PDA

צפייה בגרסה מלאה : זרוע עזר בטראנו

zilbersh
25-04-11, 01:25
יש בטראנו זרוע עזר בצד ימין
האם מישהו נתקל בתופעה שהיא נשברת?
אם כן איפה השבר - בזרוע עצמה, בפין/בורג שבה,אחר?
האם מישהו מצא לכך פתרון?
האם מישהו גילה משהו על ההבדל בין החליפית למקורית?

jonny boy
25-04-11, 10:30
אצלי היא לא נשברה רק התעקמה 3 פעמים ואחרי כל פעם היא הוחלפה לתחליפית(זולה במיוחד-130 ש"ח). בפעם הראשונה החלפתי אותה שמתי תחליפית, עליה קטנה עם הרבה גז ליד הבית, אחד הגלגלים הקדמיים מקבל אחיזה והיא מתעקמת, מוחלפת, טיול קטן לחורשן והיא שוב עקומה, הפעם ישרתי אותה בעזרת לום וכרגע חוץ מזה שההגה קצת עקום אין בעיה, ראיתי פעם שאפשר לבנות לה מכמה פלאחים איזה חיזוק שכאילו עוטף אותה ומונע ממנה להישבר\להתעקם, יש לי כבר איזה רעיון לבניה אבל הרתכת הלכה לעולמה אז נחכה קצת.

למרות שהניסיון האישי שלי אמור ללמד אותי מה שווה הזרוע התחליפית כנראה שגם הבאה תהייה תחליפית, המחיר עושה את שלו.

zilbersh
25-04-11, 14:12
שמעתי על החיזוק הזה, אבל מעניין שאצלי בפעמיים שנשברה לא הזרוע היא שנשברה אלא דווקא הפין/בורג שבתוכה,
ז"א שהמשמעות שהחיזוק לזרוע כלל לא היה עוזר...
לכן אני שוקל לקנוע זרוע חליפית ולהחליף את הבורג/פין שבתוכה באחר חזק יותר...
ואולי גם מעבר לכך להוסיף את החיזוק לזרוע... ואז הכול חזק יותר...
לא יודע אם כל הקומבינה שווה את המחיר והטרחה והאם זה לא מסוכן במובן זה שבמקום שהזרוע או הפין ישברו אז ישבר משהו אחר שבעייתי עוד יותר...
אגב ידוע למישהו כמה עולה זרוע מקורית והאם היא אכן חזקה הרבה יותר...?

jonny boy
25-04-11, 14:43
תשמע החיזוק שאני ראיתי תופס את הקצה של הבורג איפה שהאום בחלק התחתון של הזרוע כך שנראה לי באופן הזה זה דווקא חזק במיוחד

zilbersh
25-04-11, 14:59
אם אכן כך אז נשמע ראוי...
אתה יכול להסביר מעט איך בדיוק תופס אותו והאם במידה ונשבר בכל זאת הזרוע/הפין אז צריך להשקיע בחיזוק שוב או שניתן להשתמש בו גם עבור הזרוע החדשה...
בכל אופן לא נכנס יותר לשטח בלי זרוע עזר חליפית בבגז'...

jonny boy
25-04-11, 15:38
אני יצלם ואצייר לך את העיקרון

zilbersh
25-04-11, 17:25
סבבה... ממתין... :-)

jonny boy
26-04-11, 09:49
זה החלק, כיום החלק עם עוד כמה פלאחים קטנים לחיזוק שלו ושים לב לחיזוק על הזרוע עצמה.
הזרוע עלתה 130 ש"ח והברזל למגן אספתי מהאיזור תעשיה הקרוב לביתי ככה שכל העסק בפחות מ-170 ש"ח (כולל האלקטרודות לריתוך וניסוי וטעיה).

מה אתה אומר?

jonny boy
26-04-11, 09:52
שיהיו בריאים איזה בלגן זה להוסיף תמונה

zilbersh
26-04-11, 23:49
מה אני אומר...? שאני מקנא...
תודה על ההסברים והתמונות...

jonny boy
27-04-11, 12:55
מצאתי ברשת פיתרון יותר פשוט.

