PDA

צפייה בגרסה מלאה : נפילת סל"ד בויטרה

oren4500
19-04-11, 20:22
אני צריך עצה
ויטרה 94, כשהאוטו מתחמם יש לי נפילת סל"ד לפעמים עד שהאוטו כבה
ההתנעה החוזרת זריזה למדיי
מישהו מכיר את המצב?

Eliav Kalfon
20-04-11, 20:42
הייתי מהמר על אחד משתיים קוייל או משאבת דלק
אם הרכב מדומם לחלוטין הכיוון שהייתי הולך אליו זה קויל מתחמם/בסוף דרכו ואולי אפילו חוט מזין שלו שסובל מנתק חלקי שמחמיר עם התפשטות החומר בחימום, וברגע שמתקרר או מאבד מהעומס, הוא חוזר

oren4500
21-04-11, 01:28
תודה אני בודק את זה, עדכון בהמשך...

meni1001
23-04-11, 18:27
שלום לכולם,
יש לי בעיה דומה של נפילת טורים,
כאשר המנוע חם ואני מדומם מנוע ולאחר מכן מניע שוב הטורים יציבים על 800 סל"ד אך ברגע שאני משלב הילוך(אוטומט) אז הטורים יורדים לרמה של כמעט כיבוי המנוע אני אציין שהמנוע כבר כבה לי מספר פעמים כאשר יצאתי מחנייה (שילוב של הילוך + סיבוב ההגה).
כאשר המנוע קר אז בהנעה הטורים בסביבות 1300 סל"ד וכשאני משלב הילוך הם יורדים לרמה של 800-900 כך שבעת סיבוב ההגה אין השפעה קריטית
נא עזרתכם
תודה

benza
26-05-11, 09:42
תודה אני בודק את זה, עדכון בהמשך...

שלום לכולם,
יש לי בעיה דומה של נפילת טורים,
כאשר המנוע חם ואני מדומם מנוע ולאחר מכן מניע שוב הטורים יציבים על 800 סל"ד אך ברגע שאני משלב הילוך(אוטומט) אז הטורים יורדים לרמה של כמעט כיבוי המנוע אני אציין שהמנוע כבר כבה לי מספר פעמים כאשר יצאתי מחנייה (שילוב של הילוך + סיבוב ההגה).
כאשר המנוע קר אז בהנעה הטורים בסביבות 1300 סל"ד וכשאני משלב הילוך הם יורדים לרמה של 800-900 כך שבעת סיבוב ההגה אין השפעה קריטית
נא עזרתכם
תודה

אז מה בסוף היו הבעיות ואיך פתרתם (או במילים אחרות, גם לי זה קרה היום...)

???

benza
26-05-11, 20:48
רעיונות? מישהו?
ויטרה ארוכה 96 16V הזרקה, התופעה צצה באופן לא עקבי, עוזב את הרגל מהגז הסלד יורד ובזמן הבלימה המנוע נכבה.

raanan
26-05-11, 21:10
רעיונות? מישהו?
ויטרה ארוכה 96 16V הזרקה, התופעה צצה באופן לא עקבי, עוזב את הרגל מהגז הסלד יורד ובזמן הבלימה המנוע נכבה.

אופציות :
א. לחץ דלק - ווסת או משאבה.
ב. ניקוי בית מצערת או בעיה במנוע צעדים.
ג. צינורית סתומה/סדוקה באזור בית המצערת.

בהצלחה
רענן

נדב42
26-05-11, 23:20
רעיונות? מישהו?
נורית Check engine אצלך תקינה ? נדלקת לפעמים/קבוע ?
זה קורה לך גם אם אתה מוציא לניוטראל לפני בלימה ?

benza
26-05-11, 23:27
נורית Check engine אצלך תקינה ? נדלקת לפעמים/קבוע ?
זה קורה לך גם אם אתה מוציא לניוטראל לפני בלימה ?

נורית צ'ק תקינה ואינה נדלקת, אם אני מוציא לניוטרל הסלד מתייצב

ישי.פ
26-05-11, 23:36
נשמע שהערכים שהחיישן חמצן "קורא" לא תקינים, ולכן הסל"ד בסרק נמוך.
תבדוק האם הוא תקין?

נדב42
27-05-11, 00:50
נורית צ'ק תקינה ואינה נדלקת, אם אני מוציא לניוטרל הסלד מתייצב
אז אולי הבעייה היא בכלל בגיר האוטומטי ?
רענן, מה דעתך ?

raanan
27-05-11, 06:55
אז אולי הבעייה היא בכלל בגיר האוטומטי ?
רענן, מה דעתך ?
לדעתי , סיכוי דיי קלוש שיחידת הטורק נתפסת (אחרת היו לו תופעות כגון בעיות סחיבה התחממות וכו ...)
אני עדיין חושב שצריך לבדוק את מה שכתבתי .
בנוסף לוודא אטימה של צינוריות (הצינוריות הדקות בסביבת בית המצערת) ומיכל הוואקום.

רענן

tomerbt
11-06-11, 22:17
אומנם לא ג'יפ אבל הייתה לי בעיה דומה בסיטרואן C5 ואחרי שהחלפנו מזרקים והחלפנו פילטר דלק והחלפנו סעפת יניקה , כלום לא השתנה מה שבסוף פתר את הבעיה זה החלפת מנוע צעדים .
הבעיה הייתה מתחילה כאשר הרכב היה מתחמם ובנסיעה האוטו עבד עגול רק בבלימה או בשילוב R הוא היה מתחיל לגמגם עד לכיבוי

-->