PDA

צפייה בגרסה מלאה : תחרות השקשוקות 21.5.2011

hadtomer
29-04-11, 16:10
חלבית, בשרית, עם מרגז, עם קבב, עם גבינה, בלי גבינה, עם לימונדה, בלי לימונדה, חריפה אש, מתוקה אשכנזית- שורה תחתונה-לכל אחד יש מתכון מנצח לשקשוקה-ועכשיו הגיע הזמן לחלוק אותו עם כל העולם. בהמשך לסיפור השקשוקה (המשובח) של גלעד המאירי-הגיע הזמן להרים את המחבת ולארגן תחרות שקשוקות. התחרות, כפי שהוצע, תתקיים בירקון בשעות הבוקר הלא יותר מדי מוקדמות, באזור בית המשאבות –כאשר כל אחד מן המשתתפים נדרש להביא את מה שצריך כדי להכין בשטח שקשוקה משובחת. כמו כן –ניתן להביא חיזוקי שקשוקה, קרי לימונדה, סלט, חומוס וטחינה. אסור בשום פנים ואופן להביא שקשוקה מהבית, לחמם קצת ולומר "הנה הכנתי" (תוך כדי החבאת הקבלה מדוקטור שקשוקה בכיס).
על מנת לעשות זאת, צריך לבחור גם שופטים, כאלה שיודעים מה ההבדל בין שקשוקה טובה ובין חרא נוזלי שמורכב מרסק עגבניות בטמפרטורת החדר שבמרכזו צפות כמה ביצי עין. מי נרתם למשימה? מי רוצה לבוא לטעום ואיך נמנה שופטים?

ishc
29-04-11, 16:19
יפה יפה....
אני מציע צוות שופטים, מיטב מנהלי ג'יפולוג ושחלקם ינצלו את קשריהם העיתונאים וינסו לגרור איזו דמות גסטרונומית כזו או אחרת!!!
מה אומרים?
מיקום בית המשאבות בירקון. יפה, מוצל, נגיש בקלות רק צריך לקוות שלא יהיה גשם כי אז זה ביצה.
אני משתתף
ושהעגבניה הטובה תצנח!!!

ishc
29-04-11, 16:29
דבר נוסף, אני מציע הגבלה לחברי ג'יפולוג בלבד!!! ללא בנות זוג וקרובות משפחה (שלא ישלפו לי את הסבתא הטריפוליטאית הבשלנית המפורסמת מהנפטלין)!!!
יאללה תנו בעגבניות (הסמיילי עובד כבר?)

asafk
29-04-11, 17:28
וודאי. חברים רשומים בלבד.
מציע שיהיה אחה"צ (סביב 3~4 ) גם לא חם מדי וגם יש לפחות מתחרה אחד מהצפון (שסיפורים על השקשוקות שלו רובכם כבר שמע, אבל מיעוטכם טעם, וכנראה לא הפדתם הרבה) שעובד בבוקר.

כל מתחרה גם צריך להביא חצי כיכר לחם אחיד לכל סועד, לא?

אסף.

BackDoorMan
29-04-11, 17:50
רם כספי, יש לו אחלה מתכונים עשירים בטעמים.

hadtomer
29-04-11, 18:36
שקשוקה לא בא טוב בשלוש בצהרים. זה אוכל של בוקר. כמה חם כבר יכול להיות בסוף מאי? נסכם שמכין השקשוקה חייב להיות חבר רשום באתר - ולא כזה שנרשם לצורך התחרות. מותר להביא את האישה והילדים- אך לאישה אסור לייעץ. בנוסף, אסור להביא "שחקני חיזוק" כמו הבן דוד שיש לו מסעדה טריפוליטאית. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
כל משתתף יחויב להביא את השקשוקה ולחם. כמו כן, כל משתתף יוכל להביא שתייה שיבחר. מנות צד שאינן חלק מן השקשוקה, קרי חומוס, סלט צ'ירשי, טחינה, סלט ירקות אינן מסוגלות להשפיע על הניקוד לו זוכה השקשוקה.

ishc
29-04-11, 18:50
נו נו נו....
נרשמים להתפקד.
אני ראשון

shmil
29-04-11, 19:37
לצורך פיקוח ובקרה על הוגנות השיפוט חייבים להיות בין השופטים עורך דין ורואה חשבון.
נו, למען האתר אני מוכן להקריב את עצמי לשיפוט.

