PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה עם רעשים מהמשולש הקדמי?!

דורוןרובין
24-04-11, 12:00
חזרנו מטיול והמשולש הקדמי חורק. בדיקה יסודית מראה שהחריקות באות מהמשולש העליון (קטן יותר) יש לו חיבור לתושבת הגלגל באמצעות מכלול שנראה כמו בורג עם חיפוי של גומיה כמו של צירייה אבל קטנה.

א. יש למישהו עצה מה ניתן לעשות לפני שאני מחליט ללכת למוסך?
ב. איך קוראים לחלק הזה וכמה הוא עולה אם אחליט להחליף לבד?

liron_al
24-04-11, 13:41
לחלק קוראים בול ג'וינט (ball joint).
בפנים יש מעט שמן. אם הגומיה נסדקה \ נקרעה, יש אפשרות שהחריקות משם.
כעיקרון החלק לא יקר, אך החלפתו מצריכה פירוק של החלק מהנאבה ע"י דפיקה בצד עם פטיש (חזק).
ההרכבה יותר בעיתית כי צריך להנמיך את הרכב עם תמיכה של המשולש התחתון והרכבת 4 ברגים במשולש העליון לבול ג'וינט.
(שאל אותי איך אני יודע) :)

לך למוסך, עדיף לדעתי
לירון

jonny boy
25-04-11, 10:37
מסכים על לירון למרות שבבול גו'ינט יש גריז ולא שמן, הפירוק שלו ממש קל, 4 ברגים, דפיקה עם פטיש והוא בחוץ, ההרכבה לעומת זאת קצת יותר בעייתית, במוסך ההחלפה מהירה ולא אמורה לעבור את ה-350-450כולל (ככה זה היה אצלי) ובמחיר הזה לעומת הכאב ראש והזמן שתשקיע בבית נראה לי עדיף.

נתיב זגה
25-04-11, 15:13
מאיפה אתה אני מהקריות אתה יכול לבוא אליי אני יחליף לך אני כבר החלפתי לבד שלוש פעמים אני מרים את האוטו עם מלגזה ויורד על בול עץ והמתלה נסגר מחליף מרים עם המלגזה ושלום

דורוןרובין
25-04-11, 20:22
מאיפה אתה אני מהקריות אתה יכול לבוא אליי אני יחליף לך אני כבר החלפתי לבד שלוש פעמים אני מרים את האוטו עם מלגזה ויורד על בול עץ והמתלה נסגר מחליף מרים עם המלגזה ושלום

כמה עלה החלק?

נתיב זגה
26-04-11, 13:13
כל אחד עלה 70 שקלים לדגם בלי פיטמת גירוז.

נתיב זגה
26-04-11, 13:18
בסוף השבוע הקרוב אני צריך לפרק אצלי צד אחד כדי להחליף גרמושקה של ציריה שמאלית אז אם אתה באיזור תודיע לי ועל הדרך נחליף גם לך.

-->