PDA

צפייה בגרסה מלאה : מד סל"ד עובד לסירוגין בגאלופר ומסקנות על מוסך לב גן

ינון
19-04-11, 21:37
בהמשך לסאגה בשירשור הקודם
לאחר תקיעת הגאלופר הוא נגרר למוסך לב גן בו נאמר כי היו מפלי מתח במשאבת ההזרקה???.
הרכב תוקן תוך בקשה לחיזוק בנד של צינור מים המגיע מן הברז של החימום-כמובן שהוא לא חוזק.

היום נסעתי לחיפה ולפתע החל המד סל"ד לגמגם עד להפסקת פעולתו-כמובן שהנסיעה עברה בעצבנות יחסית וחשש מתקיעה (אישתי הילדים והכלב תוך לימוד הילדים קללות בפולנית עירקית וטיבטית עתיקה את בעלי מוסך לב גן על עובדיו המסורים למעט אולי הפקידה הנחמדה שגובה את הצ'ק).

היום אני יכול לומר בלב שלם ובעצמי חוות דעת והיא שומר נפשו ירחק (כיסו וריכבו)
אין ביקורת איכות ולפי תחושתי שהמוסך אף גורם נזקים (אולי לא במזיד אבל אותי זה לא צריך לעניין).

לסיכום מה נשתנה הלילה הזה- המוסך שיטפל בעגלופר האהוב שלנו
ראו הוזהרתם

יעקב ניצן
29-04-11, 20:26
אני מקצוען בתחום יעקב 0505379343

k2000
01-05-11, 20:39
ינון, אנא ממך פרסם פיתרון לבעיית הסל"ד
תודה
חגי

סוזי המשתוללת
03-05-11, 00:29
חגי
הבעייה פשוטה אם כי קשה להגיע אליה
על משאבת ההזרקה יש חיישן שממנו מד הסל"דמקבל את הנתונים
מדובר על חוט בודד שבד"כ הקונקטור שלו לא תקין
הוא נמצא בחלק האחורי של המשאבה בין המשאבה לבלוק המנוע

ולמקצוען שבתחום ....
אתה יכול לשתף וכך תרויח הרבה יותר לקוחות מאשר לנסות לדוג אותם באיזה משפט נדוש .........

ינון
03-05-11, 22:20
שלום חגי
לצערי נכון לרגע זה אין לי פתרון לבעית מד הסל"ד ואני מחכה למוסך כלמוביל מרכזי בירושלים שיועיל להשיג את תרשימי הרכב כדי לתקן את הרכב. (ישנו שרשור על כך באוף טופיק בשם מוסך מרכזי מחפש ספר רכב) כמו שאתה מבין מהשתלשלות העניינים כי מוסך לב גן מירושלים (היה מורשה מטעם כלמוביל) הרס שדד ולהבנתי אף רימה אותי (אלטרנטור שהוחלף בגלל התנעה קשה במקום סטרטר) ועדו נזקים אחרים שקרו וכעת מד הסל""ד.
ממה שנאמר לי בכלמוביל מרכזי בירושלים ישנם חוטים מנותקים /קרועים ולכן הם זקוקים לספרות איך נאמר נדפקתי.
אני אבדוק את הרכב בעצמי בעזרת ההכוונה של "סוזי המשתוללת" (תודה על ההכוונה) בתקווה כי אפתור את הבעיה.

בכל אופן הרכב הבא אני מניח כי הוא יהיה מבית אחר כי כלמוביל מצפצפים עלינו בעלי הענתיקות -שלחתי מייל לשירות לקוחות ואיש מטעמם לא חזר אלי כנראה שבשבילם עוד לקוח לא מרוצה זה לא משהו.
בכל אופן פרטים בהמשך.
ינון

יעקב ניצן
04-05-11, 19:03
סוזי המשתוללת צודקת.חיבורים חשמליים פשוטים יוצאים מהחלק האחורי של המשאבה ומתחברים לשקע תקע רגיל בהחלט.במקרה הגרוע ביותר ניתן להחליף את החיישן על הרכב למרות שהגישה לא נוחה.

ינון
05-05-11, 14:57
יעקוב תודה
אני מקווה בשבת לבדוק את העניין
ינון

יעקב ניצן
05-05-11, 22:38
ינון. אם אתה זקוק ליעוץ אתה יכול להתקשר אלי בשבת 0505379343

סוזי המשתוללת
06-05-11, 07:51
יש לך כאן באתר את ספר המנועים של מיטסובישי שבו יש את המנוע שלך (מקביל למנו 4d56 או אני זוכר נכון)
תוריד אותו

ינון
07-05-11, 22:56
שלום סוזי ויעקוב.
היום הצצתי על משאבת ההזרקה ומצאתי חוט שמחובר למעין מחבר מרובע ולאחריו עוד חוט שהסיום שלו מחובר במסקינטייפ כפי הנראה זהו החוט הסורר אתו הנבלות מלב גן ירושלים טרחו לחתוך.

לא ברור לי היכן יושב היוניט (טרם הספקתי להוריד את הספר וכפי הנראה גם כלמוביל לא הספיקו להורידו).
בכל אופן טרם סיימתי מפאת חוסר בזמן ורצון להגיש תביעה נגד מוסך לב גן.

האם יש למישהו נסיון בתחום מה להכין ושם של עורך דין שמתמצא בסוג זה של תביעות. האם ניתן להוכיח את רשלנותם שעלתה לי שעות עבודה רבות עוגמת נפש וכיוצא בזאת.
ולבסוף האם ישנו גוף שמפקח על המוסכים כגון תמ"ת.

אני אעדכן בהמשך ותודה על העזרה.

ינון
04-07-11, 08:35
טוב ובא לינון גואל!
המד סל"ד חזר לתפקד תודה ליעקוב ניצן שדאג לי לצמה חדשה וחיישן למ"ד סל"ד (למרות שלבסוף לא נזקקתי לה).
מוסך לב גן ורשת כלמוביל כשלו במתן שירות ויותר מכך בזבזו את זמני לריק.

באשר למוסך לב גן (אני אסרוק את הקבלה בהמשך) המוסך שקרן!!! לא ברור לי כיצד במשאבה מכנית עשויות להיות נפילות מתח אני עוד מחכה להסבר. המוסךאינו מוכן לקחת אחריות על נזקים (אני אדם מבין ואם נעשו בשוגג לא הייתי כועס).
בקיצור כל בעלי המרצדס, היונדאי ומיצובישי בעיניי חברת כל מוביל כשלה ובשביל דבר אלמנטרי כמו מד סל"ד צריך ספר רכב ומהנדס.
עד היום למרות מספר מיילים ששלחתי לחברת כלמוביל איש מטעמם לא חזר אלי.
ינון

יעקב ניצן
04-07-11, 17:21
ינון לא שמעתי ממך . איפה לבסוף באה לך הגאולה , כלומר , באיזה מוסך?.

ינון
05-07-11, 08:19
אה'לן יעקוב
אני עוד מחכה לך לקפה בעיר הקודש.
הרכב סודר כמו שהלצת אצל דוד כהן רשמתי זאת בפורום קוריאה.
בכל אופן עזרת לי מאוד תודה.
ינון

-->