נדב42
29-04-11, 19:50
אמנם יש בינתיים רק נרשם אחד, אבל להתחרות בצחי זה כבר אתגר ...
חסרות הגדרות בסיסיות:

א. כמה זמן מוקצב להכנה
ב. עד כמה אפשר לבוא עם רכיבים מעובדים מהבית (כמו שרבים מאיתנו נוהגים בטיולים ...)
ג. כמה מנות יש להכין
ד. מה מידת החריפות שהשופטים מסוגלים לבלוע ... (ואיפה הסמיילים לעזאזל ...)

נדב.

ishc
29-04-11, 20:04
נדב עזוב יותר מדי חוקים.
נקבע זמן הגשה, נגיד 12:00, שכל אחד יבוא בהתאם. לגבי מצרכים צריך להיות עגבניות וביצים מעבר לכך פרשנות חופשית.
להכין מחבת לפי מס׳ השופטים. חריף, כל אחד לפי ראות עיניו.

רון נחמן
29-04-11, 22:32
נדב עזוב יותר מדי חוקים.
נקבע זמן הגשה, נגיד 12:00, שכל אחד יבוא בהתאם. לגבי מצרכים צריך להיות עגבניות וביצים מעבר לכך פרשנות חופשית.
להכין מחבת לפי מס׳ השופטים. חריף, כל אחד לפי ראות עיניו.

לדעתי המרכיבים הם חלק בלתי נפרד (שלא לומר קריטי) באיכות השקשוקה -
לדעתי הקריטריון היחיד מלבד עגבניות, ביצים ולחם צריך להיות "תסריט אמתי" - כלומר, אם מישהו בוחר להביא מהבית שאריות מהרוטב פומודורו של אתמול בערב, זכותו! כל זמן שאלו מצרכים שיכולים באמת להגיע גם לטיול אמתי.

וכמובן שצריך להצמיד אליה את תחרות "קפה השטח"...

דרור ברלי
30-04-11, 00:50
קדימה ילדים. זה אמיתי.
תחרות השקשוקות תיערך נכון לרגע זה, ביום שבת, 21.5 בשעה 12:00 בצהריים בצל האקליפטוסים שליד בית המשאבות הישן באבו רבאח. (אם יהיה שינוי, נדווח)

מי משתתף? כל מי שרוצה, בתנאי הוא חבר רשום בג'יפולוג. לא כזה שנרשם רק לכבוד התחרות.

איך משתתפים? נורא פשוט. מגיעים (עדיף ברכב השטח שלכם. תנו כבוד לשטח. גם אם זה כאן ליד) ומכינים במקום את השקשוקה הפגזית שכל החברים שמטיילים אתכם נשבעים שהיא-היא הכי בעולם. רצוי להגיע כמה דקות קודם, להתמקם ולפרוס את הציוד כדי שיהיה לכם קל ונוח לעבוד. תחילת ההכנה ב-12:00 בדיוק.

מה התנאים? מכינים במקום בלבד!... כל הפרודוקטים צריכים להיות מונחים לפנינו. השופטים יסתובבו בין השפים ויתרשמו מתהליכי החיתוך, ההכנה, הטיגון/בישול, הלהטוטים, התיבול, הסודות הקטנים, הכל יתבצע במקום, בשטח, מול עיני השופטים הבוחנות. אני מרשה לעצמי לאמץ רשמית את הכללים שתומר הציע - מותר להביא את האישה והילדים- אך לאישה אסור לייעץ. בנוסף, אסור להביא "שחקני חיזוק" כמו הבן דוד שיש לו מסעדה טריפוליטאית.

איך מכינים? איך שבא לכם. על גחלים, על להבה של זיפו, על כירת רוטופליים קטנה, על כירה ניידת רגילה, על כלב גז. הכל הולך.