אבל יש לי שאלה אחרת, מה תהייה ההשפעה על שאר המכלולים שיקבלו את הבום

zilbersh
27-04-11, 13:20
אתה חושב שהפתרון הזה טוב וחזק באותה מידה? נראה לי (בעיניים לא מקצועיות!) יותר פשוט אבל גם פחות חזק...

אגב השאלה שהעלית העסיקה גם אותי... דילמה...
"לא יודע אם כל הקומבינה שווה את המחיר והטרחה והאם זה לא מסוכן במובן זה שבמקום שהזרוע או הפין ישברו אז ישבר משהו אחר שבעייתי עוד יותר..."

jonny boy
27-04-11, 14:30
לפי פורומים באירופה, הסגנון של המיגון הזה לזרוע עזר דיי נפוצה ושמים אותו על הרבה רכבים שם, אני מפחד יותר על איזה מוט שפור או מוט רדיוס שיתעקם וזה נראה לי יותר סיפור...

zilbersh
27-04-11, 16:59
לפי פורומים באירופה, הסגנון של המיגון הזה לזרוע עזר דיי נפוצה ושמים אותו על הרבה רכבים שם, אני מפחד יותר על איזה מוט שפור או מוט רדיוס שיתעקם וזה נראה לי יותר סיפור...

הפלח הזה יושב על בורג אחד בלבד... - מה שמונע מימנו להסתובב על צירו זה רק ההידוק?
לא עדיף 2 קדחים?

jonny boy
27-04-11, 20:42
ברור שעדיף, התכוונתי לחיזוק של הזרוע בכללי, בפורומים הזרים לא מדובר על עוד חיזוקים למכלולים אחרים פרט לזה אז נראה לי שנצטרך לנסות את זה על בשרינו

שיימן
28-04-11, 06:41
הדבר עובד מצויין ושומר על הזרוע
אני נוסע כבר תקופה עם החיזוק הזה
ובלי עין הרע שומר לי על הזרוע
נסעתי עם החיזוק ונכרגע אני נוסע בלי החיזוק בשביל הבדיקה
וזה שומר לי הזרוע יופי

Eitan_S
04-05-11, 14:03
מצאתי ברשת פיתרון יותר פשוט.

אבל יש לי שאלה אחרת, מה תהייה ההשפעה על שאר המכלולים שיקבלו את הבום

אפשר לקבל קישור?

איתן

tallevi
04-05-11, 16:52
איתן,מה תעשה עם בדיוק עם הקישור?!
גש עם התמונה למסגריה הקרובה ובקש לייצר לך כזה בדיוק.

ג'וני,שאפו,נראה עבודה מקצועית.

במידה וארצה לבצע חיזוק ברור לי שאלך על האופציה השניה,נראה הרבה יותר יעיל וחזק.(אולי אצלך ג'וני...)

טל.

jonny boy
04-05-11, 20:15
בכיף למה לא, אני כרגע מחפש רתכת חדשה אז בכלל יהיה שמח...

zilbersh
04-05-11, 23:04
בכיף למה לא, אני כרגע מחפש רתכת חדשה אז בכלל יהיה שמח...

תתבייש לך... מתעלם מהתור... :-)

zilbersh
04-05-11, 23:36
הזרוע עלתה 130 ש"ח מה אתה אומר?

ביררתי ו... זרוע מקורית בניסאן עולה היום פי 10 מזרוע חליפית, משהו כמו 140 ו-1400...

tallevi
05-05-11, 15:16
תתבייש לך... מתעלם מהתור... :smile:

אתה שכחת לקחת מספר...

טל.

shahav
02-10-11, 16:24
גם לי יש חיבור כזה - מבוסס על צינור ברזל ששני קצוותו שוטחו. מורכב כבר כחצי שנה. טיילתי איתו בכמה טיולים די קשים, ביחס לעבר, ולבנתיים מחזיקה יפה.
ניראה לי ממש "must"
רבין

-->