PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצות בצפון.

אומי5
19-04-11, 01:07
רכב בודד, כרגע מתכוונים להישאר ככה ( הגברת רוצה זמן של שנינו ).

עבירות בינונית, לא מחפש אקשן אבל גם לא שבילי קק"ל ועדיף מסלולים רציפים יחסית בלי כבישים וכו' (כן אני יודע שאני לא בפארן).
מתחילים מאזור עברון, וחוזרים בכביש, חשבתי על נחל געתון והשבילים סביב נחל שעל.
איך העבירות שם?

חשבתי גם על הדישון אבל אני לא בא מת"א כדי לעמוד בפקק...

תודה וחג שמח
אומי

דידין
19-04-11, 10:29
מציע מסלול בין ג'וליס להר גמל תתחיל במערת המתבודד* ותמשוך דרומה עד יער אחיהוד (או ההיפך)

*הליכה רגלית של כ 15 דקות - כדאי +אפשרות לטייל בג'וליס(קבר עלי פארס -מתבודד וקבר אמין טאריף)

הנה המסלול - לפי הזכרון-מפה לא עדכנית- קצת להפעיל חוש-ש

http://www.israup.net/images/fe3bb30ac97a3e111aa51f6d1f2a39e0.JPG

itt8
19-04-11, 10:35
מסלול מבקעת סכנין דרך שמורת הר עצמון לרכס הרי טורען, נוף טסקני משגע
איתי

בוטן
19-04-11, 10:38
נחל געתון מאוד באמפי.
לוקח די הרבה זמן, גם כי צר ובטח לא מעט רכבים בחופש.
אבל - שווה ביותר (לא לשכוח את סל הפיקניק)

אומי5
19-04-11, 15:24
התוכנית כרגע :
המסלול של דין דין , משם לגילון, מקווה למצוא דרך שיורדת לנחל חילזון, משם ליער שגב, לחצות את נחל שגב למנוף, משם ליודפת, נחל יודפת, ואז לפי הזמן, או לעלות לטורען או למשיך להפתעה שנסגרת מוקדם מידי.

מה דעתכם?

נשמח לצרף עוד רכב, ראש רגוע, אבל מכוונים נסיעה (זאת אומרת שאנחנו לא רוצים לרוץ עם סטופר כי צריך להספיק, אבל גם לא להתקע שעות ליד כל חרצית).

itt8
19-04-11, 21:07
נשמע מעולה , מציע לוותר על הקטע של גילון וירידה לחילזון, להתחיל מנחל שגב ולהמשיך משם

דידין
19-04-11, 22:22
למה לוותר על ירידה מגילון ?
ישנה אחת "פשוטה" ממש פניה ימינה ליד שער הכניסה לגילון
וישנה אחרת קצת יותר "מורכבת" ,דרך חורשת קניון בית הכרם וחלקה עובר ליד המצוקים של הקניון (ראו המסלול על מפה מצ"ב)
השביל אינו מופיע בעמוד ענן (שזה מה יש לי במחשב ממנו אני כותב עכשיו) אבל יתכן שמופיע במפת סמ"ש או twonav לבנה.
לפני שחוצים את הכביש לגוש שגב, ממליץ (מאוד) לבקר בחורבת ראש זית (יש חומר ברשת!).
נחל שגב סגור גם למטה (מתחת לשכניה) וגם למעלה ( ליד צומת יודפת). את השבילים מתחת למ.א שגב- איני מכיר !
הדרך למנוף נהדרת אבל חסומה בכניסה לישוב (אם יש לך קשרים במנוף,כדאי לתאם עם רב"ש- פתיחת השער .
דרך צלחה

http://www.fastup.co.il/images/40316718.jpg

http://www.fastup.co.il/images/39394737.jpg

אומי5
22-04-11, 18:42
חבר'ה, המון תודה, היה מאוד יפה, המסלול בפועל היה: מירכא לנחל חמרה בירדה מהדרך הסלולה שמקיפה את הבסיס, לנחל יש מעבר לא קל, אומנם הייתי עם חיפושית אבל עם כל רכב צריך להתרכז שם (אני אישיתי נתקעתי ויצאתי בעזרת את חפירה...) משם מעל המחצבות ובנחל לכיוון הר גמל, אותו עברנו ממערב, משם לצומת גילון, מצאנו דרך לא דרך שירדה לנחל חילזון משם לחרבת ראש זית.
עלינו למשגב דרך השביל הירוק ביער, משעמם למידי , עביר לפורמולה 1 ברובו.

ממשגב דרך הכביש ליודפת, במפה יש שלל שבילים שמתחילים מערבית לישוב ומתחברים לנחל, בפועל אין משם מעבר, יש פיתוח באזור.

נחל יודפת היה מאוד יפה, עביר בקלות לכל רכב עם מרווח גחון בסיסי. בשדות העמק למטה יש המון בוץ, ולקח זמן למצוא דרך לרמנה.

משם שוטטנו בגבעות בית קשת, ונסענו לכפר תבור לג'ון דיר לנד, חביב.

שוב תודה, ואם מישוה יודע להסביר איך מעלים תמונות אני אוכל להעלות כמה תמונות...

-->