מה הקריטריונים? אין קריטריונים. בפרק זמן סביר (שייקבע בהמשך), אתם תכינו מה שתרצו, מה שאתם אוהבים וחושבים שזה הכי הכי בקטגוריית האדום-צהוב-לבן הזו. באיזו וריאציה שבא לכם: קלאסי, חלבי, בשרי, חריף, מתוק, עם חלמונים נוזליים או מוצקים. הכל הולך, בתנאי שבבסיס יש שם שקשוקה - עגבניות וביצים. כדי להקל על השופטים הנכבדים את מלאכת הבליסה יוגשו להם השקשוקות לטעימה בליווי חתיכת חלה טריה. בכל זאת שבת... תוספות וסלטים ליד? אפשר ומותר. קפה משובח אחרי? בכלל טוב. זמן הכנה מהיר, יצירתיות ומקוריות - יוסיפו בהחלט, אבל מה שיקבע בסוף זו רק איכות השקשוקה. כמו כן - נא להכין מחבת גדול מספיק, כדי שאחרי שהשופטים יסיימו להתענג, גם אתם תוכלו להתרשם זה משקשוקתו של זה.

ומי יקבע מה הכי טעים? השופטים, כלומר אני. לשמחתכם הרבה אני מוניתי לשופט ראשי (כי מישהו בכיר העדיף למנוע ממני להתחרות אתכם בעצמי ולתת לכם בראש... ואני כל כך רציתי, אבל אין מה לעשות, המעמד מחייב. אתם באים להינות, אני בא לעבוד), אבל לא לדאוג, אני לא אהיה לבד, יעזרו לי שופטים נוספים: שמיל - בכבוד רב. ושאר שופטים ממערכת ג'יפולוג. זהירות, אנחנו נגיע רעבים וביקורתיים.

ואם תחרות עממית על מאכל עממי, במה זוכים? בפרס עממי. אנחנו עובדים על זה כרגע. כנראה שלא תתעשרו מזה, אבל גם לא תחזרו בידיים ריקות.

אז יאללה ילדים. תתכוננו ותתאמנו, ובואו רעבים ליום באדום - עם הרבה הרבה עגבניות, ביצים, ומצב רוח טוב... מפגש אביבי קליל, כיפי, ובעיקר - טעים.

דרור ברלי
30-04-11, 21:56
עידכונים לרגע זה:

שעת הגשת השקשוקות המוכנות והחמות לצוות השופטים: 13:00.
למה? ככה. כי (גם) זו השעה שבה אנחנו אוכלים שקשוקה בטיול.
מבחינתכם מה זה אומר? שאתם מגיעים ומתארגנים להכנת השקשוקה מתי שבא ונוח לכם. העיקר שאתם מכינים אותה מאפס, במקום התחרות!
לא חותכים בבית, לא מבשלים מראש רטבים סודיים, לא מגייסים את הדודה הטריפוליטאית שתכין מהצד ותגניב לכם מאחורי הסינור. רק אתם במו ידיכם, במקום התחרות.
אנחנו נהיה שם כבר לפני הצהריים, נחכה לכם. עם הגזיבו האדום של ג'יפולוג. לא תפספסו אותנו. 13:00 בדיוק - תחילת טעימות.

פרסים, נכון לרגע זה:
עשרת המקומות הראשונים חוזרים הביתה עם כיסוי גלגל חדש של ג'יפולוג.
מקום ראשון לוקח הביתה גם את ספר "בישולי הדרך".

BlackStar
30-04-11, 22:11
יש שופטים גם לא פולנים?
הכוונה העם שקשוקה אמיתית חריפה!!! וחלה של שבת ככתוב בספר יכולה לזכות אותי בספר הנחשק הזה וגם כיסוי גלגל מהודר יוקרתי
???

בכול מקרה עם האירוע יתפוס תאוצה ויצא לפועל אני בפנים

דרור ברלי
30-04-11, 22:32
חריף? אצלנו במשפחה הפולנית אבא שותה בשביל הכיף ספירט 98 ומנשנש פלפלונים חריפים קטנים בתור פיצוחים. עלי אומרים שאני דומה לו שתי טיפות וודקה.
בדיוק בגלל זה אני השופט ראשי, ואהה... גם יתר השופטים לא רגישים לחריף, אבל מאוד מקפידים על טעים.

יאללה בוא, ותשקיע בשקשוקה חריפה בכיף.

avishon
30-04-11, 23:16
...שקשוקה לא בא טוב בשלוש בצהרים. זה אוכל של בוקר...

