PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיכל דלק סופה ב-CJ.?

דודי קלאצה
28-04-11, 11:52
שלום
אני רוצה להחליף את המיכל דלק שיש לי ב -CJ, למיכל סופה
כיום מורכב לי ברכב מיכל פלסטיק (מצויין) אבל אני רוצה להרכיב לו מצוף דלק ואין אפשרות לעשות זאת עם המיכל הנדון
מה גם שהמשאבת דלק מונחת במיכל , ולא מורכבת באופן מיטבי
שאלתי היא, האם אני יכול להרכיב מיכל סופה במרווח של שלדת ה-CJ?
אשמח להתיחסות ממשהו שעשה או ראה כזו הרכבה, הרכב מוזרק לכן אני רוצה משאבה ומצוף מקורי של סופה.
תודה

דרור ברלי
28-04-11, 11:55
לדעתי מיכל סופה רחב מדי. אבל צריך למדוד.
אני מוכן למדוד אצלי בסופה את רוחב המיכל. אתה תמדוד את המרווח בין קורות השלדה אצלך ב-CJ.

דודי קלאצה
28-04-11, 12:01
מרחק בין הקורות הוא 80 סמ'
המיכל כרגע מורכב תחת מגן שהרוחב שלו 76 סמ'

מוני אורבך
28-04-11, 12:22
המיכל של הסופה רחב מדי, לא יכנס.

דודי קלאצה
28-04-11, 13:26
מבין שזה מתוך ניסיון
אין מה לחשוב על זה?

עירא
28-04-11, 13:41
לא, אין מה לחשוב (כבר חשבו על זה בישבילך וגילו שזה לא יכנס)

shmil
28-04-11, 14:11
אבל, יש לי כרגע מיכל של GC 94 מפורק.
עושה רושם שייתכן שהוא ייכנס לתוך סיקס, על המילימטר
מחייב עוד בד'יקה מדויייקת.
אם כן- 87 ליטר, שזו אליפות.

עוד מיכל, שנכנס בוודאות, זה מיכל של GV 97-99

דודי קלאצה
28-04-11, 14:21
כרגע מורכב מיכל מצויין, הבעיה שבמקום המצוף הוכנסה משאבה דלק, כך שאין לי חיווי דלק
כנראה שפתרון לזה יהיה משאבת דלק חיצוני (בתקווה שלא תשרף , כל שני וחמישי), ומצוף במקום המקורי
תודה להתיחסויות הזריזות!

six-86
28-04-11, 16:18
מיכל של סופה כן נכנס בין קורות השלדה של סיקס
מידל של 76 ליטר לעומת 55 של CJ
צריך לעשות לו התאמות מבחינת פיית תדלוק + משאבה + מצוף ....
תאכל להביא מקורי של CJ מארה"ב 75 ליטר זה בסביבות ה 2000 ש"ח .
בהצלחה
ראיד

six 4 life
28-04-11, 20:59
במקרה יש לי פה גם סיקס וגם סופה.
הרוחב של מיכל הדלק של הסופה הוא באיזור ה87-88 ס"מ
הרוחב של הקורות שלדה של הסיקס נותנות במקום הכי רחב שלהן באיזור המיכל- 83 ס"מ רווח.
אלא אם אתה מכניס את מיכל הסופה בבעיטות ובלחץ רציני בין שתי הקורות בסיקס (שגם אוהבות לזוז בהצלבות כידוע) אני לא רואה איך הוא מתיישב שם בצורה טובה בלי סכנה להקרע בהצלבה (פלסטיק).

cj 64
28-04-11, 21:16
במקרה יש לי פה גם סיקס וגם סופה.
הרוחב של מיכל הדלק של הסופה הוא באיזור ה87-88 ס"מ
הרוחב של הקורות שלדה של הסיקס נותנות במקום הכי רחב שלהן באיזור המיכל- 83 ס"מ רווח.
אלא אם אתה מכניס את מיכל הסופה בבעיטות ובלחץ רציני בין שתי הקורות בסיקס (שגם אוהבות לזוז בהצלבות כידוע) אני לא רואה איך הוא מתיישב שם בצורה טובה בלי סכנה להקרע בהצלבה (פלסטיק).

