PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיה ספורטאג' החדשה. 2X4? או 4X4?

oceans68
05-05-11, 14:06
כבר די נעול על הקיה ספורטאג' החדשה, רק מתלבט אם לשלם את ההפרש של 17,000 שח בן ה 2X4 ל-4X4.

להלן ההתלבטות:

ההבדל בין ה 4X4 (פרמיום) לבין ה 2X4 י (EX) הוא:

הנעה 4X4 לעומת 2X4

מושבי עור לעומת מושבי בד ( אבל איכותיים....בדקתי...)

כסא נהג חשמלי בפרמיום

מפתח חכם עם הצתה בכפתור

בקרת שיוט מההגה בפרמיום.

שאר האבזור אותו הדבר בדיוק.

ההבדל בצריכת הדלק ממש זניח - לשני הדגמים מנוע בנזין 2000 סמק.

לשניהם מרווח גחון 17 סמ אבל לדעתי בשבילים וחורשות זה מספק.....

הצרכים שלנו ( משפחה קטנה :-) ) הם בעיקר בעיר, סופי שבוע קצת טיולים, מעט שטח רך(כבישי קקל וכדומה)

יש לנו יונדאי טוסון כיום שנת 2006 כולל מיגון גחון.....כבר 5 שנים. פעמיים ירדנו איתה לחול, הרוב שבילי קקל. מעט אם בכלל עליות בשטח.....

השאלה שלי האם שווה להשקיע את ההפרש (17,000 ש"ח) בגרסא 4X4 והאבזור הנוסף? האם גרסאות יקרות יותר שומרות יותר טוב על ערך ומבוקשות יותר לאחר מכן?

האם אם כבר אז להשקיע ב4X4 את ההפרש?

אשמח לדעת המלצות בעד ונגד. ( די נעול על הדגם אז אודה להייחסות עניינית.....)

(האמת שבהתחלה התלבטנו בין אאוטלנדר החדשה לסוזוקי ויטרה, אך המחירים שלהם גבוהים בהרבה עם אבזור פחות, ובכלל לאאוטלנדר ביטוח מקיף יקר בכ-50% )

IlanHadar
05-05-11, 23:27
רכב יפיפה, נראה הצלחה גדולה לפי הכמות שרואים.

יכולת השטח שלו פחותה מהטוסון שלכם, 17,000 בשביל יכולת לרדת לחול או לנסוע בשלג זה לשיקולך, לשבילי קק"ל 2X4 מספיק.

nadler
07-05-11, 23:21
רכב שטח ללא 4*4 זה לא רכב שטח.
אם הייתה מתלבט בין רכבים ללא הילוכי כוח לבעלי הילוכי כוח...
במילים אחרות אתה רוצה לקנות פרייבט שנראה כמו 4*4 וצורך דלק כמו 4*4.
קשה לי לחשוב על רבים אחרים שהיו חושבים כך ולכן מה שצריך להדאיג אותך זה הקלות למכור את הרכב בהמשך ומה יהיה המחיר שלו. כיוון שפרט זה לוט בערפל אני לא הייתי מתלבט.

RONI
07-05-11, 23:44
ה-4X4 שלו לא קבוע,רק כאשר מזהה המערכת אבדן אחיזה ,משתלב הדיפ" האחורי.
אתה יכול במחיר נמוך לרכוש פרייבט 2X4 ,גבוה .וזהו.
תכין מניות אצל 'תשובה'/
הצלחה.

hadtomer
08-05-11, 14:52
אהלן. גם הגרסה בעלת ההנעה הכפולה וכמובן שגם הגרסה בעלת ההנע הקדמית אינן בנויות לנסיעה בשטח, גם לא שטח קל. בוא נאמר שמה שמאזדה 3 עם תנופה ונחישות עושה, יעשה גם ספורטאז' חד- ולא יותר מזה. עם זאת, מדובר ברכב נאה, יחסית חסכוני ודי נוח.

-->