לא זכור שנשאר מזה משהו - על אף שזה היה מאוחר אחה"צ :rolleyes:...
40876

tzagi
01-05-11, 01:21
אם התאריך היה שונה (לפני ה15 במאי) אישתי היתה מנצחת עם יד אחת קשורה מאחורי הגב
היא רשומה בג'יפולוג מעל לשנתיים, מהמוצא הנכון ויש לה כשרונות קולינרים יוצאי דופן...
לפני כחודש היא השתתפה בתחרות צ'ילי קון קרנה וזכתה במקום ראשון, רצוי לציין שזאת היתה הפעם הראשונה בחייה שבישלה את האסדה הזאת והתחרות התקיימה בדאלאס טקסס....שווה לכם להחליף תאריך?

asafk
01-05-11, 21:34
הנה עוד אחד שאומר "אם הייתי בא הייתי מנצח, אבל אני לא יכול..."
כבר יש לנו אחד כזה, אפילו שהוא עוד לא כתב את זה.

אסף.

savyon
01-05-11, 22:43
למה שהוא לא יבוא?
הרי יש לו את הרכב הכי טוב בעולם, לא?

סביון

e-sheta
01-05-11, 23:20
זה נישמע מעניין לא כל כך מת על לאכול אך לבשל יודע ניראה לי שהגיע

נמרוד
02-05-11, 09:19
טוב, יש פרס בחסות תנובה - הזוכה במקום הראשון יקבל ביצים חינם לכל החיים* !!!

* מוגבל לביצה אחת ביום, ותלוי בתנאים נוספים שיתכן שיתקיימו בביתכם: חתולים עלולים לפגוע באספקה. לעומת זאת, אם יש לכם קצת רצון, קצת יכולת ומטאטא, תוכלו להגביר את האספקה לזמן בלתי מוגבל.

savyon
05-05-11, 15:19
טוב חברים,
עכשיו ברצינות, יש פרסים!!!
מעבר לספר בישולי הדרך (http://outdoorscooking.co.il/online/) שיחולק לשלושת המקומות הראשונים - כפי שאמרתי הודות למתכון מהספר הכל התחיל!
ומעבר לכיסוי הגלגל (http://www.e-shetach.co.il/pl_products%7E64.htm) שיחולקו ל- 10 השקשוקות הטובות, יש ארבעה פרסים נוספים:
(http://www.e-shetach.co.il/pl_products%7E64.htm) כירת גז אינפרא (http://www.idan-camping.com/catalog.php?p=120)
ערכת קפה בתיק (http://www.idan-camping.com/catalog.php?p=251)
סט קמפינג (http://www.idan-camping.com/catalog.php?p=135)GOURMET (http://www.idan-camping.com/catalog.php?p=135) שולחן וארבעה כיסאות
סט צידניות (http://www.idan-camping.com/catalog.php?p=416)

פרס לכל אחד משלושת המקומות הראשונים ופרס לחביב השופטים...

תודה להוצאה לאור בישולי הדרך ותודה לעידן מחנאות על הפרסים.

אז קדימה הרשמו, כל מי שחושב שיש לו מה להראות, ומי שיחליט לא לבוא, לא יוכל לומר יותר שהשקשוקה שלו הכי טובה.

סביון

BlackStar
05-05-11, 15:43
אני כבר בפנים עם חריפה חריפה
מביא איתי את TOM2 כי האישה לא בעניינים ואיתה גם הבנות :(

amirk
05-05-11, 15:54
טוב, יש פרס בחסות תנובה - הזוכה במקום הראשון יקבל ביצים חינם לכל החיים* !!!

* מוגבל לביצה אחת ביום, ותלוי בתנאים נוספים שיתכן שיתקיימו בביתכם: חתולים עלולים לפגוע באספקה. לעומת זאת, אם יש לכם קצת רצון, קצת יכולת ומטאטא, תוכלו להגביר את האספקה לזמן בלתי מוגבל.

זה לא גברת זה אדון

סוזי המשתוללת
05-05-11, 15:57
קציר
אתה יודע איך אומרים אצלנו במוסך " כול צ'לב ביג'י יומו "
אני מקווה שאתה השופט .........
כי היא תהיה חריפה (במיוחד המנה שאתה תטעם !!!

וודאי. חברים רשומים בלבד.
מציע שיהיה אחה"צ (סביב 3~4 ) גם לא חם מדי וגם יש לפחות מתחרה אחד מהצפון (שסיפורים על השקשוקות שלו רובכם כבר שמע, אבל מיעוטכם טעם, וכנראה לא הפדתם הרבה) שעובד בבוקר.

כל מתחרה גם צריך להביא חצי כיכר לחם אחיד לכל סועד, לא?

אסף.

יונתןמצפה
05-05-11, 16:33
זה לא גברת זה אדון

http://www.youtube.com/watch?v=qSQZJiYwPhk

talilim
07-05-11, 09:24
יש למישהו את הכתובות של השופטים ?

ishc
07-05-11, 09:31
לשלוח שוחד?

savyon
07-05-11, 09:54
אפשרבהחלט ואף מומלץ לשלוח שוחד,
בשום מקום לא כתבנו שלא נבחר את השקשוקה "המשמנת" ביותר...

סביון

יקיר גרין
07-05-11, 11:55
מה עם טעימות לקהל??
אולי פרס בחירת הקהל? (פעם היינו מדינה דמורקרטית ... אבל זה לא הצליח ...)

talilim
07-05-11, 18:39
שוחד וכל דבר אחר שנדרש......
נו....כתובות בבקשה.
מי יודע....
אולי לא אצטרך בכלל להגיע לתחרות.פשוט לבוא לקחת את הפרס הראשון....

talilim
07-05-11, 18:41
ואתה במיוחד.....
התמונה שלך ושל הג'וניור בחולצות ג'יפולוג שצילמתי בבאחה צאלים לפני שנה- כבר מגיע פרס.....

hadtomer
08-05-11, 16:09
מי שיגדיל ראש ויפרסם תמונה של מפת ההגעה לאירוע יזכה למצוות וגם לכמה ניגובים מהשקשוקה שלי.

ishc
08-05-11, 18:50
קבל ביס מהשקשוקה שלי (שתפיל את שלך לקרשים כמובן):

דרור ברלי
12-05-11, 00:47
טוב. יש מקום ויש תאריך ויש מתעניינים רציניים שרוצים להתחרות ורבים שרוצים להגיע ולטעום...
כל מי שרציני ומתכוון להגיע ולהתמודד על תואר ד"ר שקשוקה של ג'יפולוג, נא לשלוח לי ה"פ כדי שנגבש את רשימת המתחרים.

נמרוד
12-05-11, 21:38
אני רוצה את המתכון המנצח דרור, בכתבה המסכמת. השאלה היא איך אתה מוודא שהמנצח הוא לא שקרן בן-אמו... סבתא שלי מזמן אמרה שכל המתכונים בעיתונים ובתוכניות הבישול פגומים בכוונה, כל "האהרונים האלו" מנסים להכשיל ולגרום לאנשים הקטנים להמשיך להרגיש קטנים.

דרור ברלי
12-05-11, 22:26
אתה שוכח שאם לא הייתי שופט הייתי מתחרה... אני אמור להרגיש בטעמים ואם אחר כך לא יסתדר לי משהו במתכון המודפס שהמנצח/ת ייתן לי, אוי לראש שלו/ה.

חוץ מזה - יאללה ילדים, להירשם.
נכון שיש עוד שבוע, אבל בכל זאת. רק שלושה רציניים שנרשמו עד עכשיו? מה זה? איפה ההתלהבות שלכם?... איפה כל אלה שדיברו גבוהה-גבוהה, הבטיחו שקשוקות חריפות וכו'?....

RONI
12-05-11, 23:09
הייתי מעוניין לדעת ,אם יהיו שרותים כימיים בקרבת מקום...?

נמרוד
13-05-11, 13:52
הייתי מעוניין לדעת ,אם יהיו שרותים כימיים בקרבת מקום...?

לא, אבל תהיה ניידת של זק"א למקרים קשים במיוחד.

talilim
13-05-11, 17:27
לא, אבל תהיה ניידת של זק"א למקרים קשים במיוחד.

לא נורא.....יש בית עלמין לא רחוק......

tiamat
13-05-11, 20:32
הייתי מאד מעוניין להירשם כמתחרה לשף השקשוקה הטובה ביותר.
היכן עושים זאת?

דרור ברלי
13-05-11, 20:35
הייתי מאד מעוניין להירשם כמתחרה לשף השקשוקה הטובה ביותר.
היכן עושים זאת?

שלח לי הודעה פרטית.

דרור ברלי
16-05-11, 19:05
חברים, אם לא הובן נכון - עם כל הכבוד להתלבהות שלכם כאן בשרשור, אני צריך לוודא שתגיעו. מי שנרשם - משמע הוא מגיע. אז בבקשה להירשם אצלי. בה"פ.
אם לא יהיו מספיק נרשמים נצטרך לדחות וחבל.

דרור ברלי
19-05-11, 20:38
קדימה ילדים, להירשם. התחרות מתקרבת.

ishc
19-05-11, 20:58
זה עדיין קורה? יש מספיק משתתפים?

savyon
19-05-11, 21:30
נכון להרגע יש כ- 7 בשלנים שמוכנים להראות שהם לא רק קלדנים, כל שאר הבשלנים כנראה קלדנים הרבה יותר טובים...:confused:

האירוע מתקיים בכל מקרה, מבחינתנו זה יום כיף, חברים, אוכל, בירה וקפה, לא לילדים (פה בדיוק רמזתי שגם הילדים מוזמנים).

כל מי שרוצה לבוא מוזמן, זו הזדמנות נחמדה לפגוש את האנשים שמאחורי השמות.

סביון

סוזי המשתוללת
20-05-11, 07:27
אני רוצה את המתכון המנצח דרור, בכתבה המסכמת. השאלה היא איך אתה מוודא שהמנצח הוא לא שקרן בן-אמו... סבתא שלי מזמן אמרה שכל המתכונים בעיתונים ובתוכניות הבישול פגומים בכוונה, כל "האהרונים האלו" מנסים להכשיל ולגרום לאנשים הקטנים להמשיך להרגיש קטנים.

כאחד שעשה שצילם במשך שנים את טעמים אתה באמת חושב שכל מה שנראה טעים הוא באמת כזה??
אם רק היית יודע מה עושים כדי שזה ייצטלם טוב ............

asafk
20-05-11, 08:41
שמוליק, אתה לא אמור להיות עכשיו בשוק, לקנות פלפלים ועגבניות..??

אסף.

דרור ברלי
20-05-11, 10:28
ברור שמתקיים. כבר 11 מתחרים נרשמו והיד עוד נטויה.

savyon
20-05-11, 12:36
אסף,
שמוליק הוא מהקלדנים...

סביון

אומי5
20-05-11, 14:39
אם אני מגיע בשלוש וחצי מה הסיכוי שעוד יהיה מה לטעום? טוב לפחות תשאירו קפה....

asafk
21-05-11, 00:29
גם מי שלא מתחרה מוזמן לבוא, אני מקווה שברור.
יהיה צריך פיות רעבים כדי לחסל את כל הכמות, אז תבואו, ותביאו אתכם חלה.

אסף.

נדב42
21-05-11, 00:36
ברור שמתקיים. כבר 11 מתחרים נרשמו והיד עוד נטויה.

רגע, רגע, רגע, רגע אחד ...
זה אומר שכל שופט יצטרך לאכול לפחות 11 מנות שקשוקה ... את זה אני רוצה לראות ... נראה לי כמו האתגר האמיתי של האירוע ...

להתראות מחר :rolleyes:

GodsFather
21-05-11, 10:24
בהצלחה לכולם.

נדב - אפשר רק לטעום, לא חייבים לפרק את כל המנה, למרות שאני בהחלט מסוגל.

ishc
21-05-11, 17:05
בהצלחה לכולם.

נדב - אפשר רק לטעום, לא חייבים לפרק את כל המנה, למרות שאני בהחלט מסוגל.

אלי הגיעו אחרון ופירקו כמעט את כל המחבת (סמיילי סמיילי איפה לעזאזל הסמיילי?), אני מבין מזה שהיה טעים, במיוחד מאסף (ולמרות זאת שוב לא זכיתי בכלום).

ובנימה אחרת, היה כיף לא נורמלי. אני מציע תחרות פוייקה כפרוייקט הבא!!!

אומי5
21-05-11, 17:42
שקשוקה? אני לא ראיתי שקשוקה.
הכל נעלם עד שבאתי, לפחות מצאתי לא רחוק כמה עצים למדורה של הערב.

talilim
21-05-11, 20:55
42916429154291442913429124291142910

42909

היה לי כיף
ואני הייתי חביבת השופטים (כלומר המתחנפת הכי טובה....)
מקווה שהשופטים שאכלו את שלי עדיין בחיים.......

נראה לי שהיום היה יום הסטורי-
תחרות השקשוקות השנתית של ג'יפולוג- השנה הראשונה....:-)

נדב42
21-05-11, 21:07
אכן היה כיף, וזה מה שחשוב (כלומר, זה מה שאומרים אלו שלא זכו בכלום ...)
פה גם היה צריך להיות סמיילי רב משמעות אם הם היו עובדים, וגם היה נחמד אם אפשר היה לראות את התמונות של טלי (ניסיתי ב- 3 דפדפנים שונים !!!)

טלי, אני אכלתי מהמנה שלך ואני עדיין (סוג של) חי ...

נדב.

talilim
21-05-11, 21:26
אכן היה כיף, וזה מה שחשוב (כלומר, זה מה שאומרים אלו שלא זכו בכלום ...)
פה גם היה צריך להיות סמיילי רב משמעות אם הם היו עובדים, וגם היה נחמד אם אפשר היה לראות את התמונות של טלי (ניסיתי ב- 3 דפדפנים שונים !!!)

טלי, אני אכלתי מהמנה שלך ואני עדיין (סוג של) חי ...

נדב.

אני שמחה לשמוע....
קודם התקשרתי למיון של בילינסון לברר אם היתה להם הצפה של קילקולי קיבה....מסתבר שהכל תקין....בינתיים...:-)
אבל אני מה כ'פת לי.....אני חביבת השופטים.....חח...ולטרי יש עכשיו שלוש ערכות קפה.......חח....

e-sheta
21-05-11, 21:40
גם לי ולמשפחתי היה כייף , התמונות לא ניפתחות

סוזי המשתוללת
21-05-11, 22:31
אסף,
שמוליק הוא מהקלדנים...

סביון

חבל שלא שמתי יותר חריף!!!!!!!!

יקיר גרין
21-05-11, 23:07
אבל אני מה כ'פת לי.....אני חביבת השופטים.....חח...ולטרי יש עכשיו שלוש ערכות קפה.......חח....

טלי, את חביבת הקהל!! לא השופטים!
חביב השופטים זכה מקום ראשון ...

talilim
22-05-11, 08:15
טלי, את חביבת הקהל!! לא השופטים!
חביב השופטים זכה מקום ראשון ...

אתה אל תגיד לי מה אני...חחח......

GodsFather
22-05-11, 11:05
אחלה תמונות, נראה שנהניתם.

chengreen
22-05-11, 12:05
איזה כייף היה

תודה לכל המארגנים על הפרס המפנק :)

זה רק אני לא יכול לראות את התמונות?

חן

נדב42
22-05-11, 12:08
אחלה תמונות, נראה שנהניתם.
אכן היה כיף (סמיילי זועף על היעדר הסמיילים)
אמיר, נראה לי שאתה היחידי שרואה את התמונות, אולי זה קשור להרשאות ? באיזה דפדפן/מערכת הפעלה אתה משתמש ?

omri_t
22-05-11, 15:48
מלראות תמונות כבר התייאשתי...

אבל אין חובה על הזוכה לפרסם את המתכון המנצח??

GodsFather
22-05-11, 16:27
אכן היה כיף (סמיילי זועף על היעדר הסמיילים)
אמיר, נראה לי שאתה היחידי שרואה את התמונות, אולי זה קשור להרשאות ? באיזה דפדפן/מערכת הפעלה אתה משתמש ?

קליק ימני, פתח בחלון חדש. ככה רואים כל תמונה בצורה הנוכחית שטלי העלתה אותן. בפועל, יש דרך להעלות אותן וגם להציג בשרשור, אבל היא לא הדרך שנבחרה.

נדב, מיצית עם הביקורת.

8ball
22-05-11, 16:50
אמיר - עם איזה דפדפן אתה גולש? ניסית את מה שכתבת ומגיע שוב ללינק שבור...

omri_t
22-05-11, 17:02
קליק ימני, פתח בחלון חדש. ככה רואים כל תמונה בצורה הנוכחית שטלי העלתה אותן. בפועל, יש דרך להעלות אותן וגם להציג בשרשור, אבל היא לא הדרך שנבחרה.

נדב, מיצית עם הביקורת.

לא עובד, לא משנה באיזה דפדפן, באיזה מחשב, בבית, בעבודה... פשוט לא עובד....

GodsFather
22-05-11, 17:07
כרום. בלי שום שכלולים מיוחדים. קליק ימני על אחד הלינקים בתגובה של טלי, פתח בחלון חדש ובינגו.

ומה שרואים למטה, זה אחרי שלקחתי את הלינק שנפתח, העתקתי אותו לתוך האפשרות של "הכנסת תמונה" בתוך אפשרויות התגובה שלי. זה לא קשור לשום הרשאה שיש לי בתור מנהל או משהו כזה. אלה ההרשאות הבסיסיות שיש לכל גולש באתר. הרשאת המנהל היא יותר בתחום המחיקה והעריכה של הודעות קיימות.

אגב, גם עם אקספלורר 8 אני רואה את התמונות.

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=42916

zagi
22-05-11, 18:05
נדב, מיצית עם הביקורת.

אמיר , נדב בסה"כ עושה שירות לכולנו , במקום שכוווולם יתלוננו נדב נושא את העול ( במיוחד בגלל שזה גם המקצוע שלו ) .

חוץ מזה שלא רואים את התמונות גם בדרך שהצגת ... אולי באמת יש קשר להרשאות ?!

ishc
22-05-11, 18:29
אמיר , נדב בסה"כ עושה שירות לכולנו , במקום שכוווולם יתלוננו נדב נושא את העול ( במיוחד בגלל שזה גם המקצוע שלו ) .

חוץ מזה שלא רואים את התמונות גם בדרך שהצגת ... אולי באמת יש קשר להרשאות ?!

++1

GodsFather
22-05-11, 19:12
מבטיח לכם שזה לא עניין של הרשאות. יש לי עוד יוזר "רגיל" שאיתו אני בודק, לפני שאני יוצא בהצהרות. בכל מקרה, וכדי שלא יעלה הספק שמא מתעלמים מהתלונות שלכם ואו של נדב, כל תלונה על בעיה באתר מקבלת את מלוא תשומת הלב של כל המנהלים, לא רק שלי.

המשך הבדיקות ייעשה, כמו תמיד. זה לא נושא השרשור ובואו נסכם את הויכוח הזה כאן. תלונות ושאלות טכניות בתת פורום הרלוונטי.

chengreen
22-05-11, 21:49
אבל אין חובה על הזוכה לפרסם את המתכון המנצח??

כמובן שיפורסם

להלן המתכון ל 8 ביצים
מצרכים:
6 עגבניות
2 בצלים בינוניים
שום - כמה שיותר יותר טוב לפחות 4 שיניים
פלפל אדום אחד
שמן זית
מלח פלפל
רסק עגבניות קטן
בזיליקום טרי

אופן ההכנה:

מטגנים את הבצל בשמן זית חתוך לקוביות קטנות. כשמתחיל להתרכך מוסיפים את השום חתוך לטבעות דקות. אחרי 2 דקות לא לתת לשום להישרף מוסיפים את הפלפל חתוך לקוביות קטנות.
מטגנים 2-3 דקות תוך כדי ערבוב. כשהפלפל מתרכך מוסיפים את העגבניות חתוכות קטן.
מבשלים על אש בינונית עם מכסה ומערבבים כל כמה דקות. אחרי כ 10 דקות מוסיפים מלח פלפל לפי הטעם ואת קופסת הרסק.
ממשיכים לבשל על אש קטנה עד שהרוטב נהיה אחיד והעגבניות מתפרקות לחלוטין (צריך פה סבלנות) אם חסר נוזלים מוסיפים קצת מיים. טועמים ואם הרוטב חמוץ מידי מהעגבניות אפשר להוסיף שלוק קטן של קטשופ.
כמה דקות לפני שמוכן מוסיפים את הבזיליקום קצוץ גס.

מכינים גומות ברוטב ולתוכן שוברים 8 ביצים . מכסים ומבשלים עד שהלבן קשה (לא לערבב ולא להפריע את מנוחת הביצים)

בתאבון

חן

-->