PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחירי הדלק/ סולר בדרום

dvl_eyes
24-04-11, 08:49
כפי שכולנו מרגישים (בעיקר בכיס) מחירי הדלקים (בנזין וסולר) במגמת נסיקה.

טיול של יותר מיום בנגב מחייב תדלוק בעיקר לאילו בינינו שיש להם מנועים גדולים וחזקים.

כמות תחנות הדלק מדרום לבאר שבע קטנה יחסית לצפיפות הרגילה במרכז ובצפון

תחנות רבות (לדוגמא: דלק מצפה רמון, סונול צומת אלמוג , דלק משאבי שדה ועוד) נהגו לגבות מחירי מקסימום על דלקים תוך ניצול העובדה שכשאתה במצוקה תשלם.......

עבורי תחנת הדלק "דלק" במצפה רמון הייתה דוגמא רעה לניצול של הג'יפאים כאשר במשך שנים גבתה מחירים גבוהים יחסית.

אתמול גילית שיש במצפה רמון גם תחנה נוספת של סונול בכניסה לאיזור התעשיה (השלט מכוון לשכונת דרך הבשמים) עם מחיר סולר יותר שפוי. כמו כן ראיתי שתחנה נוספת של דור אלון בבניה לא רחוק ממסלול הנחיתה של בה"ד 1.

בשורה התחתונה, "דלק" מצפה רמון דרשו על ליטר סולר 8.87 ש"ח, סונול מצפה רמון 8.19 ש"ח.
צפונית לבאר שבע צנח המחיר ל- 7.61 ש"ח לליטר.
ההפרשים מאוד משמעותיים, הלקח שלי הוא להכניס את נושא תחנת התדלוק בטיולים ארוכים של מספר ימים כמרכיב לתכנון כאשר צריך לבדוק מחירי דלקים ולתכנן את התדלוק בתחנות בהם המחירים נמוכים יותר
אני מאמין שזו תרומתי הצנועה למלחמה להוזלת הדלקים אם כולם יתכננו מראש כולל טלפון לתחנות לברר מחירים זה אולי יגרום לתחנות הדלק להוזיל מחירים כדי להיות יותר אטרקטיביים

חג שמח

BlackStar
24-04-11, 09:42
אתה יודע מה הבעיה העיקרית
הבעיה היא שאתה מוכן להשלים עם 7.61
או יותר גרוע 8.87
צריך להתאסף 500 גיפים ולשרוף את הכנסת על כול היושבים בה
לחסום צמתים ולהשחיט חנויות
אנחנו סובבים ערבים סתומים שמלמדים אותנו את התואר ה3 של החיים שלנו
מהפכה!!!!!!!!!

http://www.atzuma.co.il/people4people

omri_t
24-04-11, 09:54
אגב ערבים, לכו פעם לראות את מחירי הדלק בתחנות באזור רמאללה... תקבלו שוק... זול ברמה קיצונית.

אם ההפרש מהמרכז משמעותי לך, בעיקר אם יש לך סידור של סולר בהנחה- אפשר לקחת ג'ריקנים.... מכיר מישהו שעושה זאת.

ממה שראיתי בבנזין ההפרשים לא כאלו שערוריתיים.
בבית הערבה המחיר אפילו היה זול בכמה אגורות מהתחנה ליד הבית.

המצב אכן בלתי נסבל. וכמו ששלום אמר: "הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם..."

BlackStar
24-04-11, 10:33
אני שולח את הגברת לתדלק אני מרגיש לחץ דם שאני מתדלק לא אכפת לי הכסף עם חבית היתה עולה 200 דולר לא אכפת לי לשלם 8 שקל לליטר
אבל קיבינימט חביט זה 200 ליטר גולמי אחרי זיקוק זה עוד עולה קצת תחשוב ש200 ליטר עולים 100 דולר 350 שקל ואנחנו משלמים 1600 שקל ל 200 ליטר
למה קיבינימט

זרקו
24-04-11, 17:22
אני שולח את הגברת לתדלק אני מרגיש לחץ דם שאני מתדלק לא אכפת לי הכסף עם חבית היתה עולה 200 דולר לא אכפת לי לשלם 8 שקל לליטר
אבל קיבינימט חביט זה 200 ליטר גולמי אחרי זיקוק זה עוד עולה קצת תחשוב ש200 ליטר עולים 100 דולר 350 שקל ואנחנו משלמים 1600 שקל ל 200 ליטר
למה קיבינימט

כי אנחנו משלמים 50% מס שחלק גדול ממנו , לידיעת הציבור, הולך למאגרים של מדינת ישראל לשעת חירום.
אהה. כן, וחוץ מזה אנחנו מטומטמים.

boaz avrahami
24-04-11, 18:41
כולכם או אילי יותר נכון - רובכם קשקשנים שלא עושים דבר.

כמה מכם היו בהפגנות נגד התיקרות מחירי הדלק?
יש לי הרגשה שאני היחיד מכול הפורום המכובד הזה.

דעו לכם שמחיר הבנזין לפני המס הינו סביב 2.5 שקל.
עדיין כמעט אף אחד לא קם...

(נמחקה כאן הערה שפגעה ברגשות כמה מחברי הפורום)
האם יש לנו היהודים אופי מחורבן במיוחד... ??

אורי ק.
24-04-11, 20:34
היום בתחנת הדלק בעין גדי (פז אם אינני טועה): 8.96 שח לליטר סולר.... אחרי הנחה...

-->