחונו האישי ומגדל השן שהוא יושב בו פרוץ....- רק אז המח שלו יתחיל להבין שהוא לא יכול לעשות מה שהוא רוצה. זו הדרך היחידה לדעתי.
אבל!!!!
הדרך הזו ....- יש לה מחיר!
מחיר של אנשים שחייהם ייפסקו כי הם ייפצעו או ייהרגו או יישבו בבית סוהר.
אני טיפוס חננה נורמטיבי שמפחד מהצל שלו, ולא מוכן לשלם את המחיר.
אתם כן?? אני בספק...

אולי טעיתי בגישה או בחשיבה?? אשמח שתאירו את עיניי.
חג שמח .
אייל.

ש01
26-04-11, 12:16
[QUOTE=דרור ברלי;381584]ראשית כל עניין עקרוני - אם נמאס לך לקרוא אותי, אז אל תקרא. זו מדינה חופשית (לכאורה) ואני לא מכריח.

דרור,
ראשית, אמשיך לקרא.
למה?
כי אני נהנה לקרא (לרוב) את שאתה כותב. גם את התוכן וגם את הההתנסחות.
יחד עם זאת, גם אם אתה עוסק בעיקר (או רק) בבחינת רכבים, עדיין הדבר שם אותך קרוב יותר למשפיעים (ר"ע עורכים) מרובנו.
לדעתי, שם נמצא המפתח להשפעה על "נבחרינו" - קובעי המדיניות.

-->