+1
ניסינו גם בבעיטות וגם באלכסון?????????????
לא !!!!!!חד משמעי!
גל

kobiarava
28-04-11, 22:45
מה לגבי חיתוך והלחמה? נראה לי שמכשירי הלחמת פלסטיק\פוליאטילן הרבה יותר זמינים היום, שווה לנסות את העניין.

קובי

דודי קלאצה
28-04-11, 22:53
חיתוך /הלחמה ועוד, נראה סרט מיותר
יש למישהו פתרון למשאבת דלק חיצונית, שלא תשב במיכל, ובמיכל אני יכניס מצוף. נראה לי פתרון מהיר וטוב

דרור ברלי
28-04-11, 23:09
לא יודע איזה מיכל יש לך, אבל למה לא להתאים אותו לקבל מכלול מצוף+משאבה מסופה? בסך הכל לייצר פתח בגודל המתאים בחלק העליון + 8 חורים לברגים של מכסה המצוף.
אם אתה מעוניין במיכל נירוסטה בהתאמה אישית לרכב, אני מכיר מישהו שיכול לייצר לך.

קובי, לנסר מיכל סופה ולהקטין אותו? מה הרווחת בזה? היתרון העיקרי שלו לעומת מיכל CJ מלבד העובדה שהפלסטיק אינו מחליד ומתפורר, הוא הנפח שלו, שגדול ב-40%.

six 4 life
28-04-11, 23:17
קחו בחשבון שהרוחב זה לא הבעיה היחידה.
המיכל של הסופה גם לא יכנס באורך (קדימה אחורה).
המרחק בין קורת השלדה האחורית (טמבון) לבין קורת השלדה שלפני בתי הגלגל (אליה מתחבר המיגון/תושבת של המיכל) בסופה גדול יותר מבסיקס.
משמעות- זה לא רק לפרוס פרוסה מהרוחב ולהלחים חזרה את הקצה, יש פה גם בעיית אורך.

AvigdorAharon
29-04-11, 21:42
יש למישהו פתרון למשאבת דלק חיצונית, שלא תשב במיכל, ובמיכל אני יכניס מצוף. נראה לי פתרון מהיר וטוב

מה הבעיה עם המשאבה המקורית של CJ?
במשך 20 השנים האחרונות יצא לי רק פעם אחת להחליף משאבת דלק מקורית של CJ, כך שנראה לי שאין לה בעיות אמינות...

אביגדור

דודי קלאצה
30-04-11, 10:08
כתבתי שהרכב מוזרק ויש לי במיכל משאבה שיושבת בתוך המיכל במקום המצוף, כך שאין לי חיווי דלק
האם מישהו הרכיב משאבה חיצונית שיודעת לתת לחץ דלק להזרקה 35-40( אם אני זוכר) והיא אמינה ולא נשרפת לעיתים קרובות אז זה פתרון מבחינתי
כי המיכל שמורכב כרגע הוא מפלסטיק והוא מצויין, דרור- לא ניתן להכניס מכלול מצוף ומשאבה של סופה פנימה כי הקוטר קטן מידי, חיתוכים למיניהם יפגעו באטימה.

ארנון
30-04-11, 11:01
אני מייצר מיכלים ל-CJ מוגדלים אשר ניתן להתקין בתוכו משאבת דלק מקורית כולל מצוף של סופה לפרטים באתר WWW.ENDURO.CO.IL
ארנון 04-6373499

יריב קלר ברוך
01-05-11, 08:20
אפשר להרכיב מיכל מנרוסטה 80 ליטר עם אפשרות לחבר את כל המכלול של משאבת הדלק והמצוף של הסופה

נימי
01-05-11, 15:24
טעות שלי, לא קראתי עד הסוף בו אתה כותב שיש לך הזרקה של סופה

איזו הזרקה יש לך? אם יש לך TBI אז אתה טועה בלחצים, ויש לי בשורות טובות :)
לי יש CJ מוזרק עם TBI עם המשאבה החשמלית המקורית של ה TBI ועם המצוף דלק המקורי של ה CJ

אם לא טעית בלחצים כנראה שיש לך הזרקה של סופה ואז אין לי מושג

-->