PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיפים לטיול עם ילדים קטנים (שנה +-)?

עירא
20-04-11, 10:23
בהמשך לכתבה הזו (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?1327-jeepolog-archive) (ובגלל שאי אפשר לקרוא אותה כרגע לא עם IE9 ולא עם FF אפשר לקרוא אותה כאן (http://www.kvishim.co.il/Articles.asp?id=480) )

אשמח לשמוע, מניסיונם של אחרים, חוויות של טיול עם בנדיטים קטנים (בגיל שנה בערך).

נקודות שאשמח לקבל עליהן את הדעת הן (ולא רק, אלו פשוט נקודות שאני שעלו לי בראש. אני מניח שיש לא מעט שפיספסתי):
זמן נסיעה, הפסקות, אטרקציות, קירבה לכביש (חילוץ), חניון לילה, ציוד נדרש, מזון לקטנים, מקלחות וכו'

כל טיפ יתקבל בברכה,

עירא.

asafk
20-04-11, 10:40
זמן נסיעה - אין מגבלה. למעשה זה תלוי בילדים - יש כאלו שרגילים להיות בנסיעה ויש כאלו שלא.
הפסקות - כשאתה מרגיש שהם צריכים להתאוורר. זה בד"כ קורה אחת לשעה פחות או יותר. כשהם ישנים במשך היום לא עושים הפסקות. נוסעים כל עוד אפשר...
(אצל רוב הילדים אפשר לתכנן את שעות השינהוהנסיעה)
אטרקציות - אל תתחיל. ילדים שמרגילים אותם שכל טיול זה אטרקציות, בגיל שש לא מוכנים לשמוע על פחות מדיסנילנד.
קרבה לכביש, חניון לילה - כרגיל.
מקלחת? בבית הם לא רוצים, אז בשטח?

אסף.

yoav_ba
20-04-11, 11:14
מנסיון של הרבה טיולי אוהלים ושטח עם קטנה עם קוצים בתחת,
אתה יכול לעשות הכל כל עוד אתה מכיר את השעות של הילד - כשהוא צריך לישון אתה יכול לנהוג בשקט, אחרי שהוא מתעורר בדרך כלל יש עוד קצת זמן אוטו, ואחרי זה תלוי בילד.

לי יש תמיד ציליה מתקפלת שאני פותח ברגע וכבר מצאתי את עצמי בדרך לשער צניפים פותח אותה ומשחק עם הקטנה באמצע שומקום.
אני מאמין שכל אבן וסלע היא אטרקציה ובאמת לא צריך יותר מזה, לוקחים קצת צבעים, דפים ומשחקים קטנים למחצלת וזהו.
מבחינת חניון לילה, מים, חשמל ואוכל בד"כ המגבלה זה המבוגרים לקטנה לא אכפת אם המים יצאו מג'ריקן או ברז, והיא תמיד מעדיפה את האוהל והמדורה על מיטה.
אנחנו לא שינינו כלום בטיולים שלנו מלבד שהעצירות התארכו קצת ותמיד ננסה שהן יהיו בצל אמיתי, חוץ מזה הכל אותו דבר.
מבחינת חילוץ וכו, כרגיל עדיף לפחות שני רכבים, אפשר גם לדאוג שהילדים יהיו באותו רכב ואז הם מתעסקים עם עצמם, וכמובן להוריד נוסעים בעבירויות מסוכנות.
הקטנים לא מבינים ממה אנחנו חוששים או שונה לנו, כל עוד ניתן להם תחושת בטחון ושככה הכל טוב, הם יהנו ויפרחו בשטח בדיוק כמו בכל מקום והרבה יותר.

תהנו יואב

yoav21
20-04-11, 12:22
עירא
אני ממליץ על כרית תמיכה לצוואר ביחוד כאשר הם ישנים זה עוזר שהראש לא יזרק מצד לצד.
יואב

Saar
20-04-11, 16:24
הרבה מגבונים...
קצת פלסטרים
הרבה הרבה סבלנות....
הפסקות מעט ארוכות יותר
לאפשר להם להתרוצץ בשטח (לא ליד רכבים כמובן)
לנסות לאפשר להם שינה באוטו :-)

סער

m_gusman
20-04-11, 17:12
בנוסף לנ"ל הייתי מוסיף המלצה לחלונות כהים איכותיים ברכב מאחור, משפר משמעותית את איכות החיים ליושבים מאחור שניתן להסתכל החוצה (לעומת חיתולים על החלון), מפחיתים משמעותית את החום שנכנס מהחלון המוצף בשמש ומונעים סינוור.

ד ו ר ו ן
20-04-11, 18:40
בנוסף לנ"ל הייתי מוסיף המלצה לחלונות כהים איכותיים ברכב מאחור, משפר משמעותית את איכות החיים ליושבים מאחור שניתן להסתכל החוצה (לעומת חיתולים על החלון), מפחיתים משמעותית את החום שנכנס מהחלון המוצף בשמש ומונעים סינוור.

צלונים עושים את העבודה,
גם צל וגם ניתן לראות החוצה וככה אתה לא נשאר עם העונש של רכב חצי שחור בשאר השנה.

-->