PDA

צפייה בגרסה מלאה : דחוף מוסך מרכזי מחפש ספר רכב ותרשימי מערכת חשמל

ינון
21-04-11, 21:31
למוסך כלמוביל מרכזי בגבעת שאול ירושלים דרוש ספר רכב ותרשימים להדרכת עובדיו איך לטפל ולתקן יונדאי גאלופר.

המוסר הנחמד יזכה בעץ ריח והמון תודות ממני (ומבחור נחמד בשם דודו שפגשתי שם שלא יודעים כיצד לטפל ברכבו)

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות אבל לאחר שמוסך לב גן השמיד לי את הרכב פניתי למוסך כלמוביל המרכזי ובו נאמר לי בחביבות להגיע מחר והכל יטופל.

הגעתי וחיכיתי (מד טורים לא עובד לאחר טיפול מסור של מוסך לב גן) ובעת ישיבתי שם פגשתי את דודו איש נחמד בעל גאלופר שהסתבר כי הוא בא לחינם והרכב לא טופל במשך יומיים בשל חוסר ידע וספר רכב במוסך.

יצא דודו והגיע תורי לצאת מקבל דרישה לתשלום 98 ש"ח אני מרים גבה כלכך זול והיועץ שירות אומר בגאווה אנחנו לא גובים סתם.
ומה היה עם מד הטורים אני שואל (תוך תקווה כי כל הבעייה היא חוט רפוי) אה זה אחרי החג אנחנו מנסים להשיג סםר רכב, יש לך חוטים קרועים.........
כנראה שזמן עבודה שלי לא נחשב במוסכי רשת כלמוביל הידע שלהם ואנו בעלי הגאלופר כבר לא נחשבים לקוחות.

וכמו ששלמה ניצן היה אומר בתוכנית יום ו בערב אי שם בשנות השמונים "נו מה אתם אומרים"
ינון

רפי לין
22-04-11, 14:13
ח א פ ר י ם!!!
בברכה - רפי לין

tallevi
06-05-11, 17:30
מה אנחנו אומרים?
תשיג לעצמך את הספר רכב,ותתחיל לטפל בעצמך ברכב.
זה יהיה יותר זול ויותר איכותי,כנראה.

לגבי חוסר המקצועיות שקיימת במוסכים מרכזיים,אני כבר לא מתפלא מכלום.

טל.

ינון
09-05-11, 00:04
כנראה שישנו ספר שמסתובב בשפה הספרדית (ישאר צורך בתרגום) אותו אני אקבל ממשהו נחמד אחרי יום העצמאות.
לצערי אני לא מכונאי דגול ויותר מכך ישנה בעיית זמן (הרכב היחידי בבית לשינוע ילדים)
בכל מקרה כלמוביל הוכיחו חוסר מקצועיות וזה עוד לפני שאני מבקש מהם לקחת אחריות על הנזקים שבאי כוחם-מוסך לב גן גרם לרכב.

אגב אני שוקל לתבוע את המוסך על הנזקים שהוא גרם ההתלבטות היא אם באמת יש סיכוי או שזה אבוד מה שמביא אותי לשאלה האם מישהו מכיר עורך דין שמבדיל בין דפרנציאל לצ'ופצ'יק של הקומקום שיכול לייצג אותנו?
ינון

kobiarava
09-05-11, 05:56
ינון, לפני הכל-תחליף מוסך. זה שהם נחמדים ומוכנים ללמוד על הגב שלך זה באמת סבבה מצידם, אבל עדיף לקחת את הרכב למוסך שיודע לעבוד עליו, ולא להתחיל לחפש בשבילם ספרות מקצועית....

קובי

ינון
10-05-11, 20:59
השאלה מי יש באזור ירושלים??
לב גן מבחינתי שיעלו במרכבות של אש השמימה
כל מוביל מרכזי חובבנים
בזה סיימתי שני שליש מהמוסכים המורשים בירושלים
נותר אוטווויק -בדומה ללב גן הוא מוסך וותיק מורשה היונדאי מה רמת המקצועיות כפי הנראה אני אלמד בהמשך.

אגב האם ישנו מוסך אחר שמכיר את העגלה ואפשר לעמוד יחד עם המכונאי מתחת לליפט ושיהיה מורשה מכלדביל(כלמוביל) אשמח לדעת.
ינון

ינון
04-07-11, 08:58
טוב ובא לינון גואל!
המד סל"ד חזר לתפקד תודה ליעקוב ניצן שדאג לי לצמה חדשה וחיישן למ"ד סל"ד (למרות שלבסוף לא נזקקתי לה).
מוסך לב גן ורשת כלמוביל כשלו במתן שירות ויותר מכך בזבזו את זמני לריק.

באשר למוסך לב גן (אני אסרוק את הקבלה בהמשך) המוסך שקרן!!! לא ברור לי כיצד במשאבה מכנית עשויות להיות נפילות מתח אני עוד מחכה להסבר. המוסךאינו מוכן לקחת אחריות על נזקים (אני אדם מבין ואם נעשו בשוגג לא הייתי כועס).
בקיצור כל בעלי המרצדס, היונדאי ומיצובישי בעיניי חברת כל מוביל כשלה ובשביל דבר אלמנטרי כמו מד סל"ד צריך ספר רכב ומהנדס.
עד היום למרות מספר מיילים ששלחתי לחברת כלמוביל איש מטעמם לא חזר אלי.

נ.ב הרכב תוקן אצל דוד כהן בירושלים שסידר לי גם את המזגן (וונטה קדמית 40 אינטש לפי הספר ובשליש מהמחיר שרצו בכלמוביל מרכזי )נזילות מים מהצינור של הבקר שאמון על הסל"ד כשהרכב קר ונאמר לי על-ידי יועץ השירות שזה צינור של סולר כי הוא מתחבר למשאבה (עידו תבדוק את עצמך!! במקום להפגע) ולבסוף טיפול (אני לא יודע אם זה פסיכולוגי אבל הרכב שקט יותר).

אני מקווה שהסאגה הזאת הסתיימה ויהיה לנו שקט לשנה הקרובה-הרכב עלה לי 34000ש"ח יד ראשונה ו138000 קילומטר
תוך שנה הוצאתי 8000 ש"ח על לב גן לא כולל ימי עבודה מבוזבזים 100 ש"ח החלפת מנורה בגיר ויום עבודה שלם שלי עבור כלמוביל שניסו לתקן רכב של חבר אחר בפורום על חשבוני ולבסוף הטיפול האחרון ומזגן ברקסים נזילות מד סל"ד ועוד כ3000 ש"ח
סך הכל 12000 ש"ח ללא אובדן ימי עבודה לסיכום קחו סופה יותר זולה לאחזקה ויותר מהנה בשטח מנסיון.

omri_t
04-07-11, 09:09
נשמע כמו חוויה מזעזעת במיוחד. במוסך חאפרי במיוחד.

אל תתעצל, מכתב רשום, העתק לאיגוד המוסכים.

ואם יש ל מרץ- אז תביעות קטנות.

omri_t
04-07-11, 09:10
נשמע כמו חוויה מזעזעת במיוחד. במוסך חאפרי במיוחד.

אל תתעצל, מכתב רשום, העתק לאיגוד המוסכים.

ואם יש ל מרץ- אז תביעות קטנות.

-->