PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה מחירון קובע?

BIGI
25-04-11, 20:56
ההפרשים במחירון עצומים לגבי ויטרות, שנת 98 ביד2 שווה 44 אלף, ואצל לוי יצחק 31 אלף.

איך זה קורה? לפי מה עובדים? ברור שמה שהמוכר והקונה יסכימו יקבע אבל בכל זאת מה דעתכם בעניין?

נדב42
25-04-11, 21:06
44 נראה לי מעט גבוה, 31 לויטארה במצב טוב בשנתון הזה הוא מחיר מציאה, ויש נבלות שלא הייתי משלם עליהן גם 20.
המחיר הריאלי תלוי בעיקר במצב האמיתי של הרכב הספציפי שאתה בודק. על ויטארה במצב דנדש שווה לדעתי לשלם גם 44, אם תצליח למצוא כזו ...

בכל מקרה, שריין לך כמה אלפי שקלים (בודדים) לתקלות שלא ידועות מראש ושיפורים.

berdi
30-04-11, 18:21
ההפרשים במחירון עצומים לגבי ויטרות, שנת 98 ביד2 שווה 44 אלף, ואצל לוי יצחק 31 אלף.

איך זה קורה? לפי מה עובדים? ברור שמה שהמוכר והקונה יסכימו יקבע אבל בכל זאת מה דעתכם בעניין?
שלום!
יש פער של בערך 10.000 ש"ח בין המחירונים של יד 2 ללוי יצחק- לגבי ג'יפים ועוד רכבי פאר, כאשר אתה תקנה את הרכב ותרצה לבטח בחברת הביטוח,
חברת הביטוח מתייחסת למחירון לוי יצחק! נגיד שקנית לפי מחירון יד 2 הגבוהה, הרכב הלך טוטולוס אחרי חצי שנה או נגנב, מה תקבל מחברת הביטוח-מחירון לוי יצחק, הנמוך בעשרת אלפים.
שמעתי על אנשים שמכרו ביד 2 לפי מחירון יד 2, אך הטעות היא של הקונה שלא ידע, מקווה שלא תטעה כמוהם.
למוכר זה שווה לקונה-תהיה חכם!
בהצלחה
נתן

רון נחמן
30-04-11, 19:07
שלום!
יש פער של בערך 10.000 ש"ח בין המחירונים של יד 2 ללוי יצחק- לגבי ג'יפים ועוד רכבי פאר, כאשר אתה תקנה את הרכב ותרצה לבטח בחברת הביטוח,
חברת הביטוח מתייחסת למחירון לוי יצחק! נגיד שקנית לפי מחירון יד 2 הגבוהה, הרכב הלך טוטולוס אחרי חצי שנה או נגנב, מה תקבל מחברת הביטוח-מחירון לוי יצחק, הנמוך בעשרת אלפים.
שמעתי על אנשים שמכרו ביד 2 לפי מחירון יד 2, אך הטעות היא של הקונה שלא ידע, מקווה שלא תטעה כמוהם.
למוכר זה שווה לקונה-תהיה חכם!
בהצלחה
נתן

ברכבים מסוימים ההפרש הוא לכיוון השני -
אין לי מושג איך לוי יצחק מתמחר, אבל מחירון יד2 מתומחר לפי המכירות הקודמות של רכבים דומים.
הבעיה היא שכל אחד יכול לפתוח משתמש ביד2, ולדווח על מכירה פיקטיבית כדי להעלות את המחירון...

במלים אחרות - קנה לפי הנמוך, ותמכור לפי הגבוה...
(אלא אם כן תגיע ביום מן הימים לקנות ממני רכב, ואז החוקיות היא הפוכה)

-->