PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה בתכנון מסלול , מאזור לכיש לאזור שדה בוקר

adiguy
29-04-11, 18:18
הי חברה ,

מחפש מסלול יפה , קל-בינוני מבחינה טכנית ( טיול משפחות ) מאזור לכיש לאזור שדה בוקר .

האם מישהו מכיר ? יכול לעזור בהקלטה או תאור מסלול ?

תודה !
עדי

יובל48
29-04-11, 18:37
לכמה ימים אתה מתכנן?

תום לרמן
29-04-11, 20:22
שלום
לכיש -גבעות גד- דרך הפטרולים- סנסנה -מיתר -יתיר- צ תל ערד- ציר הגז -הר קומות- בקעת צבאים- נחל פרס- נחל חצרה- נחל צין -בקעת צין-שדה בוקר .
אפשרות אחת לדוגמא...

adiguy
29-04-11, 21:14
הי היובל - יום אחד מלא , בוקר עד ערב - לינה בשטח ליד שדה בוקר ( בעץ )

תום - ואו תודה !
אבל לפי השמות ( המוכרים ) זה נראה טיפה ארוך מידי ואף קשה מידי טכנית לא ?
יש לך מושג על כמה ק"מ מדובר פה?
והאם אזור הר קומות - נחל פרס לא קשה טכני לטיול משפחות ?
לא מחפשים טיול שבילים לבנים אבל מצד שני לא רוצים להתחיל לבנות בשטח מדרגות אם אתה מבין....:)

כתבת אפשרות אחת... זה רמז לרעיון לאפשרות שניה שיש לך בראש? :-)

תום לרמן
29-04-11, 21:41
הי
המסלול אכן ארוך ליום אחד בקצב משפחתי .חוץ מהר קומות שיש לו עוקף אין אתגרי עבירות .
כל אזור יתיר\פטרולים או סלול או דרך נוף מה שנחמד שתמיד אפשר לעשות דילוגי כביש קצרים במהלך המסלול ולהתאימו למצב הסבלנות ששורר בגיפ . בנוסף אתרים ארכאולוגים נק ישיבה ותצפיות רבות.

בנוסף יש את האופציה המערבית לכיש נחל אדוריים חציית כביש 40 נחל שקמה שפדן צאלים חולות (אפשרות) אזור רמת ציפורים או ציר הנפט שדה בוקר.
בברכה

adiguy
29-04-11, 22:28
אוקי , אני בודק את הנתיבים - המון תודה !

אגב , יש לך רעיון איך אני מתכנן את המסלול - עמוד ענן לא מאפשר לצייר מסלול , יש איזה מקום אחר שניתן לעשות את זה בקלות ?

תום לרמן
30-04-11, 08:42
בוקר טוב
אני באופן אישי לא אוהב קפקים ומודלים . להוציא מהכלל טיולים באזור השטחים או מזדרונות בין שטחי אש באמצע שבוע.
בוחר אזור .לדוגמא : לכיש שומריה .גג כביש שש דרך הפטרולים הישוב לכיש שומריה דבירה חוצה נחלים :אדוריים פורה שקמה זורק מפה 1:50 בקבינה ונוסע .בגלל גודלה של הארץ תאי השטח מוגדרים ומצומצמים הרבה שבילים הם דרכים חקלאיות לא מסומנות שכיף להכיר לבד.בגיפ נמצא גפס ישן גרמין xl 12 רק למקרה חירום (נק עימות בלילה במידת הצורך)
שבת שלום

יובל48
30-04-11, 08:54
בקו אוירי ישר,מצומת לכיש ועד לשדה בוקר יש כ 80 ק"מ,לכן אם אתה
לא מתכנן לטוס לשם תצטרך לפחות יומיים כדי לעשות מסלול כזה.
אפשרות שניה היא לעשות כמה מקטעי שטח ומקטעי כביש ארוכים יותר
כדי לקצר זמנים.
בהעדר תכנת ניווט,אפשר לתכנן מסלול ע"ג מפות 1.500000

adiguy
30-04-11, 20:10
הי יובל

כן אני כבר ראיתי - 78.5 ק"מ .... :)
כנראה שנדלג על קטע גדול ונתחיל יותר דרומה
צריך לדאוג בנתיב הזה בשטחי אש פעילים ? צריך שם אישורים ?

-->