PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה במוט הילוכים

nirlevi
29-04-11, 15:48
שלום לכולם,
נסעתי היום בג'יפ ופתאום שאני בא להעביר הילוך המוט לא זז לי , הוא נתקע לי בהילוך רביעי אני חושב ואני לא מצליח להזיז את המוט הילוכים . לאחר כמה שניות ראיתי שיצא לי טיפה עשן לבן מהמכסה מנוע.
המנוע עובד בלי בעיה .
רציתי לשאול את מי שמבין אולי יכול להגיד לי מה הבעיה או מה קרה.
תודה מראש.

kobiarava
29-04-11, 19:07
ניר, חסר לך קצת פירוט לשאלה. הידית נתקעה לך ו...? הצלחת לשחרר ונסעת הביתה? נתקעת בלי אפשרות לזוז? הידית יוצאת משילוב בעמידה\כיבוי המנוע\הוצאה לניוטרל בטרנספר? מה תגובת הקלאץ' בכל השתלשלות העניינים? נשמע כמו בעיה בהפרדה, בדקת את כמות הנוזל ההידראולי?

שבת שלום-קובי

nirlevi
30-04-11, 11:57
ניר, חסר לך קצת פירוט לשאלה. הידית נתקעה לך ו...? הצלחת לשחרר ונסעת הביתה? נתקעת בלי אפשרות לזוז? הידית יוצאת משילוב בעמידה\כיבוי המנוע\הוצאה לניוטרל בטרנספר? מה תגובת הקלאץ' בכל השתלשלות העניינים? נשמע כמו בעיה בהפרדה, בדקת את כמות הנוזל ההידראולי?

שבת שלום-קובי

הידית של ההילוכים נתקעה לי בהילוך רביעי אני חושב ולא הצלחתי לשחרר אותה . זה קרה קרוב לבית אז הבאתי אותה הביתה . גם כשהמנוע כבוי וגם כשהוא עובד הידית לא זזה . הקלאץ' עובד . אבל באותו רגע שזה קרה לי אחרי כמה שניות יצא טיפה עשן לבן מהמכסה מנוע .כרגע אני בבית והידית תקועה בהילוך רביעי אני חושב ולא הצלחתי להזיז אותה ...
אתה יודע מה קרה או מה הבעיה?
תודה .

shmil
30-04-11, 12:04
קלאץ מפריד או לא?
איזה גיר ואיזה טרנספר?
שמן גיר בדקת?
שמן קלאץ, אם הוא הידראולי, בדקת?
ניסית להוציא תוך כדי נענוע הרכב?
ניסית להוציא כאשר הטרנספר בניוטרל?
מצבי הטרנספר מתחלפים?
מאיזה אזור אתה בארץ?