PDA

צפייה בגרסה מלאה : אי הבנה בפורום החדש?

cj 64
06-05-11, 10:12
לא מבין למה שאני רושם משהו באיזה פורום,ורוצה לאחר מכן לראות את זה ,זה פשוט לא מופיע.לא במה חדש ולא בהודעות אחרונות.
אם אני מתנתק ,אז זה מופיע,מה זה שרושם הודעה לא אמור לראות,לקרוא אותה .?
ברגע שמישהו רושם משהו אחריי,זה מופיע,אני מגיב או רושם תגובה שוב זה נעלם? למה?
שנית.מה ההבדל בין "הודעות היום"לבין מה חדש? זה אותו הדבר ב99% ,יעני?
גל

asafk
06-05-11, 10:21
אתה רואה ב"מה חדש" רק דברים שעוד לא ראית. כך היה בפורום הישן, בפורום החדש בהתחלה זה לא היה כך, ואז כולם התלוננו, אז זה חזר להיות כמו בפורום הישן.
אם אתה רוצה לראות את ההודעה שכתבת, או כל הודעה שכבר ראית - היכנס לפורום הרלוונטי,הכי פשוט.

אסף.

m_gusman
06-05-11, 18:25
שאלה נוספת באותו ענין :
אחרי שאני מוסיף תגובה ואני מעוניין לחזור למצב הקודם בו הייתי, לדוגמא סריקה ב"מה חדש?" - איך עושים ?
לא הצלחתי ובכל פעם נאלצתי לחזור ולבצע שליפה מחדש ואם הייתי בעמוד מתקדם כלשהו אני מאבד את ההמשכיות בקריאה/גלישה.
תודה

eran4x4
07-05-11, 17:30
שאלה נוספת באותו ענין :
אחרי שאני מוסיף תגובה ואני מעוניין לחזור למצב הקודם בו הייתי, לדוגמא סריקה ב"מה חדש?" - איך עושים ?
לא הצלחתי ובכל פעם נאלצתי לחזור ולבצע שליפה מחדש ואם הייתי בעמוד מתקדם כלשהו אני מאבד את ההמשכיות בקריאה/גלישה.
תודה

הדרך שלי - במצע חיפוש מה חדש וממנו פותח כל שירשור שמעניין אותי ב TAB (לשונית) חדש/ה - ככה שלא משנה עם אני מגיב או לא - חלון החיפוש שממנו אני פותח שירשורים לא מושפע

cj 64
15-05-11, 22:56
וואלה לא מבין מה הולך פה?
מישהו לדוגמא רושם משהו..אני מגיב אך ,זה לא עולה למעלה ,זה עולה לכולם רק לא לי.?
זה מצריך כל פעם לחפש את זה ולראות אם זה חי או מת או מה קורה עם זה.
עד שמישהו אחר רושם ואז שוב אני רואה את זה מעלה..או שאני לא ערוך נכונה..
גל

omri_t
15-05-11, 23:47
גל, זה לא אתה...
אחרי שאתה מגיב, מבחינת המערכת "כבר ראית את השרשור" ולכן היא לא תקפיץ לך אותו בחיפוש- עד שמישהו אחר לא יגיב והשרשור ישתנה.
במידה ואתה רוצה למצוא שרשור בו הגבת, אתה יכול להשתמש ב"חיפוש מתקדם" ולחפש הודעות שלך מהיומיים האחרונים למשל.

ועל זה אומר: "עובדים עם מה שיש..."

cj 64
16-05-11, 00:39
אז אם ראיתי את השירשור,זאת אומרת ראיתי את כל ההודעות האחרונות.
אז כל פעם שאני נכנס להודעות אחרונות זה אמור להצתמצם ,ולא לראות כל פעם את אותם המודעות.(חוץ מהמודעות שלי)
לפי מה שאתה אומר....כל פתיחת הודעות אחרונות אני אמור לראות פחות ופחות הודעות ישנות ולראות רק "ואני מדגיש"רק את האחרונות!

-->