PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לטרקטורון ספורט ב15K

LOTAN
04-12-04, 15:12
היי

אני מחפש המלצות לטרקטורון ספורטיבי/לטיולים במחיר של 15K, יש אפשרות להצעות גם עד20K גג!
כמובן רצוי שנתון כמה שיותר גבוה, אבל בעיקרון אני מחפש כלי אמין ומהנה שהכנס בתקציב שלי.

תודה

רונן וסרמן
05-12-04, 15:45
ימאהה ווריאר 94-95 עדיפות ראשונה
פולאריס סקרמבלר 95 עדיפות שניה
למה?
ככה ,בתקציב הזה אלו הכלים הכי שפויים ופחוט שחוטים שאפשר למצא

sharonbh
05-12-04, 16:13
ראשית, כמו שכתבתי בעבר, רק פולריס אני מכיר ורק על זה אגיב.
אני לא יודע אם הייתי הולך על סקרמבלר. לא מובן לי הצורך בהנעה כפולה לטרקטורון ספורט. זה רגיש, זה שביר, זה כבד יותר (גם במשקל וגם בהיגוי) וזה גם עולה יותר. אם נוסיף את העובדה שבמעבר למנוע 500 סמ"ק (ארבע פעימות, לא זוכר באיזה מודל זה קרה) הוסרה ההנעה הקדמית, אולי נבין משהו בתחום ההצהרות הלא כתובות של היצרן הזה.
אני הייתי ממליץ על 400 ספורט צהוב החל ממודל 96. נראה חיצונית דומה מאוד לסקרמבלר, מנוע 400 2 פעימות שהוא תענוג צרוף והנעה אחורית בלבד. כבונוס אתה מקבל גם סבל אחורי (שימושי מאוד) שלא קיים בסקרמבלר.
ניתן למצוא מכונות במצב סביר שיעלו לך בסביבות 13,000 אולי קצת יותר אם הן ממש שמורות.

רק שים לב שבטרקטורוני ספורט נהגו נערים ולא סבתות :? ...

LOTAN
05-12-04, 21:29
תודה על התשובות.
ראיתי בכל מני מקומות שאומרים "לך על פולריס 400ספורט צהוב", מה הקטע של הצבע? למה אותו גם בצבע שונה זה פחות טוב? :?
דבר שני.
הבנתי שהאמינות של הפולריס לא משהו, אני צודק?
ומה מבחינת חלפים? הם יקרים?

לוטן

sharonbh
06-12-04, 00:07
ציון הצבע הוא רק כדי להבדיל בין דגמים.
בשנים 94-95 ה-400 ספורט היה בצבע אדום לבן ונראה לגמרי אחרת. ב-96 הוא קיבל פלסטיקה צהובה ומבנה די דומה לסקרמבלר.

אמינות ? לא יודע. שלי (400 ספורט 95) מספק אמינות סבירה (טפו טפו...). השאלה מה אתה מחפש ?
אומרים שסובארו יותר אמינה ממרצדס, נו אז ?
הייתי מגדיר את זה כך שהפולריסים לא בנויים להזנחה הישראלית הטיפוסית. הם (כמו אישה פולניה) דורשים תשומת לב לאחר כל טיול טוב. פה חיזוק שם גירוז..., שלא כמו הכלים היפניים שיכולים לסבול הזנחה ועדיין לספק רמת אמינות מצויינת.
אבל אם בכיף עסקינן, האמריקאים עשו עבודה מצויינת שבאוניברסיטה היפנית כנראה לא מלמדים.

מצידי, שיתקלקל, שיאכל דלק כמו סיקס בדיונה. אני כאן בשביל הכיף :!:

ואגב, רונן, יש איזה טיול באופק :?:

רונן וסרמן
06-12-04, 08:08
כפי שכתב ידידי שרון לא לכל טרק' ספורט רצוי שתהיה הנעה קדמית -אם כי בסקרמבלר ההנעה הקדמית (כאשר היא לא משולבת )איננה מפריעה כלל להיגוי-הניתוק מתבצע בטבור הגלגל ולכן אין השפעה
מידת הפאן שיתנו לך הפולאריסים היא רבה -אני מסכים עם שרון,אך מצד שני גם מפח הנפש יכול להיות גדול
וכבר חויתי כמה טיולים שפולאריס נגררו באמצע טיול
לימאהה וורייר יש מנוע 4 פעימות-חזק ,גיר רגיל של אופנוע ,ותאוצות מטורפות.
תוסיף על זה אמינות יפאנית (כאשר פותרים את בעיית הסלילים ע"י הוספת רדיאטור שמן)
והרי לך כלי ספורטיבי וזול ,שמצליח להרים ווילי גם בהילוך שלישי
וזה שוב לאוהבי הז'אנר
השאלה היא מה אתה מחפש בטרקטורון,כי בהחלט ייתכן שגם פולאריס אקספרס 2X4 יספק אותך
ולך שרון -תשובה בפרטי

sharonbh
08-12-04, 10:44
הי רונן,
כוונתי הייתה שההשפעה על ההיגוי היא לא כזו שגורמת לטרקטורון לסרב להסתובב (בגלל שילוב ההנעה הקדמית), אלא, שההיגוי כבד (גם כשהנעה קדמית לא משולבת).
העובדה שההנעה מנותקת רק בטבורי הגלגלים גורמת לכך שהשרשרת הקדמית מסובבת את הציריות והללו מנותקות רק בקצה שלהן. זה גורם לבזבוז אנרגיה והגה קשה יותר משום שעם הסיבוב אתה מזיז מערכות רבות יותר לעומת טרקטורון 2X4.
היגוי קל ומדויק זוהי תכונה שאולי אפשר לפסוח עליה בטרקטורוני עבודה, אבל בטרקטורון ספורטיבי זוהי מכשלה.
מלבד זאת, ובלי קשר, חלק גדול מבעלי הפולריסים בעלי ההנעה הכפולה פשוט פירקו את השרשרת הקדמית כי היא פשוט הפריעה והכבידה